0

Dembele narazie niewiele daje zespołowi a w dodatku zero totalne w obronie . Przy trójce Messi , Suarez , Coutinho byłoby zbyt ofensywnie a mamy przecież 1:0 do przodu .

2

Każdy wie że jego największym wrogiem jest tylko presja . Dobrze się podłącza , fajnie wychodzi do piłki ale brakuje mu finalizacji .

0

Zobacz na thepiratebay.org

0

Mój błąd , wiadomka że chodzi o 4:4:2 .

0

Wątpię żebyśmy grali 4:4:3 , więc trochę kapa że Coutinho na prawej .

0

Człowieku , Wenger to maszynka do robienia pieniędzy . Praktycznie od zawsze ściągał ziomków za małe pieniądze a w topie ( może nie top3 ) zawsze jest .

0

Przy ostatnich występach brazylijczyka nie trzeba towaru by to stwierdzić .

0

Lepszy Gomesinho niż Paulinho .

10

Jakby grał regularnie to prezentował by poziom z reprezentacji ale jak gość gra w Lidze co trzy miesiące w podstawie to nie ma się co dziwić .

12

Tak dajmy pograć zmiennikom raz na 5,6 spotkań ( Digne & Vidal ) w dodatku na wyjeździe i oczekujmy bardzo dobrego zrozumienia się z partnerami a ile razy Lucas wbiegał dobrze za linię obrony i nie dostał piłki to tylko Messi wie dlaczego .

0

Wsparcia ? A kto za nich biega przez 90 minut kiedy Leo po stracie sobie chodzi ?

3

Napewno taki wyjdzie skoro Vidal nie powołany .

0

Napewno zwiększysz siłę na tej masie co masz , ja bez diety z siły na ławce prostej na klatę z 40kg zrobiłem 92,5 kg przy wadze 74 kg na samym monohydracie kreatyny . Dieta to ogólnie 90% sukcesu ;)

1

Beznadzieja , Digne wczoraj się pokazał tyle razy dobrze do piły w stylu Alby , kiedy przy piłce był Leo że aż mnie zdumienie ogarnęło dlaczego on do niego nie podaje .
Nawet Vidala bym się nie czepiał tak jak Paulinho . On już jest zmęczony tym sezonem i wolę Gomesa niż jego .

0

Skończyło się wesołe granie . Na Paulinho to już nie mogę patrzeć . No i szkoda że do odrabiania strat nie dajemy Paco w pole karne tylko Dembele , który jeszcze zbyt mało daje .

0

Znowu bez Paco no bez jaj .

2

3 klasy ? No nie przesadzaj , on się nie bierze za kreacje , może być niewidoczny ale wyjdzie do prostopadłej , do główki i zawsze asystuje lub strzelił .

0

,, są bardzo mocni w defensywie " tutaj też jest ewidentny błąd .

17

Ter Stegen , Bravo , Neymar czy Alexis to też bardzo dobre transfery .

1

Chciałbym to wiedzieć , jeszcze przykładowo mam tutaj w info wpisane miasto gdzie mieszkam i ten gość pisze do innych że niech wpadają to im pokaże i takie rzeczy , w międzyczasie obrażając czyiś rodziców .
Sorry ale jak to zobaczyłem to mnie krew zalała .

0

Dokładnie a zdenerwowało mnie najbardziej to że ludzie myśleli że to ja i wchodzili w informacje o moim koncie tutaj , gdzie miałem np. podanego fejsa czy inne takie i komentowali .
Ale z tego co sprawdziłem teraz to chyba bana wyłapał i mam nadzieję że to się nie powtórzy , aż w komentarzu podziękowałem .

0

Założyłem nawet specjalnie konto na rm.pl , mam nick krzychuthe92 i pisałem żeby gościa zbanowali ale nic z tego , a gość wyzywa tam równo widziałem .

0

Nie , to troll który się podemnie podszywa .

2

Dla mnie nie ma co wogóle porównywać . Każdy w innym wieku , inny styl gry , inne doświadczenie przed dołączeniem do nas .

31

Wszyscy dziś o naszym ataku ale jak dla mnie genialne zawody zagrał Rakitić . Te długie piłki w jego wykonaniu to coś pięknego .

2

Jezu ale mi gość robi przypał ma rm.pl , gość z moim nickiem wyzywa tam ludzi .

2

Ładnie gramy w ustawieniu 4:2:4 ;)

0

Z Getafe chyba też wyszliśmy bardzo ofensywnie a skończyło się 0:0 i to na Camp Nou .

1

Najgorzej jak my pierwsi stracimy , to Girona się zamuruje .

1

Benzema zdążył strzelić bo Ronaldo polecial po telefon i sprawdzał czy ma dobrą fryzurę do rzutu karnego .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?