1

No i gitara gra :D

1

A niby czemu miała zostać wstrzymana ? Faulu nie było , w dodatku Umtiti zaraz sam zszedł za linię .

7

Prawda jest taka że strzelamy prawidłowo bramkę drugi mecz z rzędu a sędzia jej nie uznaje , nie da się strzelić wszystkiego co się wykreuje a Ty tu jeszcze wyjeżdżasz z Deulofeu , który nie był nawet powołany na ten mecz .

6

Z takim Bilbao to Barca B mogłaby mieć wątpliwości czy wygra a nie Real .

0

Najgorsze jak dla mnie jest to że od pamiętnego dwumeczu z Realem Madryt w obronie na plus zmieniła się jedynie postawa ter Stegena ( gość jest murem ) i trochę Jordiego Alby . Umtiti prezentuje równą formę choć i on nie wystrzega się błędów .
Wiadomo że liczby to zakłamują ale nasi rywale ( nawet najgorsze drużyny La Liga ) stwarzają sobie multum sytuacji i to tych bardzo klarownych .

0

To sarkazm .

0

Najlepsze jest to że sędziowie popełnili dwa wielkie błędy na naszą korzyść . Nie powinni uznać naszych dwóch bramek bo przy pierwszej bramce i podaniu od Paulinho Messi znajdował się przed obrońcami i nie był na spalonym i tak samo Luis Suarez przy drugiej bramce , znajdował się przecież przed linią piłki .
A przecież tak nie można strzelać i sędzia powinien obydwie bramki anulować .

3

Nie zachwyciła ale strzeliła 3 bramki a rywal 2 i zremisowaliśmy czego tu nie rozumiesz ?

0

Rakitić zagrał jedno z lepszych spotkań a ,, dzik " Semedo w ostatnich spotkaniach gra jak junior , więc ławka nikogo tutaj nie dziwi .

0

Pewnie nawet meczu nie oglądał skoro pisze takie głupoty .

6

Brawa dla sędziów nieuznane 2 prawidłowo strzelone bramki , które kosztują nas 4 punkty .

0

Aha to według Ciebie nie ma problemów z gra Pique , prawych obrońców i rywale mają wielkie problemy ze stworzeniem sobie sytuacji tak ? Bo ja uwazam ze ratuje nas genialna forma ter Stegena , jesli bedzie mial spadek formy to w kazdym keczu bedziemy tracic bramki .

0

Standardowa gra Barcy w tym sezonie . Chaos w obronie , przeciwnicy z łatwością dochodzą do pozycji strzeleckich a w ataku wesoły futbol , po co strzelać w dobrej sytuacji lepiej podam do kogoś z moich krytych ziomeczków .
Sędzia jak zwykle się popisał , zesłać gnoja do łagrów .

7

Sędzia mu lekko pomógł się zaciąć :D

0

Ja złamałem obojczyk pod koniec sierpnia i kisze na l4 do 4 stycznia :D

0

Udostępnione , bardzo smutna historia , naprawdę współczuję . Życzę Wam dużo siły .

0

Wole Alcacera niż Paulinho bo środek pomocy i tak im zniszczymy .

0

Lineage 2.

1

A co z jego statystykami jest nie tak ? Bo poruszyłem ten temat w pierwszym komentarzu ? Więc chyba go nawet nie przeczytałeś .

0

Alexis nie pasował do Barcy ... on jedynie pod nieobecność Messiego ciągnął Barcelone razem z Neymarem , zaliczając 19 bramek i 11 asyst .

1

Ale niech ma więcej przerzutów czy podań , nie wpadło Ci może w oko to że każda piłka oddawana jest jak najszybciej do Messiego ? Że nasza pomoc musi mu jak najszybciej dostarczyć piłkę ? w Realu tego nie mają bo Ronaldo , Bale czy Asensio im nie rozegrają , jedynym takim piłkarzem jest Isco .
W dodatku zauważ styl Realu , który opiera się na tysiącu wrzutek , w związku z tym że mają piłkarzy dobrze grających głową każda piłka na głowie innego zawodnika jest liczona jako kluczowe podanie .
Mniejsza ilość przerzutów nie czyni z Rakitića tak złego piłkarza jak go tu nazywają co napisałem w pierwszym poście .

0

Semedo niech odpocznie bo po fantastycznym początku mocno spuścił z tonu , zresztą kto wie może jednak zastąpi go Vidal choć to mało prawdopodobne .

1

Tak tylko że Modrić gra na pozycji naszego Iniesty i to Andres jest naszym architektem gry czy Messi , któremu Ivan bardzo szybko dostarcza piłki . Zresztą Rakitić u nas jest również pod grą , co chwilę jest pezy piłce , w wielu momentach pokazuję się do gry i wykonuje sporo przerzutów czy podań mijających drugą linię przeciwnika . W dodatku Real to całkowicie inny styl gry , więc bardziej starałem się przytoczyć statystyki do Kroosa .

