8

I git , jak dostał większą ilość minut regularnej gry to zawsze prezentował się co najmniej solidnie .

0

A Griezmann którym zawodnikiem Atletico ściągniętym do Barcy ?

1

Może nie ma urlopu i nie chce na bezpłatnym siedzieć :D

1

Sprzedawać jak najbardziej .

0

Patrzę na to tak że on w ogóle nie pasuje do naszego stylu i ten transfer to pomyłka , zresztą mówiłem tak już przed transferem .

0

Jakby go opchnęli za 30 mln to ubiliby interes życia .

0

W umowie jest zapisany obowiązek wykupu , także nie ma szans .

0

I Figo na dyrektora sportowego .

0

I to wszystko grając praktycznie jako DM .

0

Ja mam nadzieję że Francja wygra wysoko i skończymy oglądać tą parodię futbolu w wykonaniu Argentyny .

2

Z każdym ? To jest typowy środkowy napastnik , więc tylko z Luisem Suarezem . Kreatorem gry może nie jest ale jest bardzo skuteczny i jak gra to albo strzeli albo asystuje .

1

Oby Paco Alcacer grał teraz więcej.

1

Dla mnie najgorsze w przypadku pozostania Griezmanna w Atletico będą te informacje o stu piłkarzach dziennie którymi Barca się interesuje w kwestii wzmocnienia linii ataku .

2

Coutinho .

0

Baja.

0

Rekrutacja przebiegała chyba w tym samym stylu co nabór na sędziów do La Liga .

7

Wystarczyło obejrzeć wcześniej grę Miny by wiedzieć że ten gość się nie nadaje do Barcy .

0

To się rozczarują :D

19

Kolejny który tak naprawdę nie dostał prawdziwej szansy . Rezerwowi tacy jak Aleix , Digne , Paco , Denis odejdą a za nich przyjdą inni którzy dostaną taką samą małą liczbę minut i to jeszcze w długich odstępach czasu i znowu będzie zdziwienie , czemu się nie sprawdzają .

1

Dembele po genialnej asyście Rakiety .

1

Jak nie nurkujesz to Malediwy nie warte zachodu i kasy .

0

Nabrał doświadczenia na boisku .

1

No i git .

25

Paco jak grał to zawsze zaliczył asystę lub bramkę a Digne jak grał regularnie to też prezentował dobry poziom .
Lepszych zmienników nie znajdziemy na ich miejsce a trzeba pamiętać że to gracze którzy mają po 24/25 lat i wiele się mogę rozwinąć .

2

Przyjdą kolejni za nich i tak samo nie dostaną szansy albo jak się pokażą to wrócą na trybuny lub ławkę rezerwowych .
Valverde zbyt mało dawał szans takim piłkarzom jak Digne czy Paco i zrobi to z tymi którzy przyjdą na ich miejsce . Przy tej liczbie otrzymanych szans żaden piłkarz nie będzie dawał z siebie tego co potrafi .
Jeśli odejdzie Paco i Digne to dobrze dla tych piłkarzy bo gdyby grali w innych klubach to zapewne dostaliby powołania na mundial , niestety trener przekreślił im te szansę .

0

Bo to przegladarka ;)

0

Ściągnij aplikacje Puffin Browser i szukaj transmisji jak na kompie .

0

A ja widziałem , też chciałbym.Sampera ale jak dla mnie to już z niego zrezygnowali .

0

A czy ja coś napisałem o Barcy B ? Wiem że ludzie po meczu w PK uważają go za następcę Busiego . A pamiętaj że SD jesy ligę niżej i sugerować możesz się występami w pierwszej jedensatce .

0

Zrobili , Barca też powinna dla Realu ale no trudno .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?