ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Takie były zachwyty nad środkiem pola a nie wykreowali żadnej sytuacji xd
17
Tak bezsensownej klepaniny to dawno nie widziałem .
2
@Witekk10 cholera , to rzeczywiście nieogarniam coś dzisiaj :D
3
@FCMichalo Lenglet jest za dobry żeby grzać ławę
0
@Wilczeq tylko żeby były akcje do przodu a nie bezsensowne klepanie
1
@VamosRakieta zazdro ja za niecałe 1,5 miesiąca ale na CN :D
0
@BarcaInfo I standardowo od chłopaków max jedno ,dwa kluczowe podania :D
0
Cholera Espanyol zaczyna punktować , to bardzo niedobrze .
0
@Wichurek git , zapomniałem że jest chory
0
@MaTt_BarcaFan a ja Puiga
1
@PatrykBarca Kondogbia i Coquelin mogą spokojnie przetrzymac piłkę , mam nadzieję ze nie bedzie Puiga w podstawie bo jak dziecko ma walczyć z takimi chłopami ? :D
0
@panczo w takim meczu się nie buduje zespołu bo najczęściej grają piłkarze którzy są rezerwowymi i zagrają jeden mecz na 20 .
12
@Avada Kedavra błazen bo co ? Bo gość z przeciwnej drużyny stał za blisko i nie wykonał różnego za pierwszym razem?
0
@sewciu50 Busquets jest spoko dopóki nie trzeba bronić, wtedy wystarczy pierwszy lepszy szybszy zawodnik i po naszym DMie .
A z Granadą to Rakitic i Vidal grali wyżej a nie Busi . Sergio tworzył romb z trójką obrońców.
0
@panczo skoro nie chcecie to widzieć w podstawie w Lidze itp to niech już w Pucharze lepiej gra.
3
To już wolę Paco z powrotem .
0
@Imacc takich sieci zimę nie sprowadza
3
@MateS no 17 spotkań i 2 bramki, kozak z niego
0
@YoungMan mamy 4 bocznych obrońców na liście powołanych, po co piąty?
0
@Mario96w tak , już w zimę bo United oddaje ...
8
Ja bym kupił Ronaldo w takim razie , on pasuje wszędzie i do tego lubi chłopców.
0
@Encore Jovic też walił bramki w tamtym sezonie :D
4
@mcsarna tak tyle że w drugą stronę to on sobie stał przez 80% meczu a druga linia zapieprzała za niego .
W dodatku ciężko linii pomocy grać prostopadle i kreować sytuację bo u nas poprostu nie ma do kogo . Suareza zazwyczaj kryje dwóch stoperów a Messi już nie wychodzi do prostopadłych.
0
@TheNekro94 oczywiście że nie ale dziś byliby postrzegani na ich poziomie .
2
@FDJ mi sie jednak Barca Enrique podobała z MSN z przodu , Iniesta z Rakiticem w formie . Kozacki duet Pique z Mathieu plus Alba i Dani Alves i Liga Mistrzów pyknięta przy wygraniu z najlepszymi zespołami swoich lig.
0
@matirix20 wyluzuj to jego pierwszy taki sezon i rzeczywiście kozacki ale Jovic też był sezon temu potworem .
3
@TheNekro94 teraz też jest tylu tylko że dziś patrzy się na piłkarzy klasy światowej przez pryzmat Messiego i Ronaldo którzy we dwóch zrobili więcej niż Ci wszyscy wymienieni przez Ciebie .
W dzisiejszych czasach Del Piero , Henry , Nedved , Shevchenko , Kaka , Drogba czy Giggs byliby dziś postrzegani jak Neymar, Bale , Dybala, Pogba itp
0
@Hiacynk racja trafili , mój błąd
0
@FDJ tak , bo czy tego chcesz czy nie Neymar w formie to poprostu piłkarz klasy światowej i może przesądzić o wyniku spotkania. Ma bardzo dobry drybling , technikę , jest szybki , ma dobre ostatnie podanie , strzela bramki i nie miałby problemu że zgraniem z drużyną .
0
@Stanio87 spoko , rozumiem i szanuje