ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Kaczucha przegląda La Ramble i ma z nas beke :D
0
@ShawnC oczywiście że się nie chwalę***
0
@Chaoss dobrze , ja Ci podałem przykład minimalnej za którą tak czy tak w Polsce pracują miliony Polaków.
Wynajmij sobie mieszkanie jako singiel i żyj na poziomie będąc zwykłym szarym Polakiem , przecież to jest niemożliwe.
0
@Chaoss w dodatku dam Ci prosty przykład . Ja że zwykłej , niskiej , prostej pensji mogę wynająć mieszkanie , wyżyć miesiąc bez sprawdzania konta i odmawiania sobie czegokolwiek , porobić opłaty i pozwolić sobie na coś więcej.
Powiedz mi co możesz zrobić w Polsce za pensje wysokości 2500 na rękę... chodzi o to jak dany kraj Cię okrada .
1
@Chaoss oczywiście że się chwalę. Chciałbym jedynie uświadomić kilka osób w jakiej Polska znajduje się dupie w porównaniu do innych krajów a Francja nie jest pierwszym w którym mieszkam , więc swoją wiedzę mam.
A po drugie , jeśli interesuję się polityką w Polsce to mam takie samo prawo wypowiadać się na ten temat jak każdy inny obywatel Polski , wybacz nie znam czegoś takiego jak ,, mój Macron " .
0
@deyna2018 jeśli się interesuje polityką to swoje będzie wiedział.
1
@Spotles nie odniosłem żadnego sukcesu, poprostu wyjechałem. Francja ;)
8
@Spotles tak , moim problemem jest rozmyślanie na który mecz Barcy sobie pojechać albo który kraj zwiedzić w wolnym czasie .
10
Ja tam bardziej śmieje się z naszego kraju i ich obywateli. Sami sobie wybierają życie jakie chcą, podatki są duże i dalej takie będą. Podniosą Wam pensje minimalną do 10 tysięcy złotych to chleb będzie kosztował 250 zł za bochenek . Męczcie się fizycznie i psychicznie w kraju , który ma Was gdzieś, gdzie ludzie rządzący tym krajem nie dbają o Wasze dobro tylko o to żeby utrzymać się przy korycie i nakraść ile tylko się da .
Gdzie przekupują Was Waszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi i będą się śmiać Wam prosto w twarz wypłacając sobie kolejne premie z gówno zrobienie .
Te same osoby które teraz się cieszą że zwycięstwa, zaraz pójdą do apteki i na zakupy i będą miałczeć jakie to wszystko drogie a życie ciężkie.
Mi się żyje dobrze za granicą, problemów zero , życie piękne. Tak trzymać , pozdrawiam :)
0
@deyna2018 za granicą głosują obywatele polscy a nie Holendrzy , Niemcy , Francuzi czy Gwinejczycy .
7
@Criss18Barca Palpatine wygrał .
0
@sidzej spoko , najwyzej nie wrócimy już do PL, wielka krzywda nam się nie stanie;)
1
@Maker0 bo przecież większość głosujących na PIS to mohery ogladajace TVPINFO i oddające czesc Rydzykowi .
0
@Tasde chcą wrócić bo sam chciałbym kiedyś wrócić.
0
@Xwowrak jeśli uważasz że dzięki PIS , który Cię okrada na każdym kroku i tylko kombinuje jak okraść Cię bardziej , będzie w tym kraju lepiej to życzę powodzenia ;)
0
@marcin000019 awans na euro 2012 u nas w PL , w grupie , która była ustalona po wałku to też miała być formalność... Jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy .
3
Komentarz usunięty
1
@BarcaInfo zawsze wolałem Yaye niż Busquetsa
0
@socha hokej na rolkach;)
0
@MensculinVeB nie ma takiej minimalnej pensji żeby być tutaj biednym . Chyba że się nie pracuje i robi 6stke dzieci .
1
@MensculinVeB mieszkałem już w kilku innych państwach , aktualnie we Francji i chyba do PL już nie wrócę bo nie ma po co .
0
@aleokt kogo nie wybierzesz i tak będziesz okradany przez własny kraj i luksus życia dalej będzie niczym w porównaniu do reszty Europy. A to dlatego że politycy walczą jedynie o pozostanie przy korycie a nie o Twoje dobro .
4
To pewnie menu i informacje na temat zupy są po hiszpańsku i Dembele niewie że powinien jeść więcej ogórkowej żeby nie łapać kontuzji .
0
@Fake69 właśnie za niego Rakitica bym wsadził .
1
@culesjasiules Busquets i Griezmann wyjdą na 100%
0
@NGTRX A jak można porównywać średnią z kilku spotkań z całym sezonem ?
0
@MaTt_BarcaFan spokojnie , w pierwszym składzie mamy 3 pomocników. Zaraz któryś będzie miał uraz albo będzie przemęczony i Ivan wejdzie z ławki .
0
@rayqi dziwne , bo wiele osób z otoczenia Bale'a twierdzi że mówi bardzo dobrze po hiszpańsku.
0
@ViscaBarca123 ja bym tak nie chwalił chłopaków bo statystyki spoko ale gra w środku pola czasami wygląda tragicznie .
0
Rakieta powinien grać w pierwszym składzie na DMie i obok mieć Arthura i De Kinga.