ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BieVo prawdę mówiąc ani jeden ani drugi nie prezentuje odpowiedniego poziomu na prawej obronie.
1
@Geble tego się nie da zapomnieć ;)
0
@Bartek22 Rakitic przed sobą ma najczęściej tylko Messiego, który do prostopadłej Ci nie wybiegnie i Suareza , krytego przez dwóch stoperów . Alba ze skrzydła czeka na zagranie od Messiego , prawa obrona totalnie nie ogarnia ( do Semedo nawet nie ma co grać bo i tak gość nie potrafi przyjąć piłki) a Coutinho woli czekać na skrzydle lub zejść do środka ale między nimi zazwyczaj jest spora odległość na boisku ... to tyle z opcji zagrania. Chociaż w tym sezonie Rakitic i tak zagrał dosyć sporo prostopadłych piłek .
0
@Bartek22 a do kogo takie Rakitic ma grać z pierwszej piłki kiedy jest ustawiany jako drugi DM ? Najczęściej bywa tak że najbliżsi partnerzy są ok 20/30 metrów od niego , z wyjątkiem Lep który cofa się do środka.
0
@Chwytliwy tak się składa że ta dwójka jest akurat na bardzo wysokim poziomie pod tym względem.
3
@robsesh a mistrzostwa nie zdobyli jeszcze za mojego życia xd
0
@fajny_football będzie robił zdjęcia
8
@liberoFCB skoro ma największe braki w obronie to Valverde najszybciej bo skreśli :D
5
W Eibar grał jako skrzydłowy więc pewnie zaraz będzie oficjalna że odchodzi do innego klubu .
0
@ViscaBarca123 mi się bardzo podobał . Zresztą po ocenach widać że nie tylko mi , nie mogę się doczekać drugiego sezonu.
0
@ViscaBarca123 inny klimat ale ,, nawiedzony dom na wzgórzu "
0
@Janiama oglądałem na żywo Neymara przeciwko Angers w przeciągu ostatniego miesiąca i nie wyglądał na gościa , któremu już nie zależy . To dalej jest piłkarz posiadający magię w swojej grze.
0
@NeroTFP obłąkani .
0
Witam , ma kots link do meczu Argentyny ?
0
Dziwne bo bez Messiego z Realem osiągamy bardzo dobre wyniki xd
0
Z takim składem to będą nas lać do zera przez indolencję w defensywie XD
0
Może dlatego że ten mecz jest o nic i piłkarze inaczej do tego podchodzą?
5
Niewiem jak wy , ja mam totalnie wywalone na dzisiejszy mecz .
6
Ja tam w chłopaka wierzę i jego lepszą grę w przyszłym sezonie w naszych barwach!
1
Semedo nic się nie nauczył od przyjścia do nas . Braki w przyjeciu , częste braki zrozumienia z resztą drużyny , podania nie w tempo czy inne proste błędy .
Barcelona to dla niego zbyt wysoka półka .
0
Semedo to bym sprzedał z przyjemnością , zero progresu w jego grze odkąd przyszedł .
0
A Pep czy Enrique jakie mieli wcześniej sukcesy ?
2
Wyruchałby nas jakby do nas przyszedł ...
1
Oby poszedł do ManU .
1
Powiem Ci tak , jeśli w sezonie w którym zdobywamy Superpuchar Hiszpanii , mistrzostwo Hiszpanii i gramy w finale Pucharu Króla z Valencią według Ciebie trzeba zwalniać trenerów , piłkarzy lub zarząd to życzę byś doczekał czasów jakie miały miejsce przed Rijkaardem ;)
12
B) Ciebie :D.
0
Gnijemy ? Niewiem ile masz lat ale poczekaj na sezony takie jak kiedyś , czyli zero jakichkolwiek pucharów i gra o top4 , bo kiedyś to wróci . Jeszcze zatesknisz za Valverde i tym co zdobywa .
0
Lepsze wolne niż Messi karne ;)
3
Emocje jak na grzybach .
0
Dokładnie , na Xaviego jest jeszcze za wcześnie .