0

Zagrałby jak w Sevilli , czyli kozacko .

0

Ale zaskoczenie ze składem .

2

Dembele przez większość czasu był niewidoczny , w dodatku kluczowe podanie po wrzutce z różnego a nie z gry.

5

Za niedługo to Mistrzostwa Europy będą w Katarze .

1

Wstyd.

0

Może pogadamy o tym skąd Ty jesteś skoro jesteś taki mądry ?

0

Naszym rozgrywającym jest Messi , wszyscy grają na niego .

0

Czyli nie jestem kibicem bo krytycznie oceniam piłkarzy ?

0

Obyśmy ściągnęli jakiegoś drugiego lewego obrońcę albo żeby Alba nie dostał kontuzji bo z tymi miernotami będzie dramat .

23

To ma być śmieszne czy jak ?

44

Jeszcze Denisa Brożka fajnie by było gdzieś opchnąć .

1

Prezentował się przeciętnie , więc to będzie słuszna ocena .

4

Malcoma nie ma w kadrze ?

3

I to jest piękne ziomuś .

1

Siemandero , mieszkam za granicą i nie mam dostępu do polskiej TV z wyjątkiem paru kanałów jak Tvp info czy TV polonia .
Polecicie jakaś telewizję internetową do oglądania spotkań LaLiga i Premier League tak żeby mi się nie zacinało ?

1

Ściągnij przeglądarkę Puffin i ogladaj jak na kompie .

0

Teraz się nie dziwię że dobrze mu idzie . Miał tyle czasu żeby się przygotować ...

0

Jestem ciekaw czy dzisiaj zobaczymy już pierwsze rysy pomysłu Valverde na obecną kadrę . W jakim ustawieniu będziemy grać , Coutinho w środku czy ma lewym skrzydle ? Kto lepiej się pokaże na skrzydle Dembele czy Malcom ? Kto na prawej obronie ? Kto w środku pola ? Jak dobrze że sezon się już zaczyna .

8

Lenglet jest już ograny w LaLiga i ma za sobą niezły sezon . Mina ma duże braki techniczne i rusza się jak wóz z węglem .
Od początku tego transferu byłem negatywnie nastawiony do Yerrego i tego czy pasuje do naszej filozofii gry .

0

Wszystkich oprócz Paco .

0

Po tej wypowiedzi można śmiało stwierdzić że chce transferu .

1

Biorąc pod uwagę że na ławce będzie np. taki Atrhur , Malcom , Vidal czy Paco/Munir , Semedo/Sergi Roberto to Rafinha powinien być ostatnią opcją do wejścia na boisko .

28

Może Ronaldo ?

0

I tak będę go wspominał lepiej niż Denisa .

4

Wolę żeby grał u nas do końca swojej kariery niż sprzedać go by coś na nim zarobić .

0

Przecież Paco na swoje rozegrane minuty ma lepszą średnią bramek niż Luis Suarez , a Paco nie dość że gra nieregularnie to i często gra ogony .

0

No i pięknie , Munir na wypożyczenie i będzie git .

0

Dieta , brzuszki , allahy. .

1

Paco jest lepszy od Munira we wszystkim . Czyli Munir wygrał rywalizację w presezonie z Luisem Suarezem , co z tego ze ten drugi wogóle nie zagrał .

1

Samper , Munir i Denis powinni zostać sprzedani .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?