ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rakieta i Busquets potrzebują odpoczynku na już , niestety Valverde rotuje nie tymi co trzeba .
5
Paco nie był żadnym drewnem .
2
Wiedziałem że jak Paco dostanie szansę to ja wykorzysta . Czemu nie dało się dawać mu więcej minut kiedy Suarez był kompletnie bez formy ...
0
4:4:2 innej opcji nie ma .
1
Mają dobrą pakę jakby nie patrzeć .
0
To na ławę go .
0
Przecież on się oszczędza w każdym meczu , takie spotkania jak ten z Tottenhamem to u niego wyjątek .
0
Dostrzegam to i podobała mi się gra Arthura ale bez przesady żeby robić o tym artykuł , video i piać z zachwytu .
0
Ale na koniec końców to bramki i asysty decydują o wyniku a nie gra wszerz i poruszanie się mile dla oka .
0
Spust nad gościem bo zrobił parę kółek ala Xavi ...
0
Zamierzona w chooy ta siateczka ;)
0
Dla mnie to Malcom będzie pasował dużo lepiej niż Dembele.
1
Nie ma 100% celności niestety ;)
0
Fake , pod koniec pierwszej połowy dwa podania do przodu i dwa niecelne , więc lipa .
0
Ludzie rozumiem że Arthur fajnie się utrzymuje przy piłce ale co zagra do przodu do strata ...
0
Tak , tyle że z Dembele w podstawie jest 4:3:3 w obronie i dlatego jest taka róznica .
0
A pozytywnie .
2
Wniosek jest prosty , 4:4:2 to najlepsze ustawienie dla nas w tym momencie i 4 pomocników zamiast 3 napastników z Dembele .
0
Ta profesjonalista , który przegrywając walkę o pierwszy skład odrazu zaczął strzelać fochy .
7
Ta , wezmę 7 środkowych pomocników i skreślę Malcolma .
1
Siemandero , wybiera się ktoś na wyjazd na mecz Inter-Barca z okolic Katowic ?
0
Jeśli żaden nie prezentuje odpowiedniego poziomu żeby dostać szansę to jej nie dostaje , Alena wyglądał słabo nawet w Pucharze Króla z trzecioligowcem ...
3
Vidal zagrał jedną piłkę do przodu i spust nad nim niezły .
0
A czego miał nauczyć jak wygraliśmy Ligę i Ligę Mistrzów ?
5
Nie jest , bo La Masia nie prezentuje poziomu Segunda Division a co dopiero Primera .
0
A u nas ktoś broni to pokazać np. Dembele ?
0
Poprostu chłopaki odpuszczają La Liga żeby skupić się na Pucharze Króla i Lidze Mistrzów .
1
Każdy z naszych ŚO nie jest formie , Pique zawala bramki , Lenglet i Umtiti zbierają po czerwonej . Dogne sam chciał odejść a Rakitić gra do najbliższego bo najbliżej przez 90% czasu jest Messi.
1
Wogóle Bilbao nie ma problemu skoro nie wygrali na Camp Nou od 15 lat .
0
Ludzoe skupcie się na tym co było kluczowe a nie na tym co Wam się podoba lub nie . W kluczowych momentach zawalił Suarez ze zmarnowaniem setki , Pique w defensywie czy Coutinho kiedy dostał dobrą piłkę za linię obrony ale nie potrafił jej przyjąć . Dembele kolejny raz mecz bez konkretów ale nie widzę o tym wzmianki z Waszej strony .