ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sorry ale jeśli ktoś pisze że tytuł La liga nie jest żadnym osiągnięciem , nawet w przypadku kompromitacji w LM to jest trochę niepoważne.
0
@Kleps0n co to ma za znaczenie skoro zawodnicy muszą przesunąć w miejsce tej luki i wtedy zostaje sporo miejsca.
3
@TomaszWitaszek nie ma wyników od dwóch lat? Co Ty bierzesz?
1
@contowsky Henry bez wątpienia
0
@itmustbejoke gra Messiego ma swoje dobre jak i złe strony . Mamy kozaka z przodu ale z tyłu zostaje dziura jak cholera .
0
@bartoszekkk A skąd wiesz że trener chciałby być asystentem?
1
@Adriano99 Puiqa XDD
0
@amanter Na Dembele to się nie da postawić.
0
Myślę że Barca powinna przesunąć Griezmanna na szpice i ściągnąć skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia .
0
@Salwik92 ale trenowanie Barcy B myślę że lepiej wprowadziłoby go w przejęcie pierwszej drużyny, np. po sezonie .
0
@Salwik92 lepsze to niż Xavi w Al Sadd...
0
@BarcaInfo mamy do stracenia bo jesteśmy liderami LaLigi .
0
@daniel32778 narazie to wiekszosc piłkarzy pokazuje że nie zasluguja już na gra w Barcelonie. Tu trzeba wymienić cały trzon .
0
@Salwik92 takie że osiągał sukces z Barca B a nie trenował Al Sadd
2
@Ratamahatta są też tacy którzy obwiniają Valverde za rzeczy na które nie ma wpływu xd
0
@Brashearr wlasnie zaczalem dzialac z translatorem , wielkie dzieki :D
0
@Brashearr @KreciKo i jak go kupie to dostanę jakiś kod znizkowy czy cos ? bo nie ogarniam zbytnio hiszpanskiego xd
2
@zuchinho jeśli chce przebudować zespół to nie powinien go przejmować już teraz , zresztą nie wierzę że Barca zwolni Valverde już teraz .
0
@SelloutCrowd niee , wybieram się ze znajomymi na mecz z Realem Sociedad .
4
@IronSanHybrid spalony XDDD
0
Kurde , za w miarę fajne miejsca na mecz Barcy muszę dać 186,5 euro , średnia ta cena trochę .
0
@koksik2700 i tak samo przegrywał
3
Śmiać mi se chce na widok ich suchych statytyk w porównaniu to takiego Soriano , który nigdy nie dostał prawdziwej szansy .
Kluczowa postać ma 4 bramki i trzy asysty czy jakoś tak a Soriano 19 spotkań i 21 bramek w sezonie 10/11 XDDD
0
@Mike74 ja od 2002 i często pisze ludziom żeby docenili to co jest teraz , bo może być dużo gorzej .
2
Gdybyśmy byli na 7 miejscu jak wtedy to 3/4 La Rambli by tu już nie było xd
1
@Matt_i1992 już widzę jak Xavi mówi do Busiego czy Pique ,, jak się nie weźmiesz porządnie za trening to siądziesz na ławce " albo do Messiego ,, może zaczniesz pomagać w obronie" XDD
1
@matirix20 i ilu ich było? Xavi grał z całym trzonem i święte krowy grałyby dalej bo to dobre ziomki.
0
Szczerze nie chciałbym kolegi z zespołu jako trenera i nie wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem zatrudnić Xaviego już teraz .
0
@FC1899Barca akurat jak La Rambla się cieszy ze składu to gramy gówno xd
0
@Witekk10 tego niewiesz ale na ślepo krytykujesz