ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stanio87 spoko , rozumiem i szanuje
0
@LuisSalvano Aaa czyli chcesz się ich wszystkich pozbyć , no okej :D
0
@cules100pro i jak Haaland dostanie kontuzji to będą mieli lipę
1
@ollo0 i dobrze
0
@LuisSalvano u nas PS zajmuje na papierze Messi , a potem ciekawe coś być zrobił z Fatim,Perezem, Dembele i możliwym Coutinho .
1
@cules100pro Paco w Borussi sezon 18/19 26 spotkań 18 bramek , 19/20 11 spotkań 5 bramek .
U nas prawdziwej szansy nie dostał tak naprawdę bo Suarez musiał grać mimo tragicznej formy .
0
@EldoradoHaze @Vxb93 co Ci da dodatkowy skrzydłowy skoro u nas jest jedynie jedną pozycja dla skrzydłowych czyli LS , bo Messi wiem że porusza się gdzie chce ale jednak na papierze zajmuje PS . Więc na jedną pozycję LS mamy już trzech piłkarzy.
Użyjcie mózgu
0
@lucca87 jeśli nienwidziales u Rakitica np. wychodzenia do piłki to radzę kupić okulary albo obejrzeć mecz jeszcze raz . Sprawdź ile Rakieta miał kontaktów z piłką i myślę że bez wychodzenia do piłki nie da się tyle mieć .
0
@Vxb93 na papierze na jakiej pozycji gra? Co Ci da dodatkowy skrzydłowy skoro w ataku masz Messiego , ŚN i LS ?
0
Mamy skrzydłowych w postaci Messiego , Ansu , Pereza , przy Suarezie gra tam tez Griezmann i po kontuzji wróci Dembele , więc stanowcze nie dla Pedro .
0
@Chwytliwy gość nie ma w lidze ani jednej asysty więc to kiepski prognostyk do współpracy.
0
@lucca87 to wogole nie była kwestia gry w przewadze co nie XD
1
@Rewolucja123 to nie było ryzyko tylko czysta głupota:D
0
@lucca87 niestety poza odbiorem i kilka do Griezmanna zagrał tak jak Rakitic
0
@Rewolucja123 mi wpadło w pamięć jego głupie kiwanie się przy linii i niedokładne podania , kilka zagram na wyprzedzeniem a tak to bezrobotny.
1
@Bobo25 od przygotowania fizycznego jest trener od przygotowania fizycznego . Zresztą gdyby nie przypadał to jego Bilbao by tak nie zasuwalo w każdym spotkaniu z nami .
1
@SuperPatsonFCB bo niektorzy poprostu są fanboyami itp nie potrafią zaakceptować krytyki ani nie potrafią podać kontrargumentow
0
@Chwytliwy postawił na Puiqa i Pereza bo mieliśmy przewagę i to były idealne warunki do tego i gitara . Chwalę sobie takie zmiany ale krytyka na Chorwata za każdym razem mimo że gra normalne spotkanie to czysta przesada.
0
@kamilo0066 A jak był u nas to siedział na ławce?
1
@Chwytliwy spoko , większość pisze że gra do boku , do tylu nic nie potrafi. Ja Ci powiem że brał udział w naszych najgroźniejszych akcjach wczoraj . A w dodatku jak widzę opinię że gra się polepszyla po wejściu Puiqa ( A tak naprawdę po czerwonej kartce dla rywala) to pozostaje mi się jedynie uśmiać przed popołudniówką .
0
@Vxb93 szczególnie że wszystkie najróżniejsze 3 akcję Barcy do zmiany Rakitica wszystkie przychodziły przez niego.
3
@Chwytliwy w Barcelonie nie rezygnuje się z piłkarzy kupionych za duże pieniądze. Po drugie radzę obejrzeć mecz i daj znać ile razy Rakieta źle zagrał z klepki ...
1
@Chwytliwy to nie żart , w dodatku potrafi odegrać z klepki lewą nogą czego niestety drugiemu już brakuje .
3
@Chwytliwy gra na małej przestrzeni 3 razy lepiej niż Vidal
0
@Ibra9PSP A ja nie
0
@lukas10 widoczna byla poprawa gry bo minutę przed zmianą przeciwnik dostał czerwo...
0
@dv7wisnia Aguero za stary .
Kolejność losowa u mnie
Jesus
Lautaro
Mbappe
4
Rakitic zagrał wczoraj mecz nr 300 w La Liga. Zdobył w nich 48 bramek i 55 asyst .
0
@Stanio87 chodzi mi o akcję gdzie był Rakitic. A Puiq poprostu odebrał piłkę
0
@-barca4ever- co takiego zrobił Puiq? Przypomne ze nasze 3 najgroźniejsze akcje.
Rakitic -> Messi -> Alba-> Fati
Messi-> Rakitic->Alba->Messi
Rakitic->Griezmann