ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi mi o styl pożegnania na Camp Nou a nie o wygrane trofea ;)
2
A dziwisz się ? kto ma wygryźć Albe , Busiego , Messiego czy Pique ? w każdej formacji znajdują się zawodnicy którzy będą grali zawsze .
A prawda jest taka że tam też nie zagrają , tylko idą dla kasy .
0
Wygrać ligę i puchar króla i pożegnać Andresa z honorami jak Xaviego .
1
To lepiej Fife sobie kup :D
1
Myślę że nie mamy średniaków na ławce , tylko po prostu młodych piłkarzy którzy potrzebują regularnej gry ale nie dostają jej bo grają gwiazdy .
Digne jak przyszedł i grał z powodu kontuzji Albo to prezentował bardzo wysoki poziom , Paco co wejdzie to strzela bramkę , Verma wszedł za Umtitiego jak miał kontuzje i nagle się okazuje że gra kozacko . Vidal , Gomes i Denis , Semedo czy Mina nawet jak zagrali dobre spotkanie to w nagrodę ławka .
0
Tak tylko że Real może sobie rotować bo nie walczą o Ligę już od listopada .
5
To teraz 3 mecze przerwy bo z Valencią się zajechał :D
0
Ja wolę postawić na Paco .
1
Piękny przypał ze strony redakcji że pominęli info o rekordzie z 39 zwycięstwami w La Liga .
25
Rozgryzłem Valverde . Dembele , Mina , Paco , Vermaelen , Digne , Gomes , Vidal są oszczędzani na letnie tournee .
0
Nie , czuję się inaczej bo wiem że Barca nie zawsze grała ładnie i były sezony o wiele gorsze od obecnego .
1
Ludzie skończcie narzekać bo nie da się tego czytać . Wy myślicie że Barca grała zawsze jak za Pepa , że skład będzie się składał zawsze z wychowanków i że nie będzie reklam na koszulkach .
To Wam odpowiem NIE , NIE , NIE! .
2
Przestań pieprzyć bo widzę że Barca Guardioli mogła być pierwszą jaką oglądałeś . Chociaż wątpię bo w 2008/09 miałeś 10 albo 11 lat .
3
Większość tu mówi że nie w takiej grze się zakochali . Trafili na erę Pepa i myślą że Barca tak grała od zawsze :D
1
Może i obrona gra dramatycznie ale pamiętajcie że my bronimy w 10 piłkarzy , więc jest trochę trudniej .
1
Bardzo dobrze zrobił , dał znać sędziemu że piłkarze Valencii próbują wymusić drugą żółtą kartkę dla niego .
0
Coutinho leży , szkoda jakby wypadł ze względu na kontuzję ale przynajmniej Rakitić złapałby jakieś minuty .
0
Barca nie zawsze była taka w jakiej się zakochałeś .
1
Ja zostawiłem 6 piwek na mecz ale jal zobaczyłem skład to mam już 3 :D
0
Ściągnij przeglądarkę Puffin browser i oglądaj na tym na czym oglądasz na kompie .
0
Z drugiej strony popatrz inaczej , do końca ligi 7 kolejek a my w całym sezonie przegraliśmy jedynie 2 mecze .
3
I Pique z jedną amputowaną nogą bo gangrena w kolanie .
14
Haha jest Busquets , jest i Pique i Suarez , panie Valverde gdzie Rakitic przecież on tylko ma złamany palec dawaj go do pierwszego składu .
A Mina , Verma , Paco czy Dembele niech kwitną na ławce rezerwowych , będzie potrójna zmiana w 97 minucie .
0
Teraz wiek ter Stegena , Semedo , Umitiego , Miny , Digne , Gomesa , Denisa , Paco , Coutinho i Dembele i trochę się to wyrównuje .
1
A czy wszyscy zawsze pasowali ? Abidal ? Henry ? Toure ? Keita ? Maxwell ? Ibra ? Suarez ? Nie ale jakoś sukces osiągnęli .
3
Dokładnie , liczę na minuty dla Busiego , niech chłopak łapie :D
5
Rakitic jeszcze się wykuruje i Ernesto go wystawi na 90 minut .
1
Już dawno powinien grać za jednego lub drugiego .
6
Żałosna ankieta .
3
Tak to jest jak się zajeżdża kluczowych zawodników , w dodatku niektórzy grający z urazem . Pique , Busquets , Rakitić czy Suarez grają wszystko a odpowiednio Mina/Vermaelen , Gomes , Paulinho czy Paco mogli ich spokojnie odziążyć .