11

Paco IN , on zawsze coś wciśnie .

8

Suarez coś zaczyna gwiazdorzyć pod nieobecność Messiego .

1

Jak dla mnie Digne jakby grał regularnie to byłby bardzo dobrym zastępcą Alby i widziałbym go w pierwszym składzie jak Jordi skończy u nas grać .

3

Luis Suarez 6 ? przecież gość wszystko co miał to zepsuł .

1

Akurat u nas Arda grał dobrze . Problem w tym że trener nie miał na niego pomysłu i robił jak z Fabregasem czyli rzucał po pozycjach .
W dodatku gramy w 4:4:2 gdzie Turek prezentował się.najlepiej .

0

Tak .

3

Jak dla mnie Eurowizja to totalne g*wno .

0

Na pewno najlepszy dla Barcelony .

1

Teraz to nie przejdzie nie dlatego że nie ma miejsca na wychowanków tylko ze względu na to że gra tam najlepszy defensywny pomocnik na świecie .

4

Nie mogłem przeżyć jego odejścia do City ale to było lepsze i dla niego i dla nas .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

78

Pierwsze słowa Sir Alexa Fergusona po wybudzeniu ze śpiączki brzmiały :
-Marcelo żyje ?

1

Rakieta !!! Jak ja Cię lubię !

2

Real to potrafił akurat przegrać z Granadą 0:1 która nie oddała ani jednego celnego strzału :D

0

Pique miał lub dalej ma problemy z kolanem i gra , Busquets z pękniętą kością i grał także wszystko możliwe :D

0

Digne , Semedo , Vermaelen i odpoczynek dla Rakiety i Suareza .

0

Fajny skład , nie dało się rotować tak wcześniej ?

0

Bo jest zawieszony :D

0

Dramat.

0

Takiemu Tello napewno chciał pomóc Tata Martino , który wystawiał go na prawym skrzydle , fuck logic .

9

Gdyby Roberto nie wyleciał to pewnie Dembele wszedłby za Inieste .

3

Jeden mecz nam nie wyszedł w LM w tym roku i już trzeba obierać go jako przykład ? :D

1

Sorry ale kontakt i dotknięcie rywala to nie faul .

5

Sam jesteś przegrany .

3

Mówcie co chcecie Sergi zawalił bo niewytrzymał i tyle . Chociaż czerwa bym chyba nie dał .

0

Ma ktoś link do meczu City ? Już mam dzieki

9

Piłkarzem jest dobrym ale zachowaniem często irytuje .

0

Zazwyczaj kiedy się mówi że jeden zespół ma roznieść drugi to zazwyczaj jest odwrotnie .

8

Niesamowity mem .

0

Zazwyczaj jak ktoś ma dostać łupnia to wychodzi odwrotnie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?