0

@Lea nie , poprostu nie widzę chłopaka w pierwszym składzie Barcelony . Gra coś fajnego ale nie wybitnego w 3 lidze.

0

1

@SinMistico spoko z Koemanem będziemy gdzieś na 8-9 miejscu .

0

@msmsms mam to samo dziś:D

0

@kazbychu A co ma napastnik do środkowych pomocników? Keita też nie pasował a jaką robotę robił...

0

@AdrianStoku my po 2:0 też bronimy.

1

@Lea jeszcze się przekonasz że tak będzie.

4

@VenoM młodych można wpuszczać przy pewnym wyniku a nie od podstawy kiedy nie mamy marginesu błędu w Lidze.

1

@stone80 Rakieta i once de gala? Gość zagrał 300 minut więc zastanów się co piszesz .

1

@donleo12 i niech czeka bo jest słaby i nie będzie żadną postacią w Barcelonie.

0

@Vxb93 nie gra bo jest na ostatnim miejscu w hierarchii po Busquetsie , De Jongu, Arthurze , Vidalu i Rakiticu .

0

@Azi Ameryki nie odkryłeś

1

Boże znowu Busquets w podstawie , za jakie grzechy trzeba to oglądać

0

@barcelonaLM ale nie wróci, już o tym mówił...

0

@Homeopata8989 taki z niego Arthur

8

@MaTt_BarcaFan no Arthur ma uraz kości łonowej...

0

0

@BarcaInfo niech Chelsea daje stówę i bierze to w cholerę.

0

@Kengo za dużo rotacji , a nie można sobie pozwolić na stratę punktów.

0

@AmigoBlancos Casemiro o ile nie dostanie żółtej z Valencią

0

Mógłby zagrać już z Mallorcą

21

Szkoda bo z Marcelo w defensywie Messi by miał łatwiej .

1

@Kengo przecież Ernest jest z tylu to jak miga z niego polewac? :D

23

Oceny robione na odwal się .
Firpo - serio faulował w bezpiecznych strefach? Serio ? Jeden z pierwszych fauli miał miejsce praktycznie na 16 metrze .
Lenglet- w czym mu brakowało tego wszystkiego do Pique , bo niewiem?.
Sergi Roberto nie nadążał za rywalami a Firpo nadążał? Napewno?. Brak wzmianki o wybiciu piłki praktycznie z linii bramkowej .
Brak bury za straty przed polem karnym dla Arthura i Rakitica .
Rakitic- brak wzmianki o genialnym kilkudziesieciometrowym podaniu w pole karne do Roberto, to powinna być asysta drugiego stopnia .
Frenkie De Jong, brak wzmianki o zmarnowaniu prostego podania do wolnego Griezmanna , który był wolny i mógł mieć setkę gdyby Frenkie tego nie zepsuł.
Umtiti- grał zbyt krótko ale zawalił sprawę z zaslonieciem piłki ciałem przy linii bocznej i stracił futbolówkę, koledzy musieli naprawiać za niego prosty błąd.

3

@CatalanVeBFCB jak wyjdzie że Messi wygrywa to powiedzą ,, trzeba to anulować bo przegramy"

0

@Sheva77 nie powiedziałem że Messi rządzi a to że nie biega to chyba widać xd

0

@pasquda jego stroną poszło ze 20 ataków w meczu i praktycznie wszystkie groźne, więc dobrego meczu nie zagrał napewno .

1

@andbarca dokładnie!

0

@AlberoLuqe Junior jest młody i zbyt często nie gra , więc ciężko oczekiwać dobrej gry kiedy się praktycznie nie gra .

0

@Midast De Jong jakiegoś szału nie zagrał, w pierwszej połowie kompletnie niewidoczny a w drugiej w kluczowym momencie zmarnował podanie do Griezmanna i do przodu wiele nie zagrał.
Już Rakieta z defensywnego zagrał lepszą piłę do przodu niż on .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?