ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama oglądałem na żywo Neymara przeciwko Angers w przeciągu ostatniego miesiąca i nie wyglądał na gościa , któremu już nie zależy . To dalej jest piłkarz posiadający magię w swojej grze.
0
@NeroTFP obłąkani .
0
Witam , ma kots link do meczu Argentyny ?
0
Dziwne bo bez Messiego z Realem osiągamy bardzo dobre wyniki xd
0
Z takim składem to będą nas lać do zera przez indolencję w defensywie XD
0
Może dlatego że ten mecz jest o nic i piłkarze inaczej do tego podchodzą?
5
Niewiem jak wy , ja mam totalnie wywalone na dzisiejszy mecz .
6
Ja tam w chłopaka wierzę i jego lepszą grę w przyszłym sezonie w naszych barwach!
1
Semedo nic się nie nauczył od przyjścia do nas . Braki w przyjeciu , częste braki zrozumienia z resztą drużyny , podania nie w tempo czy inne proste błędy .
Barcelona to dla niego zbyt wysoka półka .
0
Semedo to bym sprzedał z przyjemnością , zero progresu w jego grze odkąd przyszedł .
0
A Pep czy Enrique jakie mieli wcześniej sukcesy ?
2
Wyruchałby nas jakby do nas przyszedł ...
1
Oby poszedł do ManU .
1
Powiem Ci tak , jeśli w sezonie w którym zdobywamy Superpuchar Hiszpanii , mistrzostwo Hiszpanii i gramy w finale Pucharu Króla z Valencią według Ciebie trzeba zwalniać trenerów , piłkarzy lub zarząd to życzę byś doczekał czasów jakie miały miejsce przed Rijkaardem ;)
12
B) Ciebie :D.
0
Gnijemy ? Niewiem ile masz lat ale poczekaj na sezony takie jak kiedyś , czyli zero jakichkolwiek pucharów i gra o top4 , bo kiedyś to wróci . Jeszcze zatesknisz za Valverde i tym co zdobywa .
0
Lepsze wolne niż Messi karne ;)
3
Emocje jak na grzybach .
0
Dokładnie , na Xaviego jest jeszcze za wcześnie .
1
Pressing z Leo w składzie XD powodzenia .
0
A kto go obwinia za straty bramki ?
3
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy , Leo zmarnował setkę a większość czasu przechodził sobie po boisku kiedy inni zapieprzali . Nie da się w takim meczu grać cały czas w obronie 9/10 przeciwko 11 .
4
No to gratulujemy zmian Valverde , nie ma to jak wstawić Artura żeby uspokoił przy 3:0 i Messiemu , który zniknął .
Po raz drugi z rzędu w LM jesteśmy frajerami jak PSG .
0
Wykorzystać jedną okazję i meldujemy się w finale .
0
Powiem o Boatengu tyle że nie nigdy nie dostał tyle szans co Vidal . Vidal przynajmniej wchodził z ławki a Suarez z lipnym kolanem grał wszystko .
0
No Vermaelen przyznam że trzyma poziom ale z Vidalem żeby grał rzadko to już przesada .
0
Raz na dwa tygodnie to żaden piłkarz dobrze nie zagra .
2
Trudno oczekiwać cudów od Boatenga . Jak gra to w meczach o pietruszkę , w dodatku otoczony samymi dziećmi . Oceniłbym go dopiero wtedy jeśli zagrałby np. 5 meczów pod rząd z pierwszym składem a tak to nikt nie gra szału w takiej jedenastce .
1
A jak graliśmy z Atletico o mistrzostwo w ostatniej kolejce gdzie Atleti zgarnęło mistrza to co ? Źle było ?
33
Ależ mi się gęba cieszy po wygranej City! :D