1

Przeciwko nam Courtois jakiś świetny nigdy nie był :D

0

O ile dobrze pamiętam to Isco w tamtym roku przedłużył kontrakt , więc jego odejście jest raczej niemożliwe .

0

Nie ma szans , Rakieta to jeden z filarów obecnej drużyny .

3

Jak nie zasługuje to normalne że nie dostanie szansy , przecież Ernesto jest z Barcą B w stałym kontakcie .

0

Pamiętam bramkę po tym jak Lucho zaczął na niego stawiać i tą emocjonalną cieszynkę w jego wykonaniu ... pozostaje podziękować i życzyć sukcesów .

2

Porażka totalna.

0

Alcacera to Ty szanuj .

2

Oby! ten gość kompletnie nie pasuje do naszego stylu i jeśli uda nam się zarobić na nim jakąś kasę tym lepiej .

0

Ja już wolę Gomesa niż Denisa .

5

Wczoraj młody Kluivert porobił go jak juniora przy pierwszej bramce dla Romy .

0

Obok Paco to nasz najlepszy rezerwowy i akurat ich sprzedajemy lub chcemy sprzedać . Teraz Alba zostanie zajechany grając wszystko a reszta szrotu pójdzie na wypożyczenie lub nie uda się ich sprzedać .

0

No to jesteśmy w d*pie .

0

Ja też już się nie mogę doczekać .

1

Chyba to będzie ich najlepszy ruch podczas tego okienka .

1

Żadna , oboje nie dorównają mu poziomem .

2

Szkoda .

0

We wszystkim .

6

Fizycznie jest kozak , żałuję że psychicznie nie jest tak dobrze .

4

Nie byłbym sobą gdybym był inny .

0

Jak dla mnie powinien grać więcej , może być z niego klasowy napadzior .

20

Spróbuję tak dziś wieczorem , zobaczymy jak będzie .

0

Samper i Mina na sprzedaż .

0

Ta , to by zagrał w 4-5 spotkaniach . Jak dla mnie to poprostu będzie rotacja między nim Coutinho i Dembele na skrzydłach .

0

Malcolm jak narazie to taki nieopierzony kurczaczek , coś jak Dembele i pewnie będzie potrzebował minimum jeden sezon żeby się zaklimatyzować w hiszpańskim stylu .

1

To Arthur i Alena nic nie pograją bo Rakitić to podstawowy zawodnik .

1

Jak dla mnie pozbycie się Digne'a to strzał w stopę .

0

To że Paulinho przyszedł za 40 mln nie znaczy że był tyle wart . Tak samo Willian nie jest wart 60 mln .

0

To że się nie dokładam nie znaczy że nie mogę wstępnie ocenić tego transferu .

50

60 milionów za gościa przy trzydziestce na pozycje na którą nikogo nie potrzebujemy , hit mazowsza .

0

Czyli klauzule miał pewnie 25M :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?