0

@Barca_Big_Moment przed meczem że Spartą pewnie też to pisałeś xd

1

Zdjęto z boiska Rakitica i wystawiono Frenkiego i Arthura a Barca gra gorzej w drugiej linii . Chorwat to dla nas ważny gracz i podstawienie to od gry było błędem.

0

@Jordi10 on przynajmniej coś potrafili, nie to co Semedo

5

@Gaucho to już lepiej było zostawić Paco niż brać Wernera

0

@Criss18Barca Pochettino jest z El Prat ...

18

To ten który nie przeszedł do Barcy że względu na niższą pensję i wyżywienie rodziny?

0

@arsenallondyn0 piłem San Miguela na Majorce i dobre to piwko .

0

@FDJ teraz mamy świętą krowę Busiego

1

A taki Busquets , który jest bez formy od 3 lat dalej ma pierwszy skład...

2

@xavi890 w sezonie gdzie zdobyliśmy LM to akurat grał kozacko i strzelał takiemu City , Juve , Realowi itp

2

@masq no to masz teraz zespół, który zarabia masę kasy i że Slavią nie chce mu się biegać :DD

0

A Valverde chciał typowego skrzydłowego w postaci Williana No i lipa .

0

@martin86 właśnie po Mesism też będzie dobrze bo wtedy będziemy mieli 2 skrzydłowych którzy będą grać na siebie i ŚN i środkowych pomocników którzy nie będą grali wszystkiego na Messiego . W dodatku wróci pressing , więc też nie jest tak że będzie aż tak bardzo źle.

1

@AdolfVerloc z drugiej strony nie da się powiedzieć że do niej nie pasuje :D

0

Nie dziwię sie że wymyślono taki system rozgrywania Superpucharu Hiszpanii. Przecież bez tego systemu Real i Atletico nie mają jak to zdobyć.

0

@Chwytliwy nawet Klopp nie zmusi Messiego do biegania jak reszta drużyny.

0

@AmigoBlancos my w bronie gramy w 9tkę , to jest ta różnica

0

@1kondziu1 to ktoś ma jeszcze motywować tych piłkarzy? Za takie pieniądze to powinni biegać bez marudzenia a jak im się nie chce to droga wolna .

0

@Pitera27 tyle że Fernandinho to nie stoper a tam musiał grać. Byłyby bardziej wyrównane szanse gdyby nie kontuzje w City

0

Skład się podoba La Rambli , także pewnie będzie strata punktów :D

0

@Katalonbar może i dobrze ale trzeba zrozumieć że w hierarchii obrońców i pomocników są raczej na ostatnim miejscu .

1

@Katalonbar ja piłkarzom się nie chce biegać to trzeba się zastanowić czy dalej powinni być w tym klubie . Zarabiają miliony a nie dają zbyt wiele od siebie , powinni brać przykład z Vidala , De Jonga czy wcześniej z takiego Malcoma którzy biegali , starali się i walczyli .

0

@panczo bo mamy braki w obronie przez te święta krowy a ataku a Ty chcesz jeszcze więcej napastników.

6

Proszę Rakitica na DMie zamiast Busiego .

0

@Moriarty najważniejsza zasada . Picie rumu przed 12stą nie czyni Cię alkoholikiem, tylko korsarzem .

1

@sensej u mnie nawet w pracy słuchają:D

0

@kazbychu na przestrzeni lat a cisniesz Valverde XD

0

@kazbychu kto gra na nie swojej pozycji ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4drian0 no właśnie , tak działa LaRambla .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?