5

Takie były zachwyty nad środkiem pola a nie wykreowali żadnej sytuacji xd

17

Tak bezsensownej klepaniny to dawno nie widziałem .

2

@Witekk10 cholera , to rzeczywiście nieogarniam coś dzisiaj :D

3

@FCMichalo Lenglet jest za dobry żeby grzać ławę

0

@Wilczeq tylko żeby były akcje do przodu a nie bezsensowne klepanie

1

@VamosRakieta zazdro ja za niecałe 1,5 miesiąca ale na CN :D

0

@BarcaInfo I standardowo od chłopaków max jedno ,dwa kluczowe podania :D

0

Cholera Espanyol zaczyna punktować , to bardzo niedobrze .

0

@Wichurek git , zapomniałem że jest chory

0

@MaTt_BarcaFan a ja Puiga

1

@PatrykBarca Kondogbia i Coquelin mogą spokojnie przetrzymac piłkę , mam nadzieję ze nie bedzie Puiga w podstawie bo jak dziecko ma walczyć z takimi chłopami ? :D

0

@panczo w takim meczu się nie buduje zespołu bo najczęściej grają piłkarze którzy są rezerwowymi i zagrają jeden mecz na 20 .

12

@Avada Kedavra błazen bo co ? Bo gość z przeciwnej drużyny stał za blisko i nie wykonał różnego za pierwszym razem?

0

@sewciu50 Busquets jest spoko dopóki nie trzeba bronić, wtedy wystarczy pierwszy lepszy szybszy zawodnik i po naszym DMie .
A z Granadą to Rakitic i Vidal grali wyżej a nie Busi . Sergio tworzył romb z trójką obrońców.

0

@panczo skoro nie chcecie to widzieć w podstawie w Lidze itp to niech już w Pucharze lepiej gra.

3

To już wolę Paco z powrotem .

0

@Imacc takich sieci zimę nie sprowadza

3

@MateS no 17 spotkań i 2 bramki, kozak z niego

0

@YoungMan mamy 4 bocznych obrońców na liście powołanych, po co piąty?

0

@Mario96w tak , już w zimę bo United oddaje ...

8

Ja bym kupił Ronaldo w takim razie , on pasuje wszędzie i do tego lubi chłopców.

0

@Encore Jovic też walił bramki w tamtym sezonie :D

4

@mcsarna tak tyle że w drugą stronę to on sobie stał przez 80% meczu a druga linia zapieprzała za niego .
W dodatku ciężko linii pomocy grać prostopadle i kreować sytuację bo u nas poprostu nie ma do kogo . Suareza zazwyczaj kryje dwóch stoperów a Messi już nie wychodzi do prostopadłych.

0

@TheNekro94 oczywiście że nie ale dziś byliby postrzegani na ich poziomie .

2

@FDJ mi sie jednak Barca Enrique podobała z MSN z przodu , Iniesta z Rakiticem w formie . Kozacki duet Pique z Mathieu plus Alba i Dani Alves i Liga Mistrzów pyknięta przy wygraniu z najlepszymi zespołami swoich lig.

0

@matirix20 wyluzuj to jego pierwszy taki sezon i rzeczywiście kozacki ale Jovic też był sezon temu potworem .

3

@TheNekro94 teraz też jest tylu tylko że dziś patrzy się na piłkarzy klasy światowej przez pryzmat Messiego i Ronaldo którzy we dwóch zrobili więcej niż Ci wszyscy wymienieni przez Ciebie .
W dzisiejszych czasach Del Piero , Henry , Nedved , Shevchenko , Kaka , Drogba czy Giggs byliby dziś postrzegani jak Neymar, Bale , Dybala, Pogba itp

0

@Hiacynk racja trafili , mój błąd

0

@FDJ tak , bo czy tego chcesz czy nie Neymar w formie to poprostu piłkarz klasy światowej i może przesądzić o wyniku spotkania. Ma bardzo dobry drybling , technikę , jest szybki , ma dobre ostatnie podanie , strzela bramki i nie miałby problemu że zgraniem z drużyną .

0

@Stanio87 spoko , rozumiem i szanuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?