ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment przed meczem że Spartą pewnie też to pisałeś xd
1
Zdjęto z boiska Rakitica i wystawiono Frenkiego i Arthura a Barca gra gorzej w drugiej linii . Chorwat to dla nas ważny gracz i podstawienie to od gry było błędem.
0
@Jordi10 on przynajmniej coś potrafili, nie to co Semedo
5
@Gaucho to już lepiej było zostawić Paco niż brać Wernera
0
@Criss18Barca Pochettino jest z El Prat ...
18
To ten który nie przeszedł do Barcy że względu na niższą pensję i wyżywienie rodziny?
0
@arsenallondyn0 piłem San Miguela na Majorce i dobre to piwko .
0
@FDJ teraz mamy świętą krowę Busiego
1
A taki Busquets , który jest bez formy od 3 lat dalej ma pierwszy skład...
2
@xavi890 w sezonie gdzie zdobyliśmy LM to akurat grał kozacko i strzelał takiemu City , Juve , Realowi itp
2
@masq no to masz teraz zespół, który zarabia masę kasy i że Slavią nie chce mu się biegać :DD
0
A Valverde chciał typowego skrzydłowego w postaci Williana No i lipa .
0
@martin86 właśnie po Mesism też będzie dobrze bo wtedy będziemy mieli 2 skrzydłowych którzy będą grać na siebie i ŚN i środkowych pomocników którzy nie będą grali wszystkiego na Messiego . W dodatku wróci pressing , więc też nie jest tak że będzie aż tak bardzo źle.
1
@AdolfVerloc z drugiej strony nie da się powiedzieć że do niej nie pasuje :D
0
Nie dziwię sie że wymyślono taki system rozgrywania Superpucharu Hiszpanii. Przecież bez tego systemu Real i Atletico nie mają jak to zdobyć.
0
@Chwytliwy nawet Klopp nie zmusi Messiego do biegania jak reszta drużyny.
0
@AmigoBlancos my w bronie gramy w 9tkę , to jest ta różnica
0
@1kondziu1 to ktoś ma jeszcze motywować tych piłkarzy? Za takie pieniądze to powinni biegać bez marudzenia a jak im się nie chce to droga wolna .
0
@Pitera27 tyle że Fernandinho to nie stoper a tam musiał grać. Byłyby bardziej wyrównane szanse gdyby nie kontuzje w City
0
Skład się podoba La Rambli , także pewnie będzie strata punktów :D
0
@Katalonbar może i dobrze ale trzeba zrozumieć że w hierarchii obrońców i pomocników są raczej na ostatnim miejscu .
1
@Katalonbar ja piłkarzom się nie chce biegać to trzeba się zastanowić czy dalej powinni być w tym klubie . Zarabiają miliony a nie dają zbyt wiele od siebie , powinni brać przykład z Vidala , De Jonga czy wcześniej z takiego Malcoma którzy biegali , starali się i walczyli .
0
@panczo bo mamy braki w obronie przez te święta krowy a ataku a Ty chcesz jeszcze więcej napastników.
6
Proszę Rakitica na DMie zamiast Busiego .
0
@Moriarty najważniejsza zasada . Picie rumu przed 12stą nie czyni Cię alkoholikiem, tylko korsarzem .
1
@sensej u mnie nawet w pracy słuchają:D
0
@kazbychu na przestrzeni lat a cisniesz Valverde XD
0
@kazbychu kto gra na nie swojej pozycji ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 no właśnie , tak działa LaRambla .