ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście , Obłąkani . Nawet jeden z aktorów ten sam ;)
1
Mówisz Quaresma , myślisz rogal z fałsza ;)
0
Ziomuś z moim nickiem też tam grasował .
0
Do 18 roku życia tak jest.
0
Kto się oszczędzał , jedyniw zawodnicy z przodu a tył musiał zapieprzać cały czas .
0
Na terenie holandii nie mam takich opcji ;)
0
Ma ktoś link do meczu Legia-Wisła ?
0
Pierwsza połowa kozak , druga dramat totalny .
0
Niepotrzebnie czasami atakujemy pressingiem bo nie robimy tego wszystkimi graczami , mijają Busiego i dziura do 20 metra przed naszą bramką .
0
4:4:2.
4
Teraz najważniejsze strzelić bramkę na 3:0 .
1
Ja nie zwracam uwagi , tak tylko mówię że już kiedyś to widziałem ;) zawsze się znajdzie ktoś kto widział pierwszy raz co nie :)
0
I niedawno zostaliśmy skompromitowani z Realem w Superpucharze .
0
Stare i podróbka Jean Claude van Damme ;)
1
Kto ma Ci dać gwarancję bramek skoro oni nie mają gwarancji minut :D
2
Ja jestem trochę przestraszony z Dembele w pierwszym . Czwórka pomocników gwarantowała lepszą grę w defensywie a jak stracimy nie daj boże dwie bramki to będzie bardzo ciężko .
Nerwy nerwami ale Valverde widać ma plan to mu wierzę .
0
Raz mi się śniło że byłem na Camp Nou ale wyniku czy poszczególnych piłkarzy nie pamiętam .
0
Chelsea strzeli 2 bramki i mamy przerypane.
0
Dla Gomesa :D.
0
Wiesz w Valencii nie był piłkarzem treningowym.
1
Nie no chłopie nie porównuj go do wychowanków.
0
Ile już było na niego pozwów ? Za podarcie biblii , za godło Rzeczpospolita niewierna . A wielka szkoda bo koszulki z Rzeczpospolita niewierna były za'ebiste i chciałem sobie kupić to wycofali .
1
Ja do jasnych używałem zawsze szczoteczki i proszek do prania rozpuszczony w ciepłej wodzie .
17
Gomes za Busiego . Gramy z najsłabszą drużyną a Busiemu przyda się odpoczynek przed Chelsea żeby nadążał za Willianem .
0
Niestety .
5
Ludzie a za kogo ma być Mina w pierwszym składzie ? Skoro Pique gra normalnie , Umtiti i Verma zdrowi to brak powołania dla Miny jest czymś normalnym . W lidze mamy niewiele punktów przewagi więc nie dziwię się że Valverde nie chce teraz rotować .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Luis Suarez statystyki te same co Andre Gomes , jedyna przewaga na konto El pistolero wynika z jednego kluczowego podania więcej ale grał pełne 90 minut i ocena wyższa o 3 .
Nieźle .
0
Rozumiem , ja niw hejtuje Twojego zdania ani ni takiego ale zobacz kiedy Denis grał ostatni raz . Wydaje mi się że jednak trener bardziej ceni Andre niż Denisa .
0
Duet Busi-Rakieta kozak . A ile tutaj osób chciało się pozbyć Rakitica przed sezonem ...