ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I przypominają sie słowa pani Weasley ,, to jeszcze dziecko! ".
3
@Mario96w ja słucham ciezszych brzmień, techno to dla mnie również g*wno ale dziękuję za propozycję .
5
Jak już ktoś podrzucił temat rapu to tylko napiszę że dla mnie polski rap nie istnieje a dzisiejsze coś to g*wno , każdy obecny wykonawca po kolei .
Dziękuję i do usłyszenia. Lecę do pracy .
1
@Hushovt Gorączka złota i niepamietamczu Stawka warta tuńczyka nie leci też na Discovery.
1
@FutbolToMagia Semedo warty wyróżnienia? W niby czym
0
@Tomek54321 Arthur zmarnował jeszzce lepszą i jakoś o to nie masz pretensji
1
@socha Semedo to powinien poćwiczyć najpierw przyjęcie piłki , bo nawet tego nie potrafi.
0
@Chwytliwy no to Roberto tez nikt nie chwali .
1
@AmigoBlancos koniec świata jest bliski
2
@Suzu jest roznica kiedy dopiero wchodzisz w mecz i nie czujesz pilki a roznica kiedy robisz to grajac juz iles czasu . Wiemy ze np Arthur potrafi bardzo dobrze kontrolowac pilke a bodajze dwa mecze temu popełnił jeszcze gorszy błąd niż Vidal i to tuz przed polem karnym .
1
@skakun95 przynajmniej nie ma takich brakow technicznych i nie traci glupio piłki jak Vidal przy bramce na 2:1
0
Sędzia niestety mylil sie w obie strony , poziom sędziowania jest żenujący.
0
@PatrykBarca nas nie trzeba rozpracowywac bo nasi pilkarze sami to robią brakiem ruchu .
0
@mrboom nie no bez jaj , ja popycham ziomkow podczas gry to nie odlatują tak perfidnie jak Bartra na 2 sektor XD
0
@Konradomoreno tempo chyba w Betisie
0
@KolDan trójka stoperów fajnie jakby sie składała z szybkich lub silnych stoperów. Busi nie jest ani silny ani szybki .
0
Nie dziwie sie bo większość to dobrzy piłkarze niezasługujący na siedzenie na ławce.
3
@NeroTFP dla mnie Strejlau zmiadzyl system jak Pique sie zderzyl z ter Stegenem i powiedział ze Piquenie bedzie sie mogl wypowiedzieć na temat nowej plyty Shakiry przez uraz XDD
1
Jordi Alba ... za jakie grzechy? A no tak, przeciez to ziomuś Messiego .
1
@ziutekFCB narazie to jeszcze im sie nie udało
0
@LuisSalvano nie boja sie tylko tam nue ma poprostu do kogo grac
0
@sebasek99 jak dla Ciebie dwa pierwsze odcinki są słabe to odpuść, bo masz poprostu słaby gust xd
0
@Messibestplayerintheworld bo Rakitic musi grać wyżej a je obok Busiego , wtedy gra lepiej . A strzelał waznebramki czy to z Realem , Juve , City ...
1
Oceny dla srodkowych pomocników sa za niskie .
Mam wrazenie ze oceny wystawialo dziecko nieogladajace meczu i jest obrazone o wynik.
2
@Mns21 niepakietam kiedy oststnio top6 w Anglii bylo tak słabe
0
@MichalZZZ nienawidze pieczonych jabłek
0
@Hushovt to byl sarkazm xd
0
@El dominatore Jordi Alba powinien być kapitanem
1
@zodiak_10 noo i to nawet byl chyba 8 miesiac i 3 tydzień
7
@pinasmeister smutne a zarazem piękne.