1

Ale Alba i Busqets czyli pod względem symulek obok Suareza najbardziej znienawidzeni przeze mnie zawodnicy jak sie szybko ogarneli żeby chłopa podniesc jak go Messi popchnal xd

0

Bardzo mi sie podoba pressing w dzisiejszym spotkaniu i gra piłkarzy ze środka pola ale jak stracimy jakiegoś babola to koniec .
Trzeba wykartkowac Reguilona i bedzie git.

1

@Pilka_jest_okragla szkoda że nie dał rady ograć Realu z Barceloną.

1

@Gomess wiem ale przyjście Setiena nic nie zmieniło i gramy jak popierdółki XD

1

@Ratamahatta jak widzę te wszystkie propozycje kandydatów to jednak dziękuję Bogu że udało się wyjechać z Polski i człowiek się wogóle nie przejmuje i nie denerwuje xd

0

Ciężko widzę dzisiejsze spotkanie przeciwko Sevilli .
Ciekawe czy nasi piłkarze są odpowiednio zmotywowani i przygotowani , bo jeśli dziś stracimy punkty to szanse na zdobycie mistrzostwa w mojej opinii spadają praktycznie do zera .
Mamy 4 mecze z rzedu Sevilla wyjazd , Bilbao u siebie , Celta wyjazd i Atletcio u siebie(jak dla mnie remis będzie na 100% ) .Nawet wyjazd z Villareal będzie cholernie ciężkim mieczem i ciężko mi uwierzyć w zwyciestwa po tym co prezentuje nasz zespół.
Co myślicie?

0

Zdrowia! .

3

@Yoshi94 niewiadomo , może go kobita biła w domu

4

Jak dla mnie Rakitic akurat byl wszędzie w tym meczu , jak moze być niewidoczny kiedy zaliczył 84 podania w 90 minut , po kilki z nich mógły paść bramki . Jak dla mnie to można by mu podciągnąć do 7 .

3

Rakitic dzisiaj kapitalny mecz , podoba mi się bardzo dzidiaj jego gra .

17

Jeśli Busquets mialby do wyboru podanie do Messiego krytego przez 5 rywali a pozbycie sie wszystkich chorób świata to wiadomo co by wybrał.

2

@Europejczyk1980 Holownