0

@Janiama oglądałem na żywo Neymara przeciwko Angers w przeciągu ostatniego miesiąca i nie wyglądał na gościa , któremu już nie zależy . To dalej jest piłkarz posiadający magię w swojej grze.

0

@NeroTFP obłąkani .

0

Witam , ma kots link do meczu Argentyny ?

0

Dziwne bo bez Messiego z Realem osiągamy bardzo dobre wyniki xd

0

Z takim składem to będą nas lać do zera przez indolencję w defensywie XD

0

Może dlatego że ten mecz jest o nic i piłkarze inaczej do tego podchodzą?

5

Niewiem jak wy , ja mam totalnie wywalone na dzisiejszy mecz .

6

Ja tam w chłopaka wierzę i jego lepszą grę w przyszłym sezonie w naszych barwach!

1

Semedo nic się nie nauczył od przyjścia do nas . Braki w przyjeciu , częste braki zrozumienia z resztą drużyny , podania nie w tempo czy inne proste błędy .
Barcelona to dla niego zbyt wysoka półka .

0

Semedo to bym sprzedał z przyjemnością , zero progresu w jego grze odkąd przyszedł .

0

A Pep czy Enrique jakie mieli wcześniej sukcesy ?

2

Wyruchałby nas jakby do nas przyszedł ...

1

Oby poszedł do ManU .

1

Powiem Ci tak , jeśli w sezonie w którym zdobywamy Superpuchar Hiszpanii , mistrzostwo Hiszpanii i gramy w finale Pucharu Króla z Valencią według Ciebie trzeba zwalniać trenerów , piłkarzy lub zarząd to życzę byś doczekał czasów jakie miały miejsce przed Rijkaardem ;)

12

B) Ciebie :D.

0

Gnijemy ? Niewiem ile masz lat ale poczekaj na sezony takie jak kiedyś , czyli zero jakichkolwiek pucharów i gra o top4 , bo kiedyś to wróci . Jeszcze zatesknisz za Valverde i tym co zdobywa .

0

Lepsze wolne niż Messi karne ;)

3

Emocje jak na grzybach .

0

Dokładnie , na Xaviego jest jeszcze za wcześnie .

1

Pressing z Leo w składzie XD powodzenia .

0

A kto go obwinia za straty bramki ?

3

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy , Leo zmarnował setkę a większość czasu przechodził sobie po boisku kiedy inni zapieprzali . Nie da się w takim meczu grać cały czas w obronie 9/10 przeciwko 11 .

4

No to gratulujemy zmian Valverde , nie ma to jak wstawić Artura żeby uspokoił przy 3:0 i Messiemu , który zniknął .
Po raz drugi z rzędu w LM jesteśmy frajerami jak PSG .

0

Wykorzystać jedną okazję i meldujemy się w finale .

0

Powiem o Boatengu tyle że nie nigdy nie dostał tyle szans co Vidal . Vidal przynajmniej wchodził z ławki a Suarez z lipnym kolanem grał wszystko .

0

No Vermaelen przyznam że trzyma poziom ale z Vidalem żeby grał rzadko to już przesada .

0

Raz na dwa tygodnie to żaden piłkarz dobrze nie zagra .

2

Trudno oczekiwać cudów od Boatenga . Jak gra to w meczach o pietruszkę , w dodatku otoczony samymi dziećmi . Oceniłbym go dopiero wtedy jeśli zagrałby np. 5 meczów pod rząd z pierwszym składem a tak to nikt nie gra szału w takiej jedenastce .

1

A jak graliśmy z Atletico o mistrzostwo w ostatniej kolejce gdzie Atleti zgarnęło mistrza to co ? Źle było ?

33

Ależ mi się gęba cieszy po wygranej City! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?