0

A ja widziałem , też chciałbym.Sampera ale jak dla mnie to już z niego zrezygnowali .

0

A czy ja coś napisałem o Barcy B ? Wiem że ludzie po meczu w PK uważają go za następcę Busiego . A pamiętaj że SD jesy ligę niżej i sugerować możesz się występami w pierwszej jedensatce .

0

Zrobili , Barca też powinna dla Realu ale no trudno .

0

Zobaczymy co bedzie grał po kontuzji . Narazie jedno przyzwoite spotkanie w Pucharze Kròla i już wszyscy się nim jarają przez nazwisko .

0

Abidal nigdy nie był dobry w ataku i jakoś grał latami w Barcelonie . Jeden mocniej defensywny boczny obrońca się przyda a jak Barca ma go oddać za 10 mln w swoim stylu to wole żeby został i dostawał szansę .

0

Odkupienie grzechów ? Wcześniej grał z Las Palmas i z Espanyolem i grał dobrze . W takim razie po pierwszej połowie sezonu to Pique dalej spłaca swoją formę z jesieni .

0

Digne zaraz jak przyszedł to Alba doznał kontuzji i pokazywał poziom klasowego lewego obrońcy , dovry w obronie i w ataku . Ale później jal zaczęła się gra co 10 spotkań i to często na wyjeździe to nie ma co szału oczekiwać . Moim zdaniem gdyby Lucas dostawał więcej szans to spokojnie by to wykorzystał .

0

W sumie jeśli Paco odejdzie to plus dla niego bo jest za dobry na ławkę . To samo tyczy się Digne'a .

4

Jak dla mnie sprzedaż Alcacera to będzie porażka .

3

ŚP bo Rakitic nie ma większego pojecia do niczego oprucz grania do tyłu oraz na boki.
OK

1

A pamiętasz ile bramek miał Soriano jak grał w Barcelonie B która grała w Segunda ? coś koło 25 bramek a gośc nie dostał nawet szansy od Guardioli XD

2

Wypożyczmy Denisa , Aleixa , Mine , Alene , Gomesa , Paco i Digne a przyjdzie Griezmann i będzie rotował za nich wszystkich .

0

Niech się ogrywa u nas , bo z wypożyczenia już nie wróci zapewne .

0

Kij z agentem , może ojciec coś zdziała .

23

Jesli chodzi o polską piłkę i jej otoczenie to bliżej nam do trzeciego świata .

1

Dużo postaci , książkę bardzo ciężko się czytało , to wyglądało jak jeden wielki opis :D

0

Gry kozak , ja w bitwę o srodziemie gram do dziś a gra z 2004 roku :D

0

Busi sobie nie radzi w obronie więc drugi ofensywny pomocnik to może być samobójstwo .

3

Porównaj sobie teraz cenę tych dwóch piłkarzy i ich doświadczenie .

0

Pierwsza zmiana była przy 2 lub 3 do jednego .

0

Kij z Twoim Juve.

1

Dziękuje Barca , tak pięknie to sfrajerzyć na koniec sezonu i to jeszcze z Levante .

6

Denis co dostał owacje .

0

Chłopie ściągaj Mine i dawaj Digne'a na stopera .

0

Może go kiedyś ściągną ale i tak pewnie u nas długo by nie pograł bo to brazol .

3

Ma kontuzję mięśniową po Półfinale Klubowych Mistrzostw Świata , z Santosem nie zagra .

11

Paco IN , on zawsze coś wciśnie .

8

Suarez coś zaczyna gwiazdorzyć pod nieobecność Messiego .

1

Jak dla mnie Digne jakby grał regularnie to byłby bardzo dobrym zastępcą Alby i widziałbym go w pierwszym składzie jak Jordi skończy u nas grać .

3

Luis Suarez 6 ? przecież gość wszystko co miał to zepsuł .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?