ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele narazie niewiele daje zespołowi a w dodatku zero totalne w obronie . Przy trójce Messi , Suarez , Coutinho byłoby zbyt ofensywnie a mamy przecież 1:0 do przodu .
2
Każdy wie że jego największym wrogiem jest tylko presja . Dobrze się podłącza , fajnie wychodzi do piłki ale brakuje mu finalizacji .
0
Zobacz na thepiratebay.org
0
Mój błąd , wiadomka że chodzi o 4:4:2 .
0
Wątpię żebyśmy grali 4:4:3 , więc trochę kapa że Coutinho na prawej .
0
Człowieku , Wenger to maszynka do robienia pieniędzy . Praktycznie od zawsze ściągał ziomków za małe pieniądze a w topie ( może nie top3 ) zawsze jest .
0
Przy ostatnich występach brazylijczyka nie trzeba towaru by to stwierdzić .
0
Lepszy Gomesinho niż Paulinho .
10
Jakby grał regularnie to prezentował by poziom z reprezentacji ale jak gość gra w Lidze co trzy miesiące w podstawie to nie ma się co dziwić .
12
Tak dajmy pograć zmiennikom raz na 5,6 spotkań ( Digne & Vidal ) w dodatku na wyjeździe i oczekujmy bardzo dobrego zrozumienia się z partnerami a ile razy Lucas wbiegał dobrze za linię obrony i nie dostał piłki to tylko Messi wie dlaczego .
0
Wsparcia ? A kto za nich biega przez 90 minut kiedy Leo po stracie sobie chodzi ?
3
Napewno taki wyjdzie skoro Vidal nie powołany .
0
Napewno zwiększysz siłę na tej masie co masz , ja bez diety z siły na ławce prostej na klatę z 40kg zrobiłem 92,5 kg przy wadze 74 kg na samym monohydracie kreatyny . Dieta to ogólnie 90% sukcesu ;)
1
Beznadzieja , Digne wczoraj się pokazał tyle razy dobrze do piły w stylu Alby , kiedy przy piłce był Leo że aż mnie zdumienie ogarnęło dlaczego on do niego nie podaje .
Nawet Vidala bym się nie czepiał tak jak Paulinho . On już jest zmęczony tym sezonem i wolę Gomesa niż jego .
0
Skończyło się wesołe granie . Na Paulinho to już nie mogę patrzeć . No i szkoda że do odrabiania strat nie dajemy Paco w pole karne tylko Dembele , który jeszcze zbyt mało daje .
0
Znowu bez Paco no bez jaj .
2
3 klasy ? No nie przesadzaj , on się nie bierze za kreacje , może być niewidoczny ale wyjdzie do prostopadłej , do główki i zawsze asystuje lub strzelił .
0
,, są bardzo mocni w defensywie " tutaj też jest ewidentny błąd .
17
Ter Stegen , Bravo , Neymar czy Alexis to też bardzo dobre transfery .
1
Chciałbym to wiedzieć , jeszcze przykładowo mam tutaj w info wpisane miasto gdzie mieszkam i ten gość pisze do innych że niech wpadają to im pokaże i takie rzeczy , w międzyczasie obrażając czyiś rodziców .
Sorry ale jak to zobaczyłem to mnie krew zalała .
0
Dokładnie a zdenerwowało mnie najbardziej to że ludzie myśleli że to ja i wchodzili w informacje o moim koncie tutaj , gdzie miałem np. podanego fejsa czy inne takie i komentowali .
Ale z tego co sprawdziłem teraz to chyba bana wyłapał i mam nadzieję że to się nie powtórzy , aż w komentarzu podziękowałem .
0
Założyłem nawet specjalnie konto na rm.pl , mam nick krzychuthe92 i pisałem żeby gościa zbanowali ale nic z tego , a gość wyzywa tam równo widziałem .
0
Nie , to troll który się podemnie podszywa .
2
Dla mnie nie ma co wogóle porównywać . Każdy w innym wieku , inny styl gry , inne doświadczenie przed dołączeniem do nas .
31
Wszyscy dziś o naszym ataku ale jak dla mnie genialne zawody zagrał Rakitić . Te długie piłki w jego wykonaniu to coś pięknego .
2
Jezu ale mi gość robi przypał ma rm.pl , gość z moim nickiem wyzywa tam ludzi .
2
Ładnie gramy w ustawieniu 4:2:4 ;)
0
Z Getafe chyba też wyszliśmy bardzo ofensywnie a skończyło się 0:0 i to na Camp Nou .
1
Najgorzej jak my pierwsi stracimy , to Girona się zamuruje .
1
Benzema zdążył strzelić bo Ronaldo polecial po telefon i sprawdzał czy ma dobrą fryzurę do rzutu karnego .