0

@Stanio87 spoko , rozumiem i szanuje

0

@LuisSalvano Aaa czyli chcesz się ich wszystkich pozbyć , no okej :D

0

@cules100pro i jak Haaland dostanie kontuzji to będą mieli lipę

1

@ollo0 i dobrze

0

@LuisSalvano u nas PS zajmuje na papierze Messi , a potem ciekawe coś być zrobił z Fatim,Perezem, Dembele i możliwym Coutinho .

1

@cules100pro Paco w Borussi sezon 18/19 26 spotkań 18 bramek , 19/20 11 spotkań 5 bramek .
U nas prawdziwej szansy nie dostał tak naprawdę bo Suarez musiał grać mimo tragicznej formy .

0

@EldoradoHaze @Vxb93 co Ci da dodatkowy skrzydłowy skoro u nas jest jedynie jedną pozycja dla skrzydłowych czyli LS , bo Messi wiem że porusza się gdzie chce ale jednak na papierze zajmuje PS . Więc na jedną pozycję LS mamy już trzech piłkarzy.
Użyjcie mózgu

0

@lucca87 jeśli nienwidziales u Rakitica np. wychodzenia do piłki to radzę kupić okulary albo obejrzeć mecz jeszcze raz . Sprawdź ile Rakieta miał kontaktów z piłką i myślę że bez wychodzenia do piłki nie da się tyle mieć .

0

@Vxb93 na papierze na jakiej pozycji gra? Co Ci da dodatkowy skrzydłowy skoro w ataku masz Messiego , ŚN i LS ?

0

Mamy skrzydłowych w postaci Messiego , Ansu , Pereza , przy Suarezie gra tam tez Griezmann i po kontuzji wróci Dembele , więc stanowcze nie dla Pedro .

0

@Chwytliwy gość nie ma w lidze ani jednej asysty więc to kiepski prognostyk do współpracy.

0

@lucca87 to wogole nie była kwestia gry w przewadze co nie XD

1

@Rewolucja123 to nie było ryzyko tylko czysta głupota:D

0

@lucca87 niestety poza odbiorem i kilka do Griezmanna zagrał tak jak Rakitic

0

@Rewolucja123 mi wpadło w pamięć jego głupie kiwanie się przy linii i niedokładne podania , kilka zagram na wyprzedzeniem a tak to bezrobotny.

1

@Bobo25 od przygotowania fizycznego jest trener od przygotowania fizycznego . Zresztą gdyby nie przypadał to jego Bilbao by tak nie zasuwalo w każdym spotkaniu z nami .

1

@SuperPatsonFCB bo niektorzy poprostu są fanboyami itp nie potrafią zaakceptować krytyki ani nie potrafią podać kontrargumentow

0

@Chwytliwy postawił na Puiqa i Pereza bo mieliśmy przewagę i to były idealne warunki do tego i gitara . Chwalę sobie takie zmiany ale krytyka na Chorwata za każdym razem mimo że gra normalne spotkanie to czysta przesada.

0

@kamilo0066 A jak był u nas to siedział na ławce?

1

@Chwytliwy spoko , większość pisze że gra do boku , do tylu nic nie potrafi. Ja Ci powiem że brał udział w naszych najgroźniejszych akcjach wczoraj . A w dodatku jak widzę opinię że gra się polepszyla po wejściu Puiqa ( A tak naprawdę po czerwonej kartce dla rywala) to pozostaje mi się jedynie uśmiać przed popołudniówką .

0

@Vxb93 szczególnie że wszystkie najróżniejsze 3 akcję Barcy do zmiany Rakitica wszystkie przychodziły przez niego.

3

@Chwytliwy w Barcelonie nie rezygnuje się z piłkarzy kupionych za duże pieniądze. Po drugie radzę obejrzeć mecz i daj znać ile razy Rakieta źle zagrał z klepki ...

1

@Chwytliwy to nie żart , w dodatku potrafi odegrać z klepki lewą nogą czego niestety drugiemu już brakuje .

3

@Chwytliwy gra na małej przestrzeni 3 razy lepiej niż Vidal

0

@Ibra9PSP A ja nie

0

@lukas10 widoczna byla poprawa gry bo minutę przed zmianą przeciwnik dostał czerwo...

0

@dv7wisnia Aguero za stary .
Kolejność losowa u mnie
Jesus
Lautaro
Mbappe

4

Rakitic zagrał wczoraj mecz nr 300 w La Liga. Zdobył w nich 48 bramek i 55 asyst .

0

@Stanio87 chodzi mi o akcję gdzie był Rakitic. A Puiq poprostu odebrał piłkę

0

@-barca4ever- co takiego zrobił Puiq? Przypomne ze nasze 3 najgroźniejsze akcje.
Rakitic -> Messi -> Alba-> Fati
Messi-> Rakitic->Alba->Messi
Rakitic->Griezmann

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?