ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tragedia ? To było losowanie , bo na tej górze masz szanse 50 na 50 , udaje Ci się lub nie .
W dodatku ,, Próby zdobycia wierzchołka w latach 1895-1950 pochłonęły 31 ofiar, a od 1953 roku drugie tyle.
5
Mnie to nie śmieszy bo głównym inicjatorem tej gadki jest jakiś troll z tej strony , który utworzył sobie konto na rm.pl z moim nickiem .
1
Digne się nie wystawia do gry ? Aha .
0
Tak jest , zresztą Digne bardziej przypomina Abidala niż Albę tylko takiego trochę bardziej ofensywnego .
4
Powiem Ci jedno , to nie tak że zagrali słabo ale partnerzy chyba im nie ufają i mimo że są dobrze ustawieni to wolą grać do boku lub do partnera , który jest kryty . Digne prawie strzelił bramkę , brakowalo centymetrów a w obronie grał dobrze .
Prawda jest taka że reszta zespołu nie ułatwia gry ani dla Digne'a ani Semedo . Tak czy tak przy akcjach bramkowych nie brał udziału ani Alba ani Roberto .
12
Digne ma papiery na bardzo godnego zastępcę Alby ale jak ostatnim razem w La Liga wyszedł w pierwszym składzie w październiku to trudno mówić o jakimkolwiek zgraniu .
1
Słabo w obronie jeśli chodzi o duet Pique/Umtiti a w ataku brakowało ostatniego podania lub skuteczności .
3
Tak ale gość jedzie caps lockiem i wyzywa Real , dlatego chciałem odrazu sobie zastrzec iż to nie ja .
7
Między opiniami chciałbym zgłosić/zaznaczyć iż na stronie rm.pl zauważyłem osobnika na tamtej stronie , który ma dokładnie ten sam nick co ja (to zwykły troll ) . Nie mam z nim nic wspólnego i komentarze nie pochodzą ode mnie .
Chciałbym aby ta osoba usunęła tamto konto gdyż nie chcę się z niego tłumaczyć na przyszłość .
Pozdrawiam .
0
Messi najlepszy ? Dobre .
1
Problem leżał bardziej w duecie Messi-Suarez niż Digne/Semedo .
1
Za takie ręce nie gwizda się karnych ale ze spalonym się zgodzę .
8
Powiem szczerze , że nic nie denerwuje mnie bardziej w grze Barcelony jak granie do zawodnika którego bardziej lubie a nie do tego który jest lepiej ustawiony .
Jak Digne czy Semedo a nawet Roberto mają grać lepiej jak w kluczowych momentach kiedy są lepiej ustawieni są poprostu olewani .
Nie podobał mi się dziś Pique , Paulinho i Messi , tak nie podobała mi się gra Messiego , mimo że strzelił piękna bramkę . A także decyzje Valverde czyli Coutinho na prawej stronie a także 90 minut Paulinho .
A największy minus dla sędziego , murzynek z Alaves powinien dawno wylecieć za drugie żółtko a także nie powinno być fauluna Paco , po którym padła bramka dla nas bo Paco był na spalonym .
0
Dokładnie , tyle razy dobrze wychodzi na czystą pozycję to nie potrafią mu podać .
2
Gra wyglada dobrze , Leo z Suarezem się muszą ogarnąć bo błędy w tak prostych sytuacjach mogą nas kosztować stratę punktów .
0
Baja , na zmianę Paco , Mina i Gomes .
0
Eredivisie jest teraz na tak niskim poziomie że szkoda gadać .
55
xD. Bo brak jakichkolwiek słów dla Twojego komentarza .
1
Ludzie co tak przeżywacie , każdy wynik w tym meczu to nasze zwycięstwo :)
0
Real to teraz taki Liverpool , zabiera bogatym by oddać biednym :D
0
A ja myślę że nie , ludzie mają świadomość z jakimi ogórkami gra we francuskiej .
1
Przy drugiej bramce to bardziej Vidal był odpowiedzialny za odbiór a nie Messi .
0
Ja tak miałem kiedyś w meczu Celty z bodajże Gironą , ostatni mecz na kuponie :D
1
O 16:15 gra Real z Valencią .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
No chyba sobie jaja robią!
15
Nie wierzę w to .
5
Enrique nie ma pokojowych stosunków z działaczami Realu , więc wątpię by wogóle był brany pod uwagę .
17
To miał być łatwy dwumecz a jednak Real napsuł trochę krwi Leganes :D
1
W tym dwumeczu nie było innej opcji jak odpadnięcie któregoś z ogórków :D