2

I przypominają sie słowa pani Weasley ,, to jeszcze dziecko! ".

3

@Mario96w ja słucham ciezszych brzmień, techno to dla mnie również g*wno ale dziękuję za propozycję .

5

Jak już ktoś podrzucił temat rapu to tylko napiszę że dla mnie polski rap nie istnieje a dzisiejsze coś to g*wno , każdy obecny wykonawca po kolei .
Dziękuję i do usłyszenia. Lecę do pracy .

1

@Hushovt Gorączka złota i niepamietamczu Stawka warta tuńczyka nie leci też na Discovery.

1

@FutbolToMagia Semedo warty wyróżnienia? W niby czym

0

@Tomek54321 Arthur zmarnował jeszzce lepszą i jakoś o to nie masz pretensji

1

@socha Semedo to powinien poćwiczyć najpierw przyjęcie piłki , bo nawet tego nie potrafi.

0

@Chwytliwy no to Roberto tez nikt nie chwali .

1

@AmigoBlancos koniec świata jest bliski

2

@Suzu jest roznica kiedy dopiero wchodzisz w mecz i nie czujesz pilki a roznica kiedy robisz to grajac juz iles czasu . Wiemy ze np Arthur potrafi bardzo dobrze kontrolowac pilke a bodajze dwa mecze temu popełnił jeszcze gorszy błąd niż Vidal i to tuz przed polem karnym .

1

@skakun95 przynajmniej nie ma takich brakow technicznych i nie traci glupio piłki jak Vidal przy bramce na 2:1

0

Sędzia niestety mylil sie w obie strony , poziom sędziowania jest żenujący.

0

@PatrykBarca nas nie trzeba rozpracowywac bo nasi pilkarze sami to robią brakiem ruchu .

0

@mrboom nie no bez jaj , ja popycham ziomkow podczas gry to nie odlatują tak perfidnie jak Bartra na 2 sektor XD

0

@Konradomoreno tempo chyba w Betisie

0

@KolDan trójka stoperów fajnie jakby sie składała z szybkich lub silnych stoperów. Busi nie jest ani silny ani szybki .

0

Nie dziwie sie bo większość to dobrzy piłkarze niezasługujący na siedzenie na ławce.

3

@NeroTFP dla mnie Strejlau zmiadzyl system jak Pique sie zderzyl z ter Stegenem i powiedział ze Piquenie bedzie sie mogl wypowiedzieć na temat nowej plyty Shakiry przez uraz XDD

1

Jordi Alba ... za jakie grzechy? A no tak, przeciez to ziomuś Messiego .

1

@ziutekFCB narazie to jeszcze im sie nie udało

0

@LuisSalvano nie boja sie tylko tam nue ma poprostu do kogo grac

0

@sebasek99 jak dla Ciebie dwa pierwsze odcinki są słabe to odpuść, bo masz poprostu słaby gust xd

0

@Messibestplayerintheworld bo Rakitic musi grać wyżej a je obok Busiego , wtedy gra lepiej . A strzelał waznebramki czy to z Realem , Juve , City ...

1

Oceny dla srodkowych pomocników sa za niskie .
Mam wrazenie ze oceny wystawialo dziecko nieogladajace meczu i jest obrazone o wynik.

2

@Mns21 niepakietam kiedy oststnio top6 w Anglii bylo tak słabe

0

@MichalZZZ nienawidze pieczonych jabłek

0

@Hushovt to byl sarkazm xd

0

@El dominatore Jordi Alba powinien być kapitanem

1

@zodiak_10 noo i to nawet byl chyba 8 miesiac i 3 tydzień

7

@pinasmeister smutne a zarazem piękne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?