4

@Chwytliwy jak dla mnie to Lenglet jest obecnie naszym najlepszym obrońcą a jak na stopera to młody z niego chłopak, dla tego też zdarzają mu się mimo wszystko błędy.

0

@Mesi12 nie głosuje bo nie mieszkam w Polsce i gardzę wszystkimi tymi kandydaturami, bo nie ma dobrego wyboru dla tego kraju .
Coraz częściej zastanawiam się czy wracać do tego dziadostwa , gdzie kraj okrada Cię na wszystkie sposoby .

4

@krzychu1526 śmieszy mnie to SarriBall jakby ten trener był jakiś wybitny ...

0

Oceny wogóle nie adekwatne do przebiegu spotkania . Tak wielce wychwalany środek pola a do czasu strzelenia pierwszej bramki była totalna padaka i zero kontroli nad spotkaniem.

Gdzie jest zjebka na Arthura jak stracił piłkę na 10 metrze i podarował setkę dla Sevilli bo nie widzę?.

Todibo ocena wyjściowa za pozwolenie dojścia De Jongowi do co najmniej 2 lub 3 stuprocentowych okazji przez co powinniśmy schodzić do szatni z bagażem bramek . 11 minuta zawalił krycie i De Jong marnuje setkę. Dostaje siatkę prostopadłym podaniem . 12 minuta Todibo dostaje siatkę w polu karnym . 12 minuta Todibo przegrywa glowke w polu karnym . 18 minuta Todibo zawalił krycie na rzucie rożnym i De Jong marnuje setkę.

Dembele ocena 6 ale ile beznadziejnych strat , nieudanych dryblingów i idiotyczne zachowanie do sędziego po 90 minucie przy stanie 4:0 .

Ter Stegen przy różnym minął się z piłką w 13 minucie i tylko fart nas ratuje przed utratą bramki i to mają być te bardzo pewne wyjścia do górnych piłek?.
Czy te ocenyto jakiś żart?

1

@normasubiektywna dokładnie, a najważniejsza statystyka to ile kółeczek z piłką zrobił Arthur bo to ważniejsze niż bramki i asysty .

9

@macio_944 to jest 11stka dekady , niewiem czy ogarniasz ...

0

@Rewolucja123 jak można wogole porównać średnią statystykę z całego sezonu do kilku spotkań. Gdzie tu sens?

1

@Kapitan hawk plus Todibo lub De Jong

1

@ryba84 spoko , Fati i Griezmann zrobią więcej niż on .

0

@Esio nieważne na kogo głosujesz . Polska to choroprowadzony kraj i nic się nie zmieni. Złodzieje u góry rozkradają ten kraj .

4

Nareszcie bez Busquetsa!

0

@Socjopata tak .

9

@AmigoBlancos oby Espanyol spadł.

0

@Matt_i1992 świetna wymiana tylko że Pochettino jest za Espanyolem i nigdy nas nie potrenuje

0

@Vxb93 Lenglet dostał czerwo w ostatnim spotkaniu ligowym.

1

@BarcaInfo byłoby to dziwne gdyby żaden stoper z Barcy B nie został powołany na ten mecz .

0

@Rewolucja123 jeszcze do tego doznał chyba poważniejszego urazu ...

0

@BarcaInfo spokojnie , dobrze wiem kto to jest , taki komentarz że względu na kompletny brak gry w obu drużynach przez niego

1

Tak , potrzebny nam jakiś pionek bez reputacji ...

0

@BarcaInfo a kto to jest w ogóle xd

1

@Gacu95 ale posłał idealną piłkę na głowę Griezmanna w pierwszej połowie.

35

Dla mnie Valverde ma łeb na karku i praktycznie zawsze trafia ze zmianami zawodników, których wprowadza . Jestem ciekaw czy to ma ostatnio problemy czy to nasi piłkarze nie potrafią się odnaleźć w tym sezonie . W każdym razie chcę oglądać Barcę z drugiej połowy meczu z Interem w każdym meczu tego sezonu i z takim samym zaangażowaniem .

0

@macio_944 bo w Barcelonie jest Messi a on nie bierze udziału w pressingu . Więc ciężko zmęczyć rywala czy nekac pressingiem.

0

@selbi z Galatą nie grają przypadkiem u siebie?

3

@Rewolucja123 A dlaczego ma dostać karę?

3

@FafitFCB piździernik*

1

@kkbarca do wódeczki lepiej

0

@Gomess Bayern to nie wykupi.

4

@Kamilos84 bardzo dobrze robią, Getafe gra bardzo wysoko i zostawiają 30 metrów przestrzeni między linią obrony a bramkarzem. Dzięki temu padła bramka.dla nas .

5

Linia pomocy Busi-Arthur-de Jong taka dobra że przy nich to Ter Stegen musi asystować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?