ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę że mogą nas zaskoczyć z kontrataków , szczególnie bardzo szybkie skrzydła w postaci Hazard/Willian , do tego wielu pilkarzy dobrze grających głową jak Giroud , Morata , Luiz , Cahill czy Christensen .
0
Jak obok Busquetsa w środku ma być Rakitić to oby nie było jeszcze Paulinho obok nich w pierwszym składzie . Ja już wole Gomesa niż Paulinho w pierwszym .
2
Grimaldo sam chciał odejść , więc ja tam go nie żałuję .
W dodatku Digne jakby grał regularnie to prezentowałby wysoki poziom , bo ma papiery na bardzo dobrego obrońcę . Wystarczy sobie przypomnieć jego początki w Barcelonie , kiedy Alba miał kontuzję i Digne grał rewelacyjnie .
1
Patrzę na przewidywane składy , myślę że będzie jakieś zaskoczenie i że dziś możemy zobaczyć Andre w pierwszym składzie .
0
Przeglądarka Puffin i wszystko chodzi jak na kompie .
0
Dobrze że według Marki mamy Torresa na ławce to się go wpuści na końcówkę .
0
Myślisz że Kurzawa będzie lepszy wychodząc w pierwszej jedenastce w Lidze co trzy miesiące ?
0
Jak bym na niego nie postawił . Valencia ma szybkich piłkarzy a Mina jest zwrotny i szybki jak wóz z węglem .
0
Bellerin ...
16
Na miejscu Valverde nic bym nie zmieniał jak narazie . Rezerwowi sobie grają , meczyk spokojny a w drugiej powinno coś wpaść .
0
W sumie to Digne brał udział w najróżniejszych akcjach Barcy .
2
Włączyłem i gol dla Realu xd
0
Gomes da więcej w defensywie , Coutinho na odwrót .
0
Przeglądarka Puffin i na niej chodzą Ci wszystkie strony jak na kompie . Polecam meczosy.pl i aliez .
8
Vidal byłby spoko , on się wysoko ustawia i lewy obrońca Valencii musiałby go asekurować cały czas , więc miejsce dla Roberto się robi .
W każdym razie nie chcę widzieć Coutinho jako prawego pomocnika bo to poprostu nie ma sensu .
0
I to 3 porażki z samymi średniakami , wobec tylu osłabień mam nadzieję na korzystny rezultat .
1
Coś koło pierwszego meczu z Chelsea koło 20 lutego .
0
Jak możesz dać transfer Miny na plus skoro gość jeszcze nie zagrał ?
0
Jego ojciec to poprostu zwykły dziwk@rz , więc nie dziwi mnie coraz gorsze zachowanie młodego neymara bo w jego wieku będzie pewnie taki sam .
100% jesus .
0
Rakitic nie miał szans przy tej kontrze , Guidetti miał całą połowę wolnego miejsca , więc nie trudno było dograc do niego piłkę .
6
Jaką bramkę zawalił ? Jeśli chodzi o bramkę dla Alaves to pierwszy zawalił Messi bo stracił i nie powalczył o odbiór a potem duet Umtiti-Pique . Piłkarz Alaves miał tyle miejsca żeby dobrać do Guidettiego że żaden piłkarz nie byłby w stanie przeciąć tej piłki .
26
Digne ogarnie lewą stronę jak będzie grał , to samo Semedo na prawej . Bez minut nie ma rozwoju czy zgrania z drużyną .
0
Tylko ze w Twoim przykladzie pan Mackiewicz nie byl Barcelona a wlasnie tym klubem z A klasy . Szczegolnie w zimie i w warunkach iakie tam teraz panuja .
0
Też mnie to zastanawia , grać cały sezon na lewej stronie a na debiut ląduje na innej pozycji . Myślę że akurat Gomesowi w czwórce pomocników lewe skrzydło najbardziej pasuje .
0
Dokładnie w 4:4:2 w tylu pomocników i jeszcze Paulinho to oni sami nie wiedzą kto ma kiedy bronić a kto atakować .
0
Masakra , jak to czytam to mnie ściska .
0
Według mnie brak Busquetsa nie był tak widoczny , bardziej ustawienie Paulinho , który wydawał się ciałem obcym w naszym składzie i przy tylu pomocnikach jego obecność nic nie dawała zespołowi a także ustawienie Coutinho na prawej stronie .
0
Nie grają z nim , to się zgodzę . Ale nie o tym napisałem komentarz .
0
Tragedia ? To było losowanie , bo na tej górze masz szanse 50 na 50 , udaje Ci się lub nie .
W dodatku ,, Próby zdobycia wierzchołka w latach 1895-1950 pochłonęły 31 ofiar, a od 1953 roku drugie tyle.
5
Mnie to nie śmieszy bo głównym inicjatorem tej gadki jest jakiś troll z tej strony , który utworzył sobie konto na rm.pl z moim nickiem .