ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ocenę z trójki podnosi mu asysta . Poza tym zagrał zupełne dno , psując każdą akcję jakiej się tknął :)
9
PSG nie odda Neymara , od szejka nie da się tak poprostu odejść .
4
De Ligt , Goretzka , Yerry Mina ... ja niewiem co widać w tych chłopakach że Barca uważa ivh za wzmocnienia . Mogliśmy ściągnąć Sancheza na stopera z Ajaxu to zrezygnowali i interesują się słabszym zawodnikiem . Mam nadzieję że to plotki bo to typowe przeciętniaki .
9
Ajj szkoda że Milan go do nas nie puścił , gdy Guardiola go chciał . Środek Busquets , Iniesta , Xavi , Pirlo nie oddała by piłki rywalowi przez 90% meczu ;)
1
Głupie ? Zobacz najpierw na ich wiek . Oni jeszcze mają czas żeby grać w doroslej reprezentacji .
0
Alexis sobie nie radził ? Rzeczywiście sezon 2013/14 i jego 19 bramek 11 asyst to dramat .
0
To nie jest wina tego że gra na skrzydle . Poprostu teraz marnuje doslownie wszystko co dostanie .
Dochodzi do wielu sytuacji czy to sam na sam czy trochę trudniejszych i takiej liczby zmarnowanych okazji nigdy nie wykręcił , poprostu gra przesłabo .
2
Alexis Sanchez , Zlatan Ibrahimovic
2
AS wygrał . Ronaldo i Benzema muszą poczekać , jeszcze będą strzelać ale Griezmann sięga dna bo nie strzela ...
2
Szczerze mówiąc to jest mocny kandydat .
1
Ale tu się śmieją ze statystyk w La Liga .
3
Las Palmas zapłaciło rachunek!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to Cie poniosło teraz :D
1
Jak dla mnie zawsze najlepsza była 1 i 2 część Call of duty . Dobrze że wracają do klasyki bo te nowe czasy to g*wno .
1
Ja to wiem ale chyba ktoś pisał że obstawił :D
4
Zależy od tego co studiujesz i czy będzie to opłacalne jak skończysz . Według mnie warto robić.
2
Jak ktoś postawił na Atalante to trochę ma pecha .
20
Las Palmas musi zapłacić rachunek .
1
Tym że Benzema ma sekstaśmę na Zidana i Pereza ;)
0
Hehe jak ja lubie jak Mourinho przegrywa i w dodatku Pep powiększa przewagę :)
8
Ja nie widzę w nin nic szczególnego .
0
Akurat Monaco też wydaje w cholerę dużo . Za Moutinho i Jamesa dali ok 90 milionów , kupili Falcao za ok 45 milionów i to wszystko już parę sezonów temu . Może i mniej wydaje niż City czy PSG ale swoje też wydają .
0
Seks albi siłownia .
0
Kurde , ten De Bruyne to kozak jest .
0
Tak więc z Leganes niech zagra Mascherano albo Vermaelen .
0
Nie ma co się dziwić że mają ciężko . Crystal zamurowali się na 30tym metrze .
2
To ja zacznę . Nie ma co liczyć,będzie 3-0. :D
0
Chociaż tyle że Suarez miał asystę .
0
Ale my nie jesteśmy Realem . To styl i pomysł na grę nas zawsze od nich odróżniał .