0

Z Deportivo chyba jak w finale xd

1

Messi nie powinien być kapitanem , nie ma tego czegoś .

25

Real nie zrobi szpaleru bo to klub bez jakichkolwiek wartości .

4

Władca pierścieni

6

I im się to pewnie uda.

0

Wszystko zależy czy on się widzi .

0

Jak Messi miał kontuzje to Ney z Alexisem a później z Suarezem dawali radę , o demolce z Realem nie wspomnę .

0

Kolejna legenda nas opuszcza , najlepsze czasy już za nami .

0

A kto Ci teraz będzie biegał za Messiego ? Myślisz że Xavi czy Iniesta daliby radę ?

0

Dzięki za przypomnienie .

1

Już się zaczyna ,, mamy dżejmsa rodrigeza "

0

postaw go na defensywnym to zobaczymy

0

Z tym Alena to dałeś czadu :D

1

Jak dla mnie Semedo , Vermaelen , Digne i Paco to bardzo wartościowi zmiennicy ale jak im się daje grać ogony raz na 5-10 spotkań to niech szału nie oczekują .

0

Jest lepiej , nie trzeba mieć papierów .

0

Po to że dzięki temu straciliśmy szansę na wygraną w LM .

6

70 minuta i dalej bez zmian .

0

A należy zwalniać trenera ?

0

Nagle jakie podniety a po meczu z Romą tak cisnęli że.mają dość Valverde i jego stylu gry .

1

Z Atletico i Valencią , raz lewą nogą a raz prawą ...

0

Ciężko było rozgryźć jaką jedenastką zagramy .

0

Na ławce miał piłkarzy ofensywnych jak Dembele , Paco czy Vidal , mógł spokojnie zmienić kogoś z czwórki Rakitić , Roberto , Busquets , Iniesta i zaatakować .

0

Z ziemi polskiej do włoskiej ! za Twoim ... :D

1

No a stanie w miejscu czekając na piłkę to nie skandal ? nawet w Bklasie wiedzą że tak się nie robi .

7

Pierwsza bramka strata Gomesa , pomniejszy błąd Dembele i stoperów . Nie zwalajmy wszystkiego na Amdre bo strata piłki 50 metrów od bramki to nie strata bramki .
A od Denisa oczekiwałeś fajerwerków ? Jak zaczął grać po paru miesiącach ? .

0

Alena napewno dobrze zagra jako defensywny pomocnik .

1

Gomes na defensywnym grał dobre spotkanie , szkoda że po jego stracie akurat starciliśmy gola .

3

Ludzie , zagraliśmy ośmioma rezerwowymi na Balaidos gdzie zawsze mamy problemy a Wy narzekacie . 6 punktów do mistrzostwa , pierwszy garnitur odpoczął , jest bardzo dobrze :)

0

Trudno żeby się nie pogubili skoro rywale byli w przewadze .

1

Paco Alcacer to poziom Barcelony .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?