0

Ja to rozumiem , poprostu mówię że ciężko się na to patrzy jak inni muszą kryć po dwie pozycje .

0

Ciężko się patrzy na to że 9 naszych zawodników zapieprza w pressingu i obronie a Messi z Suarezem sobie chodzą .

0

Nie rozumiem Twojego komentarza .

0

Akurat Rakitic bardzo dobrze że gra w podstawie :D

0

Boże święty Paulinho w podstawie . Mam nadzieję że Ernesto jak zwykle będzie miał rację co do składu .

0

Eee tam Chelsea już nie potrafi tak bronić jak kiedyś .

1

Ja.

0

Ale wymieniłeś 3 pomocników a my gramy czwórką , więc nie zdziwie się jeśli koło tej trójki zobaczymy Andre .

0

Jestem tego samego zdania .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Co jak co ale jutro nie ma miejsca na żadne roszady . Eibar gra zbyt dobrze , by robić jakiekolwiek eksperymenty i trzeba wystawić once de gala .
Jeśli się uda to można zrobić 2-3 zmiany ale jedynie przy korzystnym wyniku .

1

Z Eibar będą potrzebni zawodnicy , którzy potrafią szybko wymieniać piłkę między sobą na małej przestrzeni , więc pewnie Andre poprostu nie pasuje do koncepcji Valverde na ten mecz . Nie wierzę że Gomes nie zostanie powołany na ten mecz , w dodatku w LM nie zagra Semedo i Coutinho a na silnych fizycznie rywali Andre się sprawdza . Z takimi rywalami jak City , Atletico czy Bilbao szło mu dobrze .

0

Wątpię , z Chelsea zapewne zobaczymy Andre w składzie .

0

Biorąc pod uwagę że Griezmann w letnim okienku będzie miał 27 lat to szczerze wątpię co do niego .

8

Jak się ogarnie Coutinho na lewym skrzydle i Dembele na prawym to będzie miazga .

33

Gratulacje , 5 punktów dla Gryffindoru!

1

Byłem z dziewczyną na tym filmie . Powiem szczerze że oglądałem dużo większe gnioty niż Grey a i na cycki się popatrzyło .

0

Jak dla mnie kompletnie zbędny transfer .

2

Może nie zjadła bo nie miała za co i z głodu nie była sobą :D

0

Tak jest , pamietam jaki był wielki upał wtedy :D jechałem z Katowic ;)

0

Mam tak samo tą koszulkę CHAMPIONS z finału LM w 2015 roku , też byłem w berlinie ;)

0

Na moje oko to **uj go strzelił .

30

Pewnie , akurat mam 30 minut wolnego czasu .

4

Juhu!

4

Ale czy to ważne ? :D

44

PSG kolejny raz poniosło porażkę na naszym boisku :D

4

Po Pucharze Gampera , przed konferencją Verattiego .

0

Może wrócić za tyle co odszedł .

0

W kosza może kiedyś zagrają razem .

0

Adriano , Quaresma i Giovanni Dos Santos .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?