2

Rakieta i Busquets potrzebują odpoczynku na już , niestety Valverde rotuje nie tymi co trzeba .

5

Paco nie był żadnym drewnem .

2

Wiedziałem że jak Paco dostanie szansę to ja wykorzysta . Czemu nie dało się dawać mu więcej minut kiedy Suarez był kompletnie bez formy ...

0

4:4:2 innej opcji nie ma .

1

Mają dobrą pakę jakby nie patrzeć .

0

To na ławę go .

0

Przecież on się oszczędza w każdym meczu , takie spotkania jak ten z Tottenhamem to u niego wyjątek .

0

Dostrzegam to i podobała mi się gra Arthura ale bez przesady żeby robić o tym artykuł , video i piać z zachwytu .

0

Ale na koniec końców to bramki i asysty decydują o wyniku a nie gra wszerz i poruszanie się mile dla oka .

0

Spust nad gościem bo zrobił parę kółek ala Xavi ...

0

Zamierzona w chooy ta siateczka ;)

0

Dla mnie to Malcom będzie pasował dużo lepiej niż Dembele.

1

Nie ma 100% celności niestety ;)

0

Fake , pod koniec pierwszej połowy dwa podania do przodu i dwa niecelne , więc lipa .

0

Ludzie rozumiem że Arthur fajnie się utrzymuje przy piłce ale co zagra do przodu do strata ...

0

Tak , tyle że z Dembele w podstawie jest 4:3:3 w obronie i dlatego jest taka róznica .

0

A pozytywnie .

2

Wniosek jest prosty , 4:4:2 to najlepsze ustawienie dla nas w tym momencie i 4 pomocników zamiast 3 napastników z Dembele .

0

Ta profesjonalista , który przegrywając walkę o pierwszy skład odrazu zaczął strzelać fochy .

7

Ta , wezmę 7 środkowych pomocników i skreślę Malcolma .

1

Siemandero , wybiera się ktoś na wyjazd na mecz Inter-Barca z okolic Katowic ?

0

Jeśli żaden nie prezentuje odpowiedniego poziomu żeby dostać szansę to jej nie dostaje , Alena wyglądał słabo nawet w Pucharze Króla z trzecioligowcem ...

3

Vidal zagrał jedną piłkę do przodu i spust nad nim niezły .

0

A czego miał nauczyć jak wygraliśmy Ligę i Ligę Mistrzów ?

5

Nie jest , bo La Masia nie prezentuje poziomu Segunda Division a co dopiero Primera .

0

A u nas ktoś broni to pokazać np. Dembele ?

0

Poprostu chłopaki odpuszczają La Liga żeby skupić się na Pucharze Króla i Lidze Mistrzów .

1

Każdy z naszych ŚO nie jest formie , Pique zawala bramki , Lenglet i Umtiti zbierają po czerwonej . Dogne sam chciał odejść a Rakitić gra do najbliższego bo najbliżej przez 90% czasu jest Messi.

1

Wogóle Bilbao nie ma problemu skoro nie wygrali na Camp Nou od 15 lat .

0

Ludzoe skupcie się na tym co było kluczowe a nie na tym co Wam się podoba lub nie . W kluczowych momentach zawalił Suarez ze zmarnowaniem setki , Pique w defensywie czy Coutinho kiedy dostał dobrą piłkę za linię obrony ale nie potrafił jej przyjąć . Dembele kolejny raz mecz bez konkretów ale nie widzę o tym wzmianki z Waszej strony .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?