2

@Rewolucja123 Tak , brak wystawienia na wyjeździe nieopierzonego kurczaka który średnio radzi sobie na Camp Nou to żart.

0

@Gaucho A w rzeczywistości Firpo to leszcz XD

1

@Moolek zawsze tak jest , ja tu piszą że mega skład itp że wszystko git to strata punktów:D

1

@PieN no i git .

0

@masq przecież Alba dziś odpoczywa ...

0

@damianex10 Firpo narazie to kompletny nieogar, więc mnie to akurat nie dziwi . Semedo swój najlepszy mecz dla Barcelony zagrał właśnie na LO XD

3

Ludzie , taki Lucas Digne był 5 razy lepszy niż Firpo i Wague razem wzieci i nawet on praktycznie nie grał a Wy się jeszcze łudziliscie :D

0

@Piotr777 to chyba Ty nieogladales ... asysta do Messiego i długa prostopadła piłka do Suareza po którym powinien paść gol ale spoko . Polecam sobie obejrzeć mecz od nowa zanim napiszesz głupotę następnym razem .

1

@Pustelnik tak , nie da mu oddychać w pressingu z Messiem w składzie xd jasne

2

@Esio [ a my wczoraj na fcbarca.com ]

19

Jeśli De Jong ma odpoczywać to w jego miejsce niech zagra Rakitic. Ostatnio bardzo dobra zmianę dał.

1

@Dzemix111 czas na polskie święto ale wigilię czy sylwestra to będzie obchodził xd i oby Halina założyła to białe futro żeby jakos się prezentować xd

6

Judasz! .

0

Redakcja jeszcze nie wspomniała za kozackie podanie Rakiety do Suareza w końcówce meczu i to powinna byś asysta lub asysta drugiego stopnia.

2

@ViscaBarca123 nie będzie widać żadnej zmiany bo nikt nie zmusi Messiego do pressingu i wracania do obrony za rywalami , więc każdy zespół dalej będzie miał przewagę w ataku i będzie nam stwarzał problemy .

1

@IAmBackCules na notatniku był typ z moim Nickiem i trollował tam w cholerę, niewiem czy jeszcze jest

16

Tylko nie gruby w ataku ...

1

@bixmix Pierwsze trzy części wymiatają, pozostałe dwie to totalny kibel

2

@LuisSalvano są takie momenty w meczu że rywal przejmuje inicjatywę, więc czasami wypadałoby wspomóc resztę drużyny czy wziąć udział w pressingu.

3

@BarcaInfo nic nam po jego szybkosci itp kiedy taki Messi z Suarezem mają na wszystko wywalone i bronimy się w dziewiątkę kiedy rywal nas atakuje . Dlatego LM jest poza naszym zasięgiem.

0

@gilbert3 napisałem , że nigdy ich nie lubiłem czyli od jakichś prawie 20 lat

0

@Pitera27 naturalnie

26

Nigdy nie lubiłem Liverpoolu , oby dziś przegrali .

2

@Janiama powiedz o pressingu Messiemu

0

@student97r Pulisic po jednym meczu już jest filarem drużyny XD

2

@Veb1233 i Jurek na bramce :D

1

@Chwytliwy wiadomka , w dodatku mieliśmy farta bo akurat byłem w PL i Limp Bizkit grał we Wrocławiu z Rammsteinem :D

0

@Chwytliwy słyszałem na żywo i polecam :D i to nie na gownie typu Famemma tylko na normalnym koncercie żeby nie było:D

3

Dziwię się jak można promować takie k*restwo w tym FameMMA.

0

W Barcelonie tych którym zależy najbardziej sadza się ma ławce i wpuszcza co 15 mecz. Był Vidal za Enrique, Digne , Malcom , Paco , kolejny Vidal... A teraz nie ma komu biegać ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?