ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca nie jest przyzwyczajona do gry na tak małych boiskach jak stadion Eibaru czy Chelsea . Na CN z tymi samymi zawodnikami gra będzie dużo lepsza .
18
Paco na trybunach , Denis na ławce . F#ck logic .
1
Nigdzie nie działa na xboxie . Najwyżej na youtubie ale tam odrazu blokują .
0
Dziś kluczowe mi się będzie wydawało to że Messi będzie miał dosyć sporo luzu . Hazard nigdy zbytnio nie wracał pod swoje pole karne , Fabregasa wyprzedzić to nawet ja dałbym radę a Marcos Alonso nie jest zbyt pewny w defensywie .
Największy problem to oczywiście Kante , jestem ciekaw tego pojedynku .
0
Przegladarka puffin browser i linki jak na kompie .
0
Pewnie Xavi to nagrywał :D
0
Ta jeszcze z tego co pamiętam to niedługo po czerwonej kartce dla Terry'ego Pique doznał kontuzji xd
0
Gościom z mojego rocznika nie przeszkadza bo na takiej trawie się wychowalismy i gra się dużo łatwiej . Orliki powstały akurat zaraz po tym jak skończyłem gimnazjum xd
1
Dokładnie i co najlepsze nikomu zbytnio nie przeszkadza w grze .
0
Szczerze mówiąc to kogo by nie wystawił Valverde na prawej stronie to wybór będzie średni .
Dembele nieograny , Paulinho przydaje się nie wiadomo do czego ostatnio , Denisa już raczej żegnamy , z Vidalem różnie bywa raz beznadzieja a raz genialnie a z Paco zbyt ofensywnie .
Obecność Gomesa jedynie będzie wskazywała na to że Ernesto chce dać wsparcie w defensywie na prawej stronie .
0
W sumie mają do tego prawo . A kolega z komentarzem trzy wyżej niech obejrzy jeszcze raz dwumecz to będzie wiedział że sędzia więcej zabrał Chelsea niż nam .
0
Ostatnio komentatorzy mówili że podobno na treningach itp prezentuje się o wiele lepiej od innych ale nie potrafi przełożyć tego na spotkania .
Wiesz , on wiele nie psuje tylko poprostu gra zbyt zachowawczo .
Pozwolę sobie go porównać do przykładu Maxwella i Danilo , ( Maxwell ) chłop u nas potrafił podawać tylko do tyłu . Nawet na szerokości boiska tak nie podawał jak właśnie do tyłu . Odszedł od nas i był kompletnie innym zawodnikiem , nawet ładował potężne bomby z dystansu .
Poprostu nie każdy pasuje do danego stylu gry , weź jeszcze przykład Danilo. Z gościa śmiali się wszyscy kiedy reprezentował barwy Realu Madryt a w City gra na bardzo wysokim poziomie . Pep nie boi się stawiać go na stoperze a poza dobrymi strzałami z dystansu dogrywa dobre centry czy przerzuca piłki na 60 metrów .
Myślę że trenerzy stawiają na niego bo problem leży w głowie i mimo że ma bardzo przeciętne półtorej sezonu to jest to wciąż młody pilkarz .
8
A dla mnie fajnie .
12
Ronaldo jest kompletny a jego najmocniejszą stroną są strzały z jedenastki .
0
Przecież to i tak mecz towarzyski , więc nie ma żadnej różnicy jaka jest klasa rywala . To tak jak klubowa gra w presezonie , z dobrymi drużynami a i tak gra się wieloma rezerwowymi .
0
Trochę nie pasuje to do meczu w którym przez ponad 45 minut grało jednastu pilkarzy przeciwko dziesięciu . W dodatku Ci co oglądali to spotkanie nie podziwiali gry Wigan lecz to że mimo braku jednego zawodnika w ekipie City potrafili zdominować przeciwnika na ponad 80% posiadania piłki i nie sprawiali wrażenia gry w osłabieniu .
0
Widać Argentyna chcę rywali na swoim poziomie , w sumie bez Messiego to i z Katalonią dostałaby po dupie .
0
Też bym go nie wystawił w podstawie ale w sumie w LM zagrał przeciwko równie dobremu Juventusowi .
0
Thepiratebay.org ogólnie wiadomka że są nielegalne . Dlatego lepiej pobierać zagraniczne pliki itp bo zza granicy zakładanie spraw o pobieranie im się poprostu nie opłaca .
A z polskimi torrentami już jest inaczej .
5
Wolę Gomesa niż Denisa .
11
Mecz dopiero jutro a Ty już masz wnioski po meczu z Chelsea .
1
Ale też nie przesadzajmy bo grali ponad 45 minut w dziesiątkę a to ogromna przewaga dla rywali .
0
Nie dziwię się że wszyscy tak skakali na sędziego skoro na początku wziął żółtą kartkę do ręki .
0
Czerwona dla Delpha jak najbardziej uzasadniona .
4
Serio łezka Ci się w oku kręci jak to czytasz ? :D
1
Myślałem że bitą śmietaną he he he
3
Ludzie to chyba traktują jako ,, kogo chciałbyś zobaczyć w podstawowym składzie " . Zero myślenia .
4
Prawie śmieszne .
21
Dawno Gomes nie grał , więc jego obstawiam . Zresztą z przeciwnikami dobrymi fizycznie szło mu całkiem całkiem .
7
Ja już wolę Gomesa niż Paulinho .