2

@sebasarna18 najlepszy sposób na kaca to niedopuszczenie do kaca . 1 , 2 piwka i po wszystkim .

0

@macio_944 okradania obywateli

1

@Borneo oni zagrają ze sobą następnym razem dopiero w Pucharze Króla z 3-4ligowcem

0

@pacior95 A może stary kontrakt kończy mu się za rok?

0

Chociaż jedna dobra wiadomość dzisiaj

3

@szkutnik91 nie no filmik 9 minut, nie chce mi się xd

0

@socha agresywny faul po tym jak ośmieszył to przeciwnik i wejście nakładką

0

@Arkon A kto inny musiał zrobić taki postęp? Jedynie Coutinho i Dembele . Reszta gra na bardzo wysokim poziomie , dlatego też dwa sezony temu w Lidze przegraliśmy dopiero w przedostatniej kolejce . O LM nie wspominam bo to jest kwestia danego dnia .

3

@Arkon u nas tylko bramkę zdobył 16 letni Ansu Fati a Carles Perez zdobył bramkę z Betisem a wczoraj dołożył dwie asysty ... nieważne a co zrobił niby Klopp z takim Salahem który już rok wcześniej grał kozacko?

1

@Sherem Rafinha jedyne co dał to zmarnowanie 4 najlepszych okazji strzeleckich w meczu z Betisem i zero pozytywów wczoraj .

0

@Dayan016 w sensie Quique Setiene? Czy to jakiś żart? XD

0

@MichalZZZ według Ciebie po meczu Atleti z Eibarem można już wręczac trofeum LaLiga

1

@MichalZZZ coraz to więksi specjaliści się wyłaniają po remisie z Osasuną . Bardzo dobrze...

0

@masa11 może i chciał podać ale źle sobie przyjął piłkę i mu odskoczyla.

0

@QAZ Mistrzostwo Hiszpanii 2017/18, 2018/19 , Puchar Króla 2017/18 , Superpuchar Hiszpanii 2017/18 .
Cztery trofea w dwa lata , jaka lipa . Kiedy on odpali...

0

@Salwik92 może być albo Frenkie ma DM i Rakitic wyżej albo Sergi Roberto ba DM A Rakitic wyżej.

1

@Salwik92 jak dla mnie to on powinien grać kosztem Busquetsa .

0

@Krystek9318 chyba Ty

0

@sidzej a co , u nas pięknych bramek nie strzelał? Praktycznie każda była wyjątkowej urody . Psychika bejbe, psychika...

0

@Homeopata8989 no napewno Rakitic też marzył o grze jako DM w Barcelonie XD

4

A ja tam w przeciwienstwie do tych którzy płaczą, dramatyzują , idą już kibicować Juve czy City , patrzę na to wszystko że spokojem . Presezon był beznadziejny, naszych 3 najlepszych napastników jest kontuzjowanych, mamy nowych piłkarzy w pierwszym składzie, De Jong narazie nie ogarnia , Griezmann jest sam w ataku , Rafinha to zwykły przeciętniak w dodatku wracający po półrocznej przerwie od gry , Carles Perez który nie wiadomo czy jest dobry czy nie, w składzie z braku laku debiutuje młodziutki Ansu Fati .
Barca odstawiła dwóch piłkarzy że środka pola którzy zgarniali większość minut w tamtym sezonie , w ich miejsce jest nowość Sergi Roberto . Dalej gra bezużyteczny Busquets czyli zero w defensywie , zero w ofensywie .
Semedo dalej udowadnia że powinno się go sprzedać , bo brak jakiegokolwiek progresu w dwa lata zaczyna człowieka denerwować.

Ale to przecież nieważne, bo trudności się nie liczą. Jak Barca wygrywa to tylko dlatego że piłkarze tak chcieli , to żadna zasługa Valverde. Ale jak piłkarze nie trafiają setek, nie trafiają w piłkę , prokurują karnego czy biegają sobie jakby im się nie chciało i zremisują to wtedy winny jest tylko jeden .

Wyluzujcie , teraz jest przerwa na reprezentację a potem znowu zaczniemy wygrywać, kolejny raz zlejemy Real w El Clasico i mało prawdopodobne ale może się nie skompromitujemy w LM . Miłego dnia ;)

0

@Ratamahatta nie przesadzaj bo wielu piłkarzy sprowadzonych przez siebie Pep się poprostu pozbył.
A po drugie Semedo również możemy nazwać wtopą bo ten gość nie nadaje się do niczego.

0

Nie ma bo drużyna pod koniec trenowania Pepa grała totalne dno. A po Guardioli Barcelonę trenowalo jeszcze z 4 innych trenerów...

0

@SinMistico dlatego że zdanie piłkarza jest najważniejsze i pewnie sam nie chciał przejść do PSG.

0

@fanoflakers no tak , ten słaby Betis to nie to samo co potężna Osasuna xd

0

@Deraxium nie gra Messi , Dembele , Suarez . Grają nowi Griezmann , De Jong , którzy potrzebują czasu na aklimatyzacje. Gra w pierwszym składzie Rafinha , który nie grał przez ostatnie pół roku i Carles Perez z Barcy B .
Miej pretensje że nie wychodzi i płacz po 3 kolejkach...

0

@Deraxium bez Messiego potrafiliśmy grać bardzo dobrze w ważnych meczach, także nie wiadomo jak będzie .

0

@mcsarna najlepsze ustawienie jest bez Busquetsa

1

@Kompletny po odejściu Iniesty i Xaviego , Busquets jest kompletnie bezużyteczny

0

@Vxb93 ten mem nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?