0

@BieVo prawdę mówiąc ani jeden ani drugi nie prezentuje odpowiedniego poziomu na prawej obronie.

1

@Geble tego się nie da zapomnieć ;)

0

@Bartek22 Rakitic przed sobą ma najczęściej tylko Messiego, który do prostopadłej Ci nie wybiegnie i Suareza , krytego przez dwóch stoperów . Alba ze skrzydła czeka na zagranie od Messiego , prawa obrona totalnie nie ogarnia ( do Semedo nawet nie ma co grać bo i tak gość nie potrafi przyjąć piłki) a Coutinho woli czekać na skrzydle lub zejść do środka ale między nimi zazwyczaj jest spora odległość na boisku ... to tyle z opcji zagrania. Chociaż w tym sezonie Rakitic i tak zagrał dosyć sporo prostopadłych piłek .

0

@Bartek22 a do kogo takie Rakitic ma grać z pierwszej piłki kiedy jest ustawiany jako drugi DM ? Najczęściej bywa tak że najbliżsi partnerzy są ok 20/30 metrów od niego , z wyjątkiem Lep który cofa się do środka.

0

@Chwytliwy tak się składa że ta dwójka jest akurat na bardzo wysokim poziomie pod tym względem.

3

@robsesh a mistrzostwa nie zdobyli jeszcze za mojego życia xd

0

@fajny_football będzie robił zdjęcia

8

@liberoFCB skoro ma największe braki w obronie to Valverde najszybciej bo skreśli :D

5

W Eibar grał jako skrzydłowy więc pewnie zaraz będzie oficjalna że odchodzi do innego klubu .

0

@ViscaBarca123 mi się bardzo podobał . Zresztą po ocenach widać że nie tylko mi , nie mogę się doczekać drugiego sezonu.

0

@ViscaBarca123 inny klimat ale ,, nawiedzony dom na wzgórzu "

0

@Janiama oglądałem na żywo Neymara przeciwko Angers w przeciągu ostatniego miesiąca i nie wyglądał na gościa , któremu już nie zależy . To dalej jest piłkarz posiadający magię w swojej grze.

0

@NeroTFP obłąkani .

0

Witam , ma kots link do meczu Argentyny ?

0

Dziwne bo bez Messiego z Realem osiągamy bardzo dobre wyniki xd

0

Z takim składem to będą nas lać do zera przez indolencję w defensywie XD

0

Może dlatego że ten mecz jest o nic i piłkarze inaczej do tego podchodzą?

5

Niewiem jak wy , ja mam totalnie wywalone na dzisiejszy mecz .

6

Ja tam w chłopaka wierzę i jego lepszą grę w przyszłym sezonie w naszych barwach!

1

Semedo nic się nie nauczył od przyjścia do nas . Braki w przyjeciu , częste braki zrozumienia z resztą drużyny , podania nie w tempo czy inne proste błędy .
Barcelona to dla niego zbyt wysoka półka .

0

Semedo to bym sprzedał z przyjemnością , zero progresu w jego grze odkąd przyszedł .

0

A Pep czy Enrique jakie mieli wcześniej sukcesy ?

2

Wyruchałby nas jakby do nas przyszedł ...

1

Oby poszedł do ManU .

1

Powiem Ci tak , jeśli w sezonie w którym zdobywamy Superpuchar Hiszpanii , mistrzostwo Hiszpanii i gramy w finale Pucharu Króla z Valencią według Ciebie trzeba zwalniać trenerów , piłkarzy lub zarząd to życzę byś doczekał czasów jakie miały miejsce przed Rijkaardem ;)

12

B) Ciebie :D.

0

Gnijemy ? Niewiem ile masz lat ale poczekaj na sezony takie jak kiedyś , czyli zero jakichkolwiek pucharów i gra o top4 , bo kiedyś to wróci . Jeszcze zatesknisz za Valverde i tym co zdobywa .

0

Lepsze wolne niż Messi karne ;)

3

Emocje jak na grzybach .

0

Dokładnie , na Xaviego jest jeszcze za wcześnie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?