ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To Real złamał tradycje że po 3:0 na Santiago Bernaleo nie zrobili nam szpaleru .
0
Gomes za Rakitica i Paco za Suareza .
0
Alena i Arthur mogą równie dobrze grać totalne dno , jeden nie wykorzystuje szans jak narazie na tle np. Murcii a drugi nie zagrał jeszcze choćby spotkania w Europie .
Według mnie nie pożegnamy więcej niż jednego gracza z wymienionej przez Ciebie czwórki .
0
Tak sprzedany Gomes , Denis , Paco , Vidal do tego dorzućmy jeszcze Mine z Vermaelenem i przy rotacjach prezentujmy poziom spadkowicza Segunda Division .
0
Wyjechałem w Bieszczady i jestem drwalem .
0
I oby tak było ! jesteśmy chyba najbardziej niewygodnym rywalem dla nich .
0
Pellegrini już stary gość , będzie łatwiej .
0
Dopóki z zespołu nu metalowego nie zamienili się w popowy to byli spoko .
8
Taki kurs to powinien być jak gramy z Eibar czy z Realem Madryt a nie z Romą .
0
Aliez po polsku chyba już nie istnieje :D
0
Idź się wyrzygaj na siłę a potem coś zjeść .
9
Paulinho nie zachwycił w spotkaniu w którym miał zastąpić puste miejsce .
5
Denis 4 kontakty z piłką i już podnieta , jak to się wszystko zmienia .
2
Hit mazowsza ten mecz .
0
Ludzie , spokojnie .
1
Samper XD.
0
Będzie ale nie po polsku ;)
0
Oczywiście , Obłąkani . Nawet jeden z aktorów ten sam ;)
1
Mówisz Quaresma , myślisz rogal z fałsza ;)
0
Ziomuś z moim nickiem też tam grasował .
0
Do 18 roku życia tak jest.
0
Kto się oszczędzał , jedyniw zawodnicy z przodu a tył musiał zapieprzać cały czas .
0
Na terenie holandii nie mam takich opcji ;)
0
Ma ktoś link do meczu Legia-Wisła ?
0
Pierwsza połowa kozak , druga dramat totalny .
0
Niepotrzebnie czasami atakujemy pressingiem bo nie robimy tego wszystkimi graczami , mijają Busiego i dziura do 20 metra przed naszą bramką .
0
4:4:2.
4
Teraz najważniejsze strzelić bramkę na 3:0 .
1
Ja nie zwracam uwagi , tak tylko mówię że już kiedyś to widziałem ;) zawsze się znajdzie ktoś kto widział pierwszy raz co nie :)
0
I niedawno zostaliśmy skompromitowani z Realem w Superpucharze .