0

A Rakitić nie jest również zawieszony ? Czy odsiedzial już ?

10

Różnica jest taka że Benzema potrafi zdobyć hattricka z Gironą a Luis Suarez z Realem Madryt .

2

Powinien być odrazu zmieniony przez Prince'a lub kogoś innego .

0

Żaden troll , ja po prostu już nie wierzę że ten piłkarz będzie w stanie się dobrze prezentować .

2

Alba za Semedo , git mam nadzieję że w lato pożegnamy Nelsona .

4

Ta , nie widziałeś jaką piłę dostał Messi od Rakitica przed chwilą ? A zresztą Arthura chcesz na DMa postawić ?

1

Vidal chłopie Coutinho to nasz zawodnik , zostaw go .

1

Tak to jest jak na bokach obrony ma się zawodników , którzy się do tego nie nadają .

0

Spokojnie można Prince'a dziś wystawić od pierwszej minuty .

1

Wszystko spoko ale tytuł zawodnika meczu dla Arthura to jakiś żart . To Cillessen i jego interwencje w tym meczu były kluczowe a nie brazylijczyk , który zaliczył ,,ledwie" asystę .

77

I najlepsze jest to że gramy dwumecz na naszych dwóch ulubionych stadionach .

0

Z przyjemnością zobaczę pojedynek Dembele vs Marcelo .

0

Ani Semedo ani Roberto nie prezentują odpowiedniego poziomu na prawej obronie .

9

Ten gość musi jarać zioło , nie ma innej opcji .

1

Pan podaje do najbliższego ma w La Liga 5 asyst w 15 meczach . Dla porównania Semedo w 13 meczach ma ich aż 0 .

0

Semedo to jak grał w pierwszym spotkaniu dla Barcy tak gra i teraz , zero progresu u tego zawodnika .

0

A po co 200% ? Gdybyśmy nie musieli odrabiać strat to na Camp Nou i tak Barca powinna wygrać 2/3:0 , więc wystarczy że zagramy na swoim normalnym poziomie .

1

Roberto jest lepszy pod bramką rywala więc to raczej oczywisty wybór .

0

Nie przesadzałbym z tą oceną dla Artura , bo wszedł kiedy na boisku mieliśmy jednego zawodnika więcej a konkretów z przodu dalej brak .

2

Jeśli wyjdziemy normalnie podstawową jedenastką to możemy wyrównać stan rywalizacji już w pierwszej połowie .

22

Albo okienko w finale ligi mistrzów na 3:1 z Manchesterem United .

0

Szczerze mówiąc to też trochę nie ma wyjścia , podpisał umowę i jest jednym z kapitanów . A od dwóch sezonów gra beznadziejnie .

0

Możesz się śmiać ale kiedy obok Busiego nie ma ani Xaviego ani Iniesty to ten piłkarz jest praktycznie nieprzydatny ani w defensywie ani w ofensywie .

10

Chętniej pożegnałbym Busquetsa niż Rakitica .

32

Się śmiejesz a Rakieta w 4 lata miał udział przy 56 bramkach . Jak na gościa który gra praktycznie jako DM to nie jest źle .

2

Albie się kończy powoli :D

15

Jak Busi się będzie dalej tak prezentował jak ostatnio to napewno :D

0

Rakitić to zrobił w ostatnie 20 minut więcej po bramką rywala niż Arthur przez cały mecz .

0

Z delty.

0

No i pięknie , Sevilla strzeli na 90% bramkę na Camp Nou więc mamy przerąbane .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?