ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na moje oko to Gomes dalej gra a nie Denis .
1
Dokładnie , jak gość zagra dobrze to wydaje im się to naturalne ale przy każdym błędzie wytykają mimo że w tym meczu wielu innych popełniało dużo więcej strat .
22
Oceny dla Gomesa pokazują jaki tu musi być kompleks względem Portugalczyka .
Gratulacje , gdyby to zależało od Was to Sergi Roberto nie reprezentował by teraz naszych barw .
2
Żebyś wziął 5% to najpierw osiągnij 5% tego co on . On dotarł do Barcelony , czyli ciężko pracował i starał się żeby tu być . Ty możesz poszczekać sprzed komputera .
0
Wszystko się zaczyna i kończy ale taka jest taktyka póki jest u nas w zespole . Nie jeden piłkarz mógłby grać bardziej samolubnie i ofensywnie ale teraz wszystko leci pod Leo .
0
Nie odejdzie , co najwyżej na wypożyczenie .
0
Ludzie tutaj cisną Gomesa za dwie trzy straty a dziś Alba czy Suarez pokazali się o wiele gorzej .
0
No i baja , nie stracić teraz koncentracji i mamy kolejne mistrzostwo w kieszenii !
0
Za słaby na Chelsea .
1
A po co Dembele w tym meczu ? Żeby dostał kosę od Atleti i wylądował znów na l4 ?
9
Ludzie ogarnijcie się , gość dopiero wszedł nie wyszła mu piłka w pole karne i już płaczecie . A zresztą nie , płakaliście już przed meczem .
0
Jakby był słaby w obronie to Valverd wystawiłby kogoś innego .
0
Dembele narazie niewiele daje zespołowi a w dodatku zero totalne w obronie . Przy trójce Messi , Suarez , Coutinho byłoby zbyt ofensywnie a mamy przecież 1:0 do przodu .
2
Każdy wie że jego największym wrogiem jest tylko presja . Dobrze się podłącza , fajnie wychodzi do piłki ale brakuje mu finalizacji .
0
Zobacz na thepiratebay.org
0
Mój błąd , wiadomka że chodzi o 4:4:2 .
0
Wątpię żebyśmy grali 4:4:3 , więc trochę kapa że Coutinho na prawej .
0
Człowieku , Wenger to maszynka do robienia pieniędzy . Praktycznie od zawsze ściągał ziomków za małe pieniądze a w topie ( może nie top3 ) zawsze jest .
0
Przy ostatnich występach brazylijczyka nie trzeba towaru by to stwierdzić .
0
Lepszy Gomesinho niż Paulinho .
10
Jakby grał regularnie to prezentował by poziom z reprezentacji ale jak gość gra w Lidze co trzy miesiące w podstawie to nie ma się co dziwić .
12
Tak dajmy pograć zmiennikom raz na 5,6 spotkań ( Digne & Vidal ) w dodatku na wyjeździe i oczekujmy bardzo dobrego zrozumienia się z partnerami a ile razy Lucas wbiegał dobrze za linię obrony i nie dostał piłki to tylko Messi wie dlaczego .
0
Wsparcia ? A kto za nich biega przez 90 minut kiedy Leo po stracie sobie chodzi ?
3
Napewno taki wyjdzie skoro Vidal nie powołany .
0
Napewno zwiększysz siłę na tej masie co masz , ja bez diety z siły na ławce prostej na klatę z 40kg zrobiłem 92,5 kg przy wadze 74 kg na samym monohydracie kreatyny . Dieta to ogólnie 90% sukcesu ;)
1
Beznadzieja , Digne wczoraj się pokazał tyle razy dobrze do piły w stylu Alby , kiedy przy piłce był Leo że aż mnie zdumienie ogarnęło dlaczego on do niego nie podaje .
Nawet Vidala bym się nie czepiał tak jak Paulinho . On już jest zmęczony tym sezonem i wolę Gomesa niż jego .
0
Skończyło się wesołe granie . Na Paulinho to już nie mogę patrzeć . No i szkoda że do odrabiania strat nie dajemy Paco w pole karne tylko Dembele , który jeszcze zbyt mało daje .
0
Znowu bez Paco no bez jaj .
2
3 klasy ? No nie przesadzaj , on się nie bierze za kreacje , może być niewidoczny ale wyjdzie do prostopadłej , do główki i zawsze asystuje lub strzelił .
0
,, są bardzo mocni w defensywie " tutaj też jest ewidentny błąd .