@zaqu za błędy krytyka oczywiście uzasadniona , tak ma być , żaden pilkarz się ich nie wystrzega , dlatego krytyka spadała również na Pique , Suareza , Deulofeu czy Semedo .

6

City raczej nie żałuje ściągnęli Davida Silvę , który wykręca u nich bardzo konkretne liczby i jest jednym z najlepszych piłkarzy w Premier League .

9

Nie da się ostatnio niezauważyć narzekania a także chęci jak najszybszego pozbycia się Ivana Rakitica z naszego zespołu .

Wiele osób określa jako piłkarza bezużytecznego , drewnianego , podającego większość razy do tyłu .

Pojawiają się hasła że Ivan nie ma startu do środka pola jakim dysponuje Real Madryt i żałuję że nie udało się ściągnąć np. Toniego Kroosa za 25 mln .

Niestety większość rozpieszczonych użytkowników uważa że jeżeli nie jesteś szybki jak Messi to jesteś wolny , jeśli nie prowadzisz piłki z taką klasą jak Iniesta to jesteś słaby technicznie , jeśli nie używasz tricków to jesteś drewniany a jeśli masz prawie 90 procentową celność podań to znaczy że podajesz do tyłu .

Wiadomo że każdy by chciał żeby Ivan prezentował się jak za czasów Sevilli ale trzeba zauważyć że Chorwat jest ustawiony na innej ( bardziej cofniętej ) pozycji niż w Sevilli , jest graczem drugoplanowym po Messim i Inieście a po odejściu Alvesa piłkarze grający na prawej stronie również nie ułatwiają zadania do rozegrania ( Semedo , Deulofeu czy grający nie na swojej pozycji Alcacer ).

W dodatku co najlepsze Rakitić w ciągu ostatnich 3 sezonów całkowicie miażdży statystykami Lukę Modrića jeśli chodzi o liczbę bramek i asyst i ma bardzo porównywalne do Toniego Kroosa .

-Ivan Rakitić : sezon 17/18 ( 1 bramka 3 asysty ) , sezon 16/17 ( 8 bramek , 5 asyst ) , sezon 15/16 ( 9 bramek , 4 asysty ) , sezon 14/15 ( 7 bramek , 8 asyst ) .

-Luka Modric : sezon 17/18 ( 1 bramka , 1 asysta ) , 16/17 ( 1 asysta , 3 bramki ) , 15/16 ( 3 bramki , 5 asyst ) , 14/15 ( 1 bramka , 4 asysty ) .

-Toni Kroos : sezon 17/18 ( 1 bramka , 2 asysty ) , 16\17 ( 4 bramki , 13 asyst ) , 15/16 ( 1 bramka , 12 asyst ) , 14/15 ( 2 bramki , 10 asyst ).

Wychodzi na to że mimo iż nie gra tak ładnie jak Iniesta ( koło którego gra cały czas ) , czy na swojej optymalnej pozycji to jednak może się obronić statystykami czy walką , której również nie da mu się odmówić . W dodatku jego najlepszy atut ( strzał z dystansu czy wejście w pole karne z drugiej linii ) jest lekko tłumiony przez nasz styl , gdyż wolimy wchodzić z piłką do bramki a także przez jego pozycję gdyż nie jest najwyżej ustawionym piłkarzem w naszej drugiej linii .

Nie jestem jakimś wielkim obrońcą naszych piłkarzy ale niektóre komentarze poprostu wołają o pomstę do nieba . I niech mi ktoś nie wyskakuje że statystyki nie grają bo zaliczał bramki ( kilkukrotnie z Juventusem , City , Bayernem , Realem Madryt , Atletico , Sevillą czy Bilbao i również z nimi asystował ) więc nabija je ze słabszymi jak i silniejszymi rywalami .
Więc jak się okazuje jednak Ivan ma się czym wybronić i również znaczy i silę tego zespołu .

0

Tak samo było szkoda Marqueza , Milito , Abidala czy Puyola .

0

To ja już wolę Ozila .

16

Porównywanie Suareza i Alenii do Coutinho śmieszny żart .
Każdy sprowadzony środkowy pomocnik będzie grał z góry więcej niż Denis , mogę się założyć a co do Alenii to niewiadomo co z niego będzie , dobrze prezentuję się ligę niżej ale jego zejścia na lewą nogę są bardzo przewidywalne i nie wiadomo jak będzie mu szło na poziomie pierwszej ligi .

2

Trza było ściągnąć Davida Silve za grosze lata temu .

1

Większość Ci tu powie że to piłkarz drewniany , nieprzydatny , co on robi u nas w składzie ? Przecież nie ma co go wogóle porównywać z takim Modriciem .
A prawda jest taka że Rakitić ma już tyle asyst co Luka w całym poprzednim sezonie i w każdym z sezonów bije go statystykami .
No ale jak nie prowadzi ładnie piłki jak Iniesta to znaczy że jest słaby i drewniany .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?