ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagrałby jak w Sevilli , czyli kozacko .
0
Ale zaskoczenie ze składem .
2
Dembele przez większość czasu był niewidoczny , w dodatku kluczowe podanie po wrzutce z różnego a nie z gry.
5
Za niedługo to Mistrzostwa Europy będą w Katarze .
1
Wstyd.
0
Może pogadamy o tym skąd Ty jesteś skoro jesteś taki mądry ?
0
Naszym rozgrywającym jest Messi , wszyscy grają na niego .
0
Czyli nie jestem kibicem bo krytycznie oceniam piłkarzy ?
0
Obyśmy ściągnęli jakiegoś drugiego lewego obrońcę albo żeby Alba nie dostał kontuzji bo z tymi miernotami będzie dramat .
23
To ma być śmieszne czy jak ?
44
Jeszcze Denisa Brożka fajnie by było gdzieś opchnąć .
1
Prezentował się przeciętnie , więc to będzie słuszna ocena .
4
Malcoma nie ma w kadrze ?
3
I to jest piękne ziomuś .
1
Siemandero , mieszkam za granicą i nie mam dostępu do polskiej TV z wyjątkiem paru kanałów jak Tvp info czy TV polonia .
Polecicie jakaś telewizję internetową do oglądania spotkań LaLiga i Premier League tak żeby mi się nie zacinało ?
1
Ściągnij przeglądarkę Puffin i ogladaj jak na kompie .
0
Teraz się nie dziwię że dobrze mu idzie . Miał tyle czasu żeby się przygotować ...
0
Jestem ciekaw czy dzisiaj zobaczymy już pierwsze rysy pomysłu Valverde na obecną kadrę . W jakim ustawieniu będziemy grać , Coutinho w środku czy ma lewym skrzydle ? Kto lepiej się pokaże na skrzydle Dembele czy Malcom ? Kto na prawej obronie ? Kto w środku pola ? Jak dobrze że sezon się już zaczyna .
8
Lenglet jest już ograny w LaLiga i ma za sobą niezły sezon . Mina ma duże braki techniczne i rusza się jak wóz z węglem .
Od początku tego transferu byłem negatywnie nastawiony do Yerrego i tego czy pasuje do naszej filozofii gry .
0
Wszystkich oprócz Paco .
0
Po tej wypowiedzi można śmiało stwierdzić że chce transferu .
1
Biorąc pod uwagę że na ławce będzie np. taki Atrhur , Malcom , Vidal czy Paco/Munir , Semedo/Sergi Roberto to Rafinha powinien być ostatnią opcją do wejścia na boisko .
28
Może Ronaldo ?
0
I tak będę go wspominał lepiej niż Denisa .
4
Wolę żeby grał u nas do końca swojej kariery niż sprzedać go by coś na nim zarobić .
0
Przecież Paco na swoje rozegrane minuty ma lepszą średnią bramek niż Luis Suarez , a Paco nie dość że gra nieregularnie to i często gra ogony .
0
No i pięknie , Munir na wypożyczenie i będzie git .
0
Dieta , brzuszki , allahy. .
1
Paco jest lepszy od Munira we wszystkim . Czyli Munir wygrał rywalizację w presezonie z Luisem Suarezem , co z tego ze ten drugi wogóle nie zagrał .
1
Samper , Munir i Denis powinni zostać sprzedani .