ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to rozumiem , poprostu mówię że ciężko się na to patrzy jak inni muszą kryć po dwie pozycje .
0
Ciężko się patrzy na to że 9 naszych zawodników zapieprza w pressingu i obronie a Messi z Suarezem sobie chodzą .
0
Nie rozumiem Twojego komentarza .
0
Akurat Rakitic bardzo dobrze że gra w podstawie :D
0
Boże święty Paulinho w podstawie . Mam nadzieję że Ernesto jak zwykle będzie miał rację co do składu .
0
Eee tam Chelsea już nie potrafi tak bronić jak kiedyś .
1
Ja.
0
Ale wymieniłeś 3 pomocników a my gramy czwórką , więc nie zdziwie się jeśli koło tej trójki zobaczymy Andre .
0
Jestem tego samego zdania .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Co jak co ale jutro nie ma miejsca na żadne roszady . Eibar gra zbyt dobrze , by robić jakiekolwiek eksperymenty i trzeba wystawić once de gala .
Jeśli się uda to można zrobić 2-3 zmiany ale jedynie przy korzystnym wyniku .
1
Z Eibar będą potrzebni zawodnicy , którzy potrafią szybko wymieniać piłkę między sobą na małej przestrzeni , więc pewnie Andre poprostu nie pasuje do koncepcji Valverde na ten mecz . Nie wierzę że Gomes nie zostanie powołany na ten mecz , w dodatku w LM nie zagra Semedo i Coutinho a na silnych fizycznie rywali Andre się sprawdza . Z takimi rywalami jak City , Atletico czy Bilbao szło mu dobrze .
0
Wątpię , z Chelsea zapewne zobaczymy Andre w składzie .
0
Biorąc pod uwagę że Griezmann w letnim okienku będzie miał 27 lat to szczerze wątpię co do niego .
8
Jak się ogarnie Coutinho na lewym skrzydle i Dembele na prawym to będzie miazga .
33
Gratulacje , 5 punktów dla Gryffindoru!
1
Byłem z dziewczyną na tym filmie . Powiem szczerze że oglądałem dużo większe gnioty niż Grey a i na cycki się popatrzyło .
0
Jak dla mnie kompletnie zbędny transfer .
2
Może nie zjadła bo nie miała za co i z głodu nie była sobą :D
0
Tak jest , pamietam jaki był wielki upał wtedy :D jechałem z Katowic ;)
0
Mam tak samo tą koszulkę CHAMPIONS z finału LM w 2015 roku , też byłem w berlinie ;)
0
Na moje oko to **uj go strzelił .
30
Pewnie , akurat mam 30 minut wolnego czasu .
4
Juhu!
4
Ale czy to ważne ? :D
44
PSG kolejny raz poniosło porażkę na naszym boisku :D
4
Po Pucharze Gampera , przed konferencją Verattiego .
0
Może wrócić za tyle co odszedł .
0
W kosza może kiedyś zagrają razem .
0
Adriano , Quaresma i Giovanni Dos Santos .