2

Wiesz , ja mobilnie jestem zalogowany cały czas . Ostatni raz jak się wylogowalem to tylko przez bana :D

0

Mnoe rozwalił artykuł o przebudzeniu bessti przed meczem z Deportivo i tam o Cristiano :D bestia musiała się rozbudzić z jedną z ostatnich i najsłabszych drużyn La Liga :D

2

Ja też bardzo lubiłem Alexisa i skrzydła Neymar , Alexis obok Messiego dawało dobre show .

0

Ale chodzi o to ile razy nasi piłkarze mają okazję do strzałów z dystansu a jak rzadko się na to decydują .

0

Tak się składa że zrobił to idealnie , między ręką a tułowiem bramkarza , który jest bez szans przy takim strzale .

0

Tak napewno . Mamy wielu zawodników którzy potrafią uderzać z dystansu ale styl obowiązuje i strzały z daleka się skończą .

5

Mimo że go nie krytykowałem to hejterzy mieli wielkie prawa kwestionować ten transfer i o to akurat bym się ich nie czepiał .

1

Bramka Bale'a miodzio ale zachowanie Ronaldo to jakaś parodia .

1

Za Paulinho Rakitica wstawić żeby był spokój w defensywie :D

3

I dobrze , dobry piłkarz z niego i szkoda że Valverde na niego nie stawiał .

0

Racja , na skład Marki nawet nie spojrzałem ;)

2

Skład Sportu bardzo mi się podoba .

0

Niewiem czy dalej tak jest ale właścicielem Deportivo był niegdyś drugi najbogatszy człowiek w Europie . A Depor robiło transfery za darmo lub wypożyczenia ...

0

Las Palmas 2:1 + Valencia w dziesiątkę .

0

Mam nadzieję że tam nie wystąpi .

8

Paco nie powinni sprzedawać , w nim jest wielki potencjał .

0

Piłkarze z bardzo dobrą szybkością sprawdzają się w angielskiej a i też w Arsenalu pewnie dobrze zarobi .

11

Digne będzie kozakiem jak dla mnie jeśli znacznie grać regularnie . Trzeba pamiętać że to młody zawodnik . Vidala też bym w zimie nie sprzedał .

0

Messi zrobił dwa rajdy w pierwszej połowie , później zmarnował karnego i zniknął albo był faulowany . Woele partnerom też nie dał .

0

Spokojnie , nikogo tutaj wielce nie krytykuję ale statystyki pokazują jasno że tego meczu Alena do dobrych nie może zaliczyć . Vidal , Denis czy Rakitić dużo grali do przodu ( Vidal praktycznie zawsze ) stąd wiele nieudanych prób i według niektórych zaliczyli bardzo słabe spotkania .
Skrytykowałbym innych niż tą trójkę ale post wcześniej sam napisałem żeby tego nie robić , więc sam się powstrzymam bo tylko Cillessen i Roberto zagrali dobry mecz .

0

Na dobrą sprawę Glnes potrafił chociaż zaliczyć asystę w trudnym wyjeździe z Celtą . Denis dwie szanse i dwa koszmarne pudła .

0

No co Ty , przecież dla większości zagrał wręcz fantastycznie . Niektórzy widzieli nawet jakieś kilkukrotne rajdy ...

3

Teraz trzeba tylko przeczekać opinie ekspertów i ich komentarze kto powinien za kogo zagrać , na jakiej pozycji , kto nie powinien wybiec na murawę itp.

0

Okej do Roberto też nie ma o co się przyczepić .

3

Tak , Rafinha był z 6-7 razy przy piłce i Ty już się tym kierujesz w kontekście minut dla poszczególnych piłkarzy .

0

Po tym meczu nie ma co krytykować poszczególnych zawodników bo oprócz Cillessena każdy zawalił po trochu . Trzeba zagrać w rewanżu tak jak potrafimy i awansować .

3

Dokładnie , spusty nad chłopakiem a nic więcej niż przeciętność nie widać .

4

Tak naprawdę to Messiemu nie chce się z nikim zbytnio grać :D

1

Kilka dobrych rajdów ? Bez komentarza , niewiem gdzie Ty widziałeś jakiś rajd .
Jak obejrzysz mecz jeszcze raz to daj mi przykłady z których minut te akcje .

0

Część piłek traci ale jak dostanie piłkę to już ma chłopa na plecach i nikogo do pomocy . Alena niczym na plus i niczym na minus się nie wyróżnił .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?