ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przeciwko nam Courtois jakiś świetny nigdy nie był :D
0
O ile dobrze pamiętam to Isco w tamtym roku przedłużył kontrakt , więc jego odejście jest raczej niemożliwe .
0
Nie ma szans , Rakieta to jeden z filarów obecnej drużyny .
3
Jak nie zasługuje to normalne że nie dostanie szansy , przecież Ernesto jest z Barcą B w stałym kontakcie .
0
Pamiętam bramkę po tym jak Lucho zaczął na niego stawiać i tą emocjonalną cieszynkę w jego wykonaniu ... pozostaje podziękować i życzyć sukcesów .
2
Porażka totalna.
0
Alcacera to Ty szanuj .
2
Oby! ten gość kompletnie nie pasuje do naszego stylu i jeśli uda nam się zarobić na nim jakąś kasę tym lepiej .
0
Ja już wolę Gomesa niż Denisa .
5
Wczoraj młody Kluivert porobił go jak juniora przy pierwszej bramce dla Romy .
0
Obok Paco to nasz najlepszy rezerwowy i akurat ich sprzedajemy lub chcemy sprzedać . Teraz Alba zostanie zajechany grając wszystko a reszta szrotu pójdzie na wypożyczenie lub nie uda się ich sprzedać .
0
No to jesteśmy w d*pie .
0
Ja też już się nie mogę doczekać .
1
Chyba to będzie ich najlepszy ruch podczas tego okienka .
1
Żadna , oboje nie dorównają mu poziomem .
2
Szkoda .
0
We wszystkim .
6
Fizycznie jest kozak , żałuję że psychicznie nie jest tak dobrze .
4
Nie byłbym sobą gdybym był inny .
0
Jak dla mnie powinien grać więcej , może być z niego klasowy napadzior .
20
Spróbuję tak dziś wieczorem , zobaczymy jak będzie .
0
Samper i Mina na sprzedaż .
0
Ta , to by zagrał w 4-5 spotkaniach . Jak dla mnie to poprostu będzie rotacja między nim Coutinho i Dembele na skrzydłach .
0
Malcolm jak narazie to taki nieopierzony kurczaczek , coś jak Dembele i pewnie będzie potrzebował minimum jeden sezon żeby się zaklimatyzować w hiszpańskim stylu .
1
To Arthur i Alena nic nie pograją bo Rakitić to podstawowy zawodnik .
1
Jak dla mnie pozbycie się Digne'a to strzał w stopę .
0
To że Paulinho przyszedł za 40 mln nie znaczy że był tyle wart . Tak samo Willian nie jest wart 60 mln .
0
To że się nie dokładam nie znaczy że nie mogę wstępnie ocenić tego transferu .
50
60 milionów za gościa przy trzydziestce na pozycje na którą nikogo nie potrzebujemy , hit mazowsza .
0
Czyli klauzule miał pewnie 25M :D