0

Oczywiście , Obłąkani . Nawet jeden z aktorów ten sam ;)

1

Mówisz Quaresma , myślisz rogal z fałsza ;)

0

Ziomuś z moim nickiem też tam grasował .

0

Do 18 roku życia tak jest.

0

Kto się oszczędzał , jedyniw zawodnicy z przodu a tył musiał zapieprzać cały czas .

0

Na terenie holandii nie mam takich opcji ;)

0

Ma ktoś link do meczu Legia-Wisła ?

0

Pierwsza połowa kozak , druga dramat totalny .

0

Niepotrzebnie czasami atakujemy pressingiem bo nie robimy tego wszystkimi graczami , mijają Busiego i dziura do 20 metra przed naszą bramką .

0

4:4:2.

4

Teraz najważniejsze strzelić bramkę na 3:0 .

1

Ja nie zwracam uwagi , tak tylko mówię że już kiedyś to widziałem ;) zawsze się znajdzie ktoś kto widział pierwszy raz co nie :)

0

I niedawno zostaliśmy skompromitowani z Realem w Superpucharze .

0

Stare i podróbka Jean Claude van Damme ;)

1

Kto ma Ci dać gwarancję bramek skoro oni nie mają gwarancji minut :D

2

Ja jestem trochę przestraszony z Dembele w pierwszym . Czwórka pomocników gwarantowała lepszą grę w defensywie a jak stracimy nie daj boże dwie bramki to będzie bardzo ciężko .
Nerwy nerwami ale Valverde widać ma plan to mu wierzę .

0

Raz mi się śniło że byłem na Camp Nou ale wyniku czy poszczególnych piłkarzy nie pamiętam .

0

Chelsea strzeli 2 bramki i mamy przerypane.

0

Dla Gomesa :D.

0

Wiesz w Valencii nie był piłkarzem treningowym.

1

Nie no chłopie nie porównuj go do wychowanków.

0

Ile już było na niego pozwów ? Za podarcie biblii , za godło Rzeczpospolita niewierna . A wielka szkoda bo koszulki z Rzeczpospolita niewierna były za'ebiste i chciałem sobie kupić to wycofali .

1

Ja do jasnych używałem zawsze szczoteczki i proszek do prania rozpuszczony w ciepłej wodzie .

17

Gomes za Busiego . Gramy z najsłabszą drużyną a Busiemu przyda się odpoczynek przed Chelsea żeby nadążał za Willianem .

0

Niestety .

5

Ludzie a za kogo ma być Mina w pierwszym składzie ? Skoro Pique gra normalnie , Umtiti i Verma zdrowi to brak powołania dla Miny jest czymś normalnym . W lidze mamy niewiele punktów przewagi więc nie dziwię się że Valverde nie chce teraz rotować .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Luis Suarez statystyki te same co Andre Gomes , jedyna przewaga na konto El pistolero wynika z jednego kluczowego podania więcej ale grał pełne 90 minut i ocena wyższa o 3 .

Nieźle .

0

Rozumiem , ja niw hejtuje Twojego zdania ani ni takiego ale zobacz kiedy Denis grał ostatni raz . Wydaje mi się że jednak trener bardziej ceni Andre niż Denisa .

0

Duet Busi-Rakieta kozak . A ile tutaj osób chciało się pozbyć Rakitica przed sezonem ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?