ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
I git , jak dostał większą ilość minut regularnej gry to zawsze prezentował się co najmniej solidnie .
0
A Griezmann którym zawodnikiem Atletico ściągniętym do Barcy ?
1
Może nie ma urlopu i nie chce na bezpłatnym siedzieć :D
1
Sprzedawać jak najbardziej .
0
Patrzę na to tak że on w ogóle nie pasuje do naszego stylu i ten transfer to pomyłka , zresztą mówiłem tak już przed transferem .
0
Jakby go opchnęli za 30 mln to ubiliby interes życia .
0
W umowie jest zapisany obowiązek wykupu , także nie ma szans .
0
I Figo na dyrektora sportowego .
0
I to wszystko grając praktycznie jako DM .
0
Ja mam nadzieję że Francja wygra wysoko i skończymy oglądać tą parodię futbolu w wykonaniu Argentyny .
2
Z każdym ? To jest typowy środkowy napastnik , więc tylko z Luisem Suarezem . Kreatorem gry może nie jest ale jest bardzo skuteczny i jak gra to albo strzeli albo asystuje .
1
Oby Paco Alcacer grał teraz więcej.
1
Dla mnie najgorsze w przypadku pozostania Griezmanna w Atletico będą te informacje o stu piłkarzach dziennie którymi Barca się interesuje w kwestii wzmocnienia linii ataku .
2
Coutinho .
0
Baja.
0
Rekrutacja przebiegała chyba w tym samym stylu co nabór na sędziów do La Liga .
7
Wystarczyło obejrzeć wcześniej grę Miny by wiedzieć że ten gość się nie nadaje do Barcy .
0
To się rozczarują :D
19
Kolejny który tak naprawdę nie dostał prawdziwej szansy . Rezerwowi tacy jak Aleix , Digne , Paco , Denis odejdą a za nich przyjdą inni którzy dostaną taką samą małą liczbę minut i to jeszcze w długich odstępach czasu i znowu będzie zdziwienie , czemu się nie sprawdzają .
1
Dembele po genialnej asyście Rakiety .
1
Jak nie nurkujesz to Malediwy nie warte zachodu i kasy .
0
Nabrał doświadczenia na boisku .
1
No i git .
25
Paco jak grał to zawsze zaliczył asystę lub bramkę a Digne jak grał regularnie to też prezentował dobry poziom .
Lepszych zmienników nie znajdziemy na ich miejsce a trzeba pamiętać że to gracze którzy mają po 24/25 lat i wiele się mogę rozwinąć .
2
Przyjdą kolejni za nich i tak samo nie dostaną szansy albo jak się pokażą to wrócą na trybuny lub ławkę rezerwowych .
Valverde zbyt mało dawał szans takim piłkarzom jak Digne czy Paco i zrobi to z tymi którzy przyjdą na ich miejsce . Przy tej liczbie otrzymanych szans żaden piłkarz nie będzie dawał z siebie tego co potrafi .
Jeśli odejdzie Paco i Digne to dobrze dla tych piłkarzy bo gdyby grali w innych klubach to zapewne dostaliby powołania na mundial , niestety trener przekreślił im te szansę .
0
Bo to przegladarka ;)
0
Ściągnij aplikacje Puffin Browser i szukaj transmisji jak na kompie .
0
A ja widziałem , też chciałbym.Sampera ale jak dla mnie to już z niego zrezygnowali .
0
A czy ja coś napisałem o Barcy B ? Wiem że ludzie po meczu w PK uważają go za następcę Busiego . A pamiętaj że SD jesy ligę niżej i sugerować możesz się występami w pierwszej jedensatce .
0
Zrobili , Barca też powinna dla Realu ale no trudno .