ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sebasarna18 najlepszy sposób na kaca to niedopuszczenie do kaca . 1 , 2 piwka i po wszystkim .
0
@macio_944 okradania obywateli
1
@Borneo oni zagrają ze sobą następnym razem dopiero w Pucharze Króla z 3-4ligowcem
0
@pacior95 A może stary kontrakt kończy mu się za rok?
0
Chociaż jedna dobra wiadomość dzisiaj
3
@szkutnik91 nie no filmik 9 minut, nie chce mi się xd
0
@socha agresywny faul po tym jak ośmieszył to przeciwnik i wejście nakładką
0
@Arkon A kto inny musiał zrobić taki postęp? Jedynie Coutinho i Dembele . Reszta gra na bardzo wysokim poziomie , dlatego też dwa sezony temu w Lidze przegraliśmy dopiero w przedostatniej kolejce . O LM nie wspominam bo to jest kwestia danego dnia .
3
@Arkon u nas tylko bramkę zdobył 16 letni Ansu Fati a Carles Perez zdobył bramkę z Betisem a wczoraj dołożył dwie asysty ... nieważne a co zrobił niby Klopp z takim Salahem który już rok wcześniej grał kozacko?
1
@Sherem Rafinha jedyne co dał to zmarnowanie 4 najlepszych okazji strzeleckich w meczu z Betisem i zero pozytywów wczoraj .
0
@Dayan016 w sensie Quique Setiene? Czy to jakiś żart? XD
0
@MichalZZZ według Ciebie po meczu Atleti z Eibarem można już wręczac trofeum LaLiga
1
@MichalZZZ coraz to więksi specjaliści się wyłaniają po remisie z Osasuną . Bardzo dobrze...
0
@masa11 może i chciał podać ale źle sobie przyjął piłkę i mu odskoczyla.
0
@QAZ Mistrzostwo Hiszpanii 2017/18, 2018/19 , Puchar Króla 2017/18 , Superpuchar Hiszpanii 2017/18 .
Cztery trofea w dwa lata , jaka lipa . Kiedy on odpali...
0
@Salwik92 może być albo Frenkie ma DM i Rakitic wyżej albo Sergi Roberto ba DM A Rakitic wyżej.
1
@Salwik92 jak dla mnie to on powinien grać kosztem Busquetsa .
0
@Krystek9318 chyba Ty
0
@sidzej a co , u nas pięknych bramek nie strzelał? Praktycznie każda była wyjątkowej urody . Psychika bejbe, psychika...
0
@Homeopata8989 no napewno Rakitic też marzył o grze jako DM w Barcelonie XD
4
A ja tam w przeciwienstwie do tych którzy płaczą, dramatyzują , idą już kibicować Juve czy City , patrzę na to wszystko że spokojem . Presezon był beznadziejny, naszych 3 najlepszych napastników jest kontuzjowanych, mamy nowych piłkarzy w pierwszym składzie, De Jong narazie nie ogarnia , Griezmann jest sam w ataku , Rafinha to zwykły przeciętniak w dodatku wracający po półrocznej przerwie od gry , Carles Perez który nie wiadomo czy jest dobry czy nie, w składzie z braku laku debiutuje młodziutki Ansu Fati .
Barca odstawiła dwóch piłkarzy że środka pola którzy zgarniali większość minut w tamtym sezonie , w ich miejsce jest nowość Sergi Roberto . Dalej gra bezużyteczny Busquets czyli zero w defensywie , zero w ofensywie .
Semedo dalej udowadnia że powinno się go sprzedać , bo brak jakiegokolwiek progresu w dwa lata zaczyna człowieka denerwować.
Ale to przecież nieważne, bo trudności się nie liczą. Jak Barca wygrywa to tylko dlatego że piłkarze tak chcieli , to żadna zasługa Valverde. Ale jak piłkarze nie trafiają setek, nie trafiają w piłkę , prokurują karnego czy biegają sobie jakby im się nie chciało i zremisują to wtedy winny jest tylko jeden .
Wyluzujcie , teraz jest przerwa na reprezentację a potem znowu zaczniemy wygrywać, kolejny raz zlejemy Real w El Clasico i mało prawdopodobne ale może się nie skompromitujemy w LM . Miłego dnia ;)
0
@Ratamahatta nie przesadzaj bo wielu piłkarzy sprowadzonych przez siebie Pep się poprostu pozbył.
A po drugie Semedo również możemy nazwać wtopą bo ten gość nie nadaje się do niczego.
0
Nie ma bo drużyna pod koniec trenowania Pepa grała totalne dno. A po Guardioli Barcelonę trenowalo jeszcze z 4 innych trenerów...
0
@SinMistico dlatego że zdanie piłkarza jest najważniejsze i pewnie sam nie chciał przejść do PSG.
0
@fanoflakers no tak , ten słaby Betis to nie to samo co potężna Osasuna xd
0
@Deraxium nie gra Messi , Dembele , Suarez . Grają nowi Griezmann , De Jong , którzy potrzebują czasu na aklimatyzacje. Gra w pierwszym składzie Rafinha , który nie grał przez ostatnie pół roku i Carles Perez z Barcy B .
Miej pretensje że nie wychodzi i płacz po 3 kolejkach...
0
@Deraxium bez Messiego potrafiliśmy grać bardzo dobrze w ważnych meczach, także nie wiadomo jak będzie .
0
@mcsarna najlepsze ustawienie jest bez Busquetsa
1
@Kompletny po odejściu Iniesty i Xaviego , Busquets jest kompletnie bezużyteczny
0
@Vxb93 ten mem nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość