ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Deportivo chyba jak w finale xd
1
Messi nie powinien być kapitanem , nie ma tego czegoś .
25
Real nie zrobi szpaleru bo to klub bez jakichkolwiek wartości .
4
Władca pierścieni
6
I im się to pewnie uda.
0
Wszystko zależy czy on się widzi .
0
Jak Messi miał kontuzje to Ney z Alexisem a później z Suarezem dawali radę , o demolce z Realem nie wspomnę .
0
Kolejna legenda nas opuszcza , najlepsze czasy już za nami .
0
A kto Ci teraz będzie biegał za Messiego ? Myślisz że Xavi czy Iniesta daliby radę ?
0
Dzięki za przypomnienie .
1
Już się zaczyna ,, mamy dżejmsa rodrigeza "
0
postaw go na defensywnym to zobaczymy
0
Z tym Alena to dałeś czadu :D
1
Jak dla mnie Semedo , Vermaelen , Digne i Paco to bardzo wartościowi zmiennicy ale jak im się daje grać ogony raz na 5-10 spotkań to niech szału nie oczekują .
0
Jest lepiej , nie trzeba mieć papierów .
0
Po to że dzięki temu straciliśmy szansę na wygraną w LM .
6
70 minuta i dalej bez zmian .
0
A należy zwalniać trenera ?
0
Nagle jakie podniety a po meczu z Romą tak cisnęli że.mają dość Valverde i jego stylu gry .
1
Z Atletico i Valencią , raz lewą nogą a raz prawą ...
0
Ciężko było rozgryźć jaką jedenastką zagramy .
0
Na ławce miał piłkarzy ofensywnych jak Dembele , Paco czy Vidal , mógł spokojnie zmienić kogoś z czwórki Rakitić , Roberto , Busquets , Iniesta i zaatakować .
0
Z ziemi polskiej do włoskiej ! za Twoim ... :D
1
No a stanie w miejscu czekając na piłkę to nie skandal ? nawet w Bklasie wiedzą że tak się nie robi .
7
Pierwsza bramka strata Gomesa , pomniejszy błąd Dembele i stoperów . Nie zwalajmy wszystkiego na Amdre bo strata piłki 50 metrów od bramki to nie strata bramki .
A od Denisa oczekiwałeś fajerwerków ? Jak zaczął grać po paru miesiącach ? .
0
Alena napewno dobrze zagra jako defensywny pomocnik .
1
Gomes na defensywnym grał dobre spotkanie , szkoda że po jego stracie akurat starciliśmy gola .
3
Ludzie , zagraliśmy ośmioma rezerwowymi na Balaidos gdzie zawsze mamy problemy a Wy narzekacie . 6 punktów do mistrzostwa , pierwszy garnitur odpoczął , jest bardzo dobrze :)
0
Trudno żeby się nie pogubili skoro rywale byli w przewadze .
1
Paco Alcacer to poziom Barcelony .