ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rzetafi nie oglądam skrótów, oglądam wszystko na żywo , chodziło mi o taki skrót w którym są wszystkie jego zagrania w meczu ;)
0
@ForcaMilosz jeśli mamy patrzeć na mecz z Sociedad to żaden z zawodników z tamtego meczu nie powinien zagrać bo wszyscy zagrali słabo , jedynie Pique trzymał poziom .
0
@Rompul pewnie dlatego że Ci piłkarze są już w podeszłym wieku .
1
@Ronin47 Samsung S8 plus , mam i polecam .
1
@Rzetafi Rakitic to zwykły pomocnik ale jak się popatrzy na jego heatmape to częściej musi być w obronie i asekurowac stronę Messiego , niż moc sobie wbiegać śmiało w pole karne i atakować do przodu .
Źródło z 10 lat to whoscored i obejmuje wszystkie rozgrywki tak samo jak w przypadku Iniesty .
Bo jak się obejrzy skrót Rakitica z każdego meczu to nie może a powiedzieć że podaje całe czas do tylu , co mnie śmieszy ogólnie.
0
@Gitarkafcb numa numa numa jej
2
@SylwekFCB zeby grac na takim tempie to tez trzeba grać pressingiem a do pressingu potrzebna jest całą drużyna . Tak więc u nas to nie przejdzie bo nikt i nic nie zmusi Messiego do biegania cały mecz w takim tempie .
0
@NeymarSeniorII nie wytrzymał bo Perez jest prezesem , a nie jeden kibic Realu chciał by dalej Solari prowadził klub bo przynajmniej grali Ci którzy na to zasługiwali . Zresztą mecz meczów nie równy bo Mourinho kozak a też dostał 5:0 .
6
@Vxb93 wpisz Dragosta din tej
2
@stone80 tak się składa że z klubem się jest na dobre i na złe , pamiętam czasy kiedy Barca nie grała tak pięknie jak teraz i nam nie szło a mimo to dalej kibicuje i wspieram .
A jeśli Ty jesteś tylko dla pięknego stylu i to jest dla Ciebie najważniejsze to co tutaj jeszcze robisz ? Zastanów się zanim palniesz głupotę następnym razem .
A jeśli myślisz że o Rakiticu nikt nie będzie pamiętał to już wogole mnie rozbawiłeś , prześledź sobie lepiej karierę tego piłkarza i zadaj jeszcze raz zapytanie czy ,, co najwyżej fani Barcelony " będą o nim pamiętać. Takimi wpisami jedynie się ośmieszasz .
0
@Mokofacza no tak , szczególnie z Realem gdzie wygrywalismy do wejścia Messiego 4:0 na Bernabeu albo bez niego 5:1 na Camp Nou .
1
@Piotr777 tak się składa że asysty i bramki grają i wolę jego udział przy bramkach niż nic nie wnoszące kółeczka czy ładne prowadzenie piłki.
2
@VenoM A gdzie jest Rakieta ustawiany? Praktycznie zawsze gra bardziej defensywie , bo musi łatać dziury za Messiego .
0
@Coutinho007 chłopak ma talent i wierzę w njego ale powoli zaczynam łapać wątpliwości.
0
Jestem dobrej myśli, mamy taki skład jak rok temu z tym że mamy De Jonga , Griezmanna czy Fatiego i Pereza . A mecz Interem pokazał że możemy wygrać z każdym w każdym zestawieniu .
Liczę na dobrą grę i dobry wynik!
1
@banann16 już tak się stało .
1
Jestem ciekaw czy Arthur to się w końcu ogarnie czy jeszcze sezon i chłopaka pożegnamy , bo wszystko fajnie ale jego progres był na 4 mecze i znowu chłopa nima .
5
@Piotr777 no tak ten Rakieta to tylko potrafi do tylu zagrać a w ostatnich 10 latach ma o 3 asysty mniej od Iniesty (72:69) a 40 bramek więcej a u nas od 5 lat gra jako DM .
0
@BarcaInfo jak odejdzie do Milanu to już to w Barcelonie nie zobaczymy .
1
@NeymarSeniorII no to rzeczywiście dobry przykład, kiedy cała Barca grała lipę, Neymar odszedł bez słowa i graliśmy z Vidalem i Semedo chyba :D
0
@ForcaMilosz to ciekawe bo w pierwszym El Clasico Viniciusa to kręcił Semedo i Pique jak pachołkami . Radzę sobie obejrzeć mecz jeszcze raz . Na szczęście w drugim meczu Roberto już nie miał z nim takich problemów.
3
Ciekawe, bo Messi strzelił gola z karnego na 2:0 i miał asystę przy bramce Vidala na 3:0 i to bez buta po tym jak objechał Marcelo jak juniora .
2
@AmigoBlancos remis 2:2
0
@jacob345 sam jest sobie winny a wogole to Rakieta trafił chyba z Realem jakoś w tym roku .
0
@Jakchcesz biorąc pod uwagę jak Vinicius kręcił bodajże Semedo , to Sergi obowiązkowo w pierwszym
3
@DonAndrzejos bierze udział w turnieju czterech skoczni
0
@Tomek54321 dostali 3:0 napewno .
3
@OskaRM wcale sam się nie mianował. Polecam poczytać wywiady których udziela a jest ich wiele na temat jego ,, zmarnowanej " kariery .
0
@Hushovt Howard Store zrobił kawał dobrej roboty , a co do Sabatonu ja ich.mie słucham ale znowu słyszałem że akurat Polacy za nimi przepadają.
0
@Hushovt muza z filmu lepsza do tych scen xd