ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Rakitić nie jest również zawieszony ? Czy odsiedzial już ?
10
Różnica jest taka że Benzema potrafi zdobyć hattricka z Gironą a Luis Suarez z Realem Madryt .
2
Powinien być odrazu zmieniony przez Prince'a lub kogoś innego .
0
Żaden troll , ja po prostu już nie wierzę że ten piłkarz będzie w stanie się dobrze prezentować .
2
Alba za Semedo , git mam nadzieję że w lato pożegnamy Nelsona .
4
Ta , nie widziałeś jaką piłę dostał Messi od Rakitica przed chwilą ? A zresztą Arthura chcesz na DMa postawić ?
1
Vidal chłopie Coutinho to nasz zawodnik , zostaw go .
1
Tak to jest jak na bokach obrony ma się zawodników , którzy się do tego nie nadają .
0
Spokojnie można Prince'a dziś wystawić od pierwszej minuty .
1
Wszystko spoko ale tytuł zawodnika meczu dla Arthura to jakiś żart . To Cillessen i jego interwencje w tym meczu były kluczowe a nie brazylijczyk , który zaliczył ,,ledwie" asystę .
77
I najlepsze jest to że gramy dwumecz na naszych dwóch ulubionych stadionach .
0
Z przyjemnością zobaczę pojedynek Dembele vs Marcelo .
0
Ani Semedo ani Roberto nie prezentują odpowiedniego poziomu na prawej obronie .
9
Ten gość musi jarać zioło , nie ma innej opcji .
1
Pan podaje do najbliższego ma w La Liga 5 asyst w 15 meczach . Dla porównania Semedo w 13 meczach ma ich aż 0 .
0
Semedo to jak grał w pierwszym spotkaniu dla Barcy tak gra i teraz , zero progresu u tego zawodnika .
0
A po co 200% ? Gdybyśmy nie musieli odrabiać strat to na Camp Nou i tak Barca powinna wygrać 2/3:0 , więc wystarczy że zagramy na swoim normalnym poziomie .
1
Roberto jest lepszy pod bramką rywala więc to raczej oczywisty wybór .
0
Nie przesadzałbym z tą oceną dla Artura , bo wszedł kiedy na boisku mieliśmy jednego zawodnika więcej a konkretów z przodu dalej brak .
2
Jeśli wyjdziemy normalnie podstawową jedenastką to możemy wyrównać stan rywalizacji już w pierwszej połowie .
22
Albo okienko w finale ligi mistrzów na 3:1 z Manchesterem United .
0
Szczerze mówiąc to też trochę nie ma wyjścia , podpisał umowę i jest jednym z kapitanów . A od dwóch sezonów gra beznadziejnie .
0
Możesz się śmiać ale kiedy obok Busiego nie ma ani Xaviego ani Iniesty to ten piłkarz jest praktycznie nieprzydatny ani w defensywie ani w ofensywie .
10
Chętniej pożegnałbym Busquetsa niż Rakitica .
32
Się śmiejesz a Rakieta w 4 lata miał udział przy 56 bramkach . Jak na gościa który gra praktycznie jako DM to nie jest źle .
2
Albie się kończy powoli :D
15
Jak Busi się będzie dalej tak prezentował jak ostatnio to napewno :D
0
Rakitić to zrobił w ostatnie 20 minut więcej po bramką rywala niż Arthur przez cały mecz .
0
Z delty.
0
No i pięknie , Sevilla strzeli na 90% bramkę na Camp Nou więc mamy przerąbane .