2

Ocenę z trójki podnosi mu asysta . Poza tym zagrał zupełne dno , psując każdą akcję jakiej się tknął :)

9

PSG nie odda Neymara , od szejka nie da się tak poprostu odejść .

4

De Ligt , Goretzka , Yerry Mina ... ja niewiem co widać w tych chłopakach że Barca uważa ivh za wzmocnienia . Mogliśmy ściągnąć Sancheza na stopera z Ajaxu to zrezygnowali i interesują się słabszym zawodnikiem . Mam nadzieję że to plotki bo to typowe przeciętniaki .

9

Ajj szkoda że Milan go do nas nie puścił , gdy Guardiola go chciał . Środek Busquets , Iniesta , Xavi , Pirlo nie oddała by piłki rywalowi przez 90% meczu ;)

1

Głupie ? Zobacz najpierw na ich wiek . Oni jeszcze mają czas żeby grać w doroslej reprezentacji .

0

Alexis sobie nie radził ? Rzeczywiście sezon 2013/14 i jego 19 bramek 11 asyst to dramat .

0

To nie jest wina tego że gra na skrzydle . Poprostu teraz marnuje doslownie wszystko co dostanie .
Dochodzi do wielu sytuacji czy to sam na sam czy trochę trudniejszych i takiej liczby zmarnowanych okazji nigdy nie wykręcił , poprostu gra przesłabo .

2

Alexis Sanchez , Zlatan Ibrahimovic

2

AS wygrał . Ronaldo i Benzema muszą poczekać , jeszcze będą strzelać ale Griezmann sięga dna bo nie strzela ...

2

Szczerze mówiąc to jest mocny kandydat .

1

Ale tu się śmieją ze statystyk w La Liga .

3

Las Palmas zapłaciło rachunek!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to Cie poniosło teraz :D

1

Jak dla mnie zawsze najlepsza była 1 i 2 część Call of duty . Dobrze że wracają do klasyki bo te nowe czasy to g*wno .

1

Ja to wiem ale chyba ktoś pisał że obstawił :D

4

Zależy od tego co studiujesz i czy będzie to opłacalne jak skończysz . Według mnie warto robić.

2

Jak ktoś postawił na Atalante to trochę ma pecha .

20

Las Palmas musi zapłacić rachunek .

1

Tym że Benzema ma sekstaśmę na Zidana i Pereza ;)

0

Hehe jak ja lubie jak Mourinho przegrywa i w dodatku Pep powiększa przewagę :)

8

Ja nie widzę w nin nic szczególnego .

0

Akurat Monaco też wydaje w cholerę dużo . Za Moutinho i Jamesa dali ok 90 milionów , kupili Falcao za ok 45 milionów i to wszystko już parę sezonów temu . Może i mniej wydaje niż City czy PSG ale swoje też wydają .

0

Seks albi siłownia .

0

Kurde , ten De Bruyne to kozak jest .

0

Tak więc z Leganes niech zagra Mascherano albo Vermaelen .

0

Nie ma co się dziwić że mają ciężko . Crystal zamurowali się na 30tym metrze .

2

To ja zacznę . Nie ma co liczyć,będzie 3-0. :D

0

Chociaż tyle że Suarez miał asystę .

0

Ale my nie jesteśmy Realem . To styl i pomysł na grę nas zawsze od nich odróżniał .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?