0

Zeskok jest tak beznadziejny że jak nikt w drugiej serii nie zaliczy gleby to możemy mówić o szczęściu.

0

Przeglądarka puffin i ogladasz na transmisjach takich jakie masz na kompie .

7

Ludzie ogarnijcie się już z tym Coutinho bo spamujecie nawzajem po 4 razy jedne i te same rzeczy .
Doceniam wkład w codzienne informacje ale kiedy jedna wiadomość się pojawia 15 razy to jest lekko wkurzające .

0

Za 3 dni gramy z Levante u siebie , w tym meczu powinni odpocząć .

1

Z minusami to trochę głupi pomysł bo możesz napisać coś mądrego , niekoniecznie zgadzającego się ze zdaniem , tokiem myślenia większości i jesteś minisowany .
Lepsza opcja to zgłosić dany komentarz np. jako spam i moderacja niech to wtedy ogarnia .

0

Ściągnięcie Deulofeu po takiej cenie to chwyt czyato marketingowy . Gość ma 23 lata , gdyby tylko głowa szła w parze z jego szybkością i dryblingiem to byłoby to kapitalne wzmocnienie a napewno wartościowy rezerwowy . Nie skreślałbym jeszcze Deulofeu bo może Valverde da mu wskazówki dzięki którym będzie prezentował się lepiej . Trzeba pamiętać że jest młody i bardzo doświadczony jal na swój wiek , mimo że spędził lata w młodszych kategoriach to jednak po grze w Anglii czy Włoszech trzeba znów wrócić do barcelonskiego stylu gry .
Jeśli nie wypali do końca sezonu to napewno chętni się znajdą czy to we Włoszech czy Angliii napewno uda się na tym wyjść na plus .
A z grą w Maladze czy Betisie to przesadziłeś bo Everton czy Milan są o klasę lepszymi zespołami .

0

Czy warto się napinać na Puchar Króla ? Dobrze przeczytałem ? Krajowy puchar to jedno z trzech osiągnięć do jakich mamy aspirować , w takim klubie jak Barca nie ma odpuszczania czy zastanawianie się czy warto się napinać .
Mamy 14 punktów przewagi nad Realem i następny mecz gramy z Levante i w dodatki u siebie , wtedy można rotować .
A młodsi gracze muszą trochę poczekać bo mamy zbyt szeroki pierwszy skład i wielu zawodników ma rozegraną małą ilość minut .

1

A co się dziwić takiemu Tello że miał jeden zawód skoro gość jest na tyle szybki że nie musi robić nic innego . Pamiętam jak Pep go wprowadził z Villarealem jak zgwałcił szybkością bocznego obrońcę .

2

Jedynym który daje mniej od niego na skrzydle to Denis . Przed nim na skrzydle na pierwszy wybór idzie Dembele , Paco i Vidal .

1

Gomesa się nie pozbędziemy . Valverde lubi takich piłkarzy o takiej charakterystyce i może wydobędzie maximum jego potencjału zdejmując z niego presję , która ewidentnie mu siedzi na psychice .
W dodatku nikt nie złoży oferty zadowalającej zarząd czyli ok. 50 milionów euro .
Pozbyłbym się Deulofeu , Ardy , Denisa i Rafinhi .

0

Dlatego że to nie PSG może być o wiele ciężej . Tak samo jak w dwumeczu z Bilbao .

0

Martwi mnie trochę brak powołania dla Messiego i Suareza na dzisiejsze spotkanie . A dla Suareza to już wogóle . Jak graliśmy z ogórkami i Paco był zdrowy to Luis grał po 90 minut a teraz po dwutygodniowej przerwie kiedy jesteśmy bez środkowego napastnika , w cholernie ciężkim meczu na wyjeździe nie ma go nawet na ławce . A Leo z Realem prawie nie biegał to też parę minut mógł zagrać .
Za 3 dni gramy u siebie z Levante i wtedy powinni odpoczywać na ławce rezerwowych .

0

Tyle roszad może się rownie całkowicie źle skończyć . Możemy dostać np. 3:0 i żegnamy się z pucharem króla .

0

Jak dla mnie to Ernesto trochę przesadził z brakiem powołania dla Messiego czy Suareza . Powinni być chociaż na ławce gdybyśmy dostawali po dupie .
A tak , możemy dostać przykładowo 3:0 i odpadamy z pucharu króla .

2

Ale tutaj niestety dla większości statystyki się nie liczą , tylko sztuczki techniczne i ładne prowadzenie piłki .

0

Gadasz jakby mało graczy jego postury a tak naprawdę jest ich wielu ...

1

Bez Leo i Suareza to jutro może być w dupe .Szkoda że tak lekceważymy Puchar Króla .

0

Pod względem wokalnym wiele piosenek Alice in chains , które ciężko wykonać ze względu na talent i głos Layne'a Stayley'a . Do głowy mi przychodzą kawałki Nutshell , Would czy Man in the box .
Nie znam połączeń gitarowych i wokalnych gdyż słucham o wiele cięższej muzy ;)

0

Oczywiście że zapomni , bo zamiast strzelać będzie podawał do Suareza , Measiego lub Dembele . Mamy wielu piłkarzy którzy potrafią strzelać z dystansu no ale cóż .

0

On ściągnął paru zawodników osobiście np. Mascherano .

0

Zapewne Griezmann będzie grał na szpicy w miejsce Suareza , który młody nie jest .

0

Ciekawe bo grając na skrzydle za Neymara grał bardzo dobrze wbijajac czasem hattricka w lidze czy lidze mistrzów . Żaden z obecnych zmienników tego nie zrobi .

1

W tym sezonie . Zresztą decyzją trenera a nie jego samego . Nie dziwię się że dostał 7 mln skoro był przed 30stką , przeciez nie dostanie pensji Denisa .

2

Najlepszy ich zawodnik to Salah .

41

Oby jutro , bo pojutrze mamy ważne spotkanie z Celtą a tam mam nadzieję nie będzie żadnych roszad .

0

Destroying to ominięcie jednego z graczy lub odbiór ? AHA .

1

Nie.

1

Pierwsza kozak , powrót do klasyki .

0

No Arnaiz i Alena napewno sobie pograją przy tylu zawodnikach z przodu i w środku pomocy . Bezsens .

7

Pewnie będzie mieszkal gdzieś obok Pogby .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?