ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A czym się Cucurella tak wyróżnia ? jeden wygrany pojedynek z Roberto i to chyba na tyle .
0
Po pierwszej połowie mogę powiedzieć jedynie że dałbym Rakitica na Dma bo Busquets głową jest chyba w Lyonie .
0
Żeby odciażał piłkarzy podstawowej jedenastki jeśli jest szansa a także na zgrywanie się z resztą z zespołu bo przy ( nie daj Boże ) kontuzji Pique czy Lengleta to on będzie grał w podstawie .
0
Skład spoko , przy korzystnym wyniku można wprowadzić Murillo , Alene i Coutinho .
2
Według mnie czas przydatności Busquetsa w Barcelonie już się przedawnił , w obronie od dłuższego czasu prezentuje się fatalnie a w ofensywie ? ehhh ...
5
Po cholerę nam siedmiu pomocników ?
0
Dla mnie mogą się narazie ogrywać w PK ale z drużynami pokroju Cultural Leonesa a nie w La Liga gdzie skrzydłowi Levante robią z nich wiatraki . Wiem że obaj mają po 18/19 lat ale najlepiej dla nich jak pójdą na wypożyczenie i tam zyskują minut bo u nas nie pograją .
0
Teraz już wie że Miranda i Chumi się nie nadają na jakiekolwiek rotacje nimi w La Liga.
0
Myślę że w rewanżu powinna wyjść once de gala , strzelić Levante szybkie trzy i wtedy myśleć z wpuszczeniem Aleni , Puiga czy Mirandy ale nie wszystkich naraz oczywiście .
0
Jak będziemy sprzedawać Mirandę to załączmy Semedo odrazu :D
0
Nie mów bo setkę przy stanie 2:0 wybronił .
1
Jak dla mnie to Ernest przegiął z wystawieniem Chumiego zamiast Lengleta . Linia defensywy wyszła zbyt eksperymentalnie .
0
Ciekawe w czym .
0
Dalej przecieram oczy ze zdziwienia że nikogo nie ściągnęliśmy za Digne'a i zostaliśmy z tym cieniasem Mirandą .
6
Rakitić ma kontuzję ?
0
Niewiem jak dla Was ale dla mnie sędzia nie ma wogóle kontroli nad meczem .
0
Przy wybiegającym Dembele nie było faulu .
7
Getafe faule : 9 żółte kartki 1
Barca faule : 4 żółte kartki 2
0
Real w La Liga gra tak znacznie ale to znacznie więcej .
14
Może teraz kibice Realu zaczną doceniać remisy jak Solari .
1
Boże jaki ten Real Sociedad jest nieporadny w ataku .
10
Francuską*
0
Dając Coutinho, Arthura i Dembele w jednym składzie to każdy lepszy zespół nas rozjedzie ze względu na to że ci zawodnicy są zbyt słabi w defensywie i nie ma problemu żeby dostać się pod nasze pole karne . Nie wspominając już o Messim , który praktycznie w ogóle nie broni .
1
Arthur może grać w drugiej linii z Arthurem ale wtedy trzeba zrezygnować z MSD .
0
To jest kurtka , jest na stronie sneakershop i w przeciągu ostatniego miesiąca kosztowala zaledwie 260 zł .
1
Tak , Dembele na skrzydle i Coutinho w środku czyli autostrada do naszej defensywy dla przeciwników .
0
Goleador to nie jest ale od sezony 2014/15 ustrzelił 30 bramek .
1
Czyli ani młody z perspektywami ani stary doświadczony ... no super .
2
Hmm czyli gramy 3:4:3 ? trójka stoperów , potem czwórka Alba , Busquets , Vidal , Rakitić i z przodu MSD ?
2
Albo im za bardzo dokuczano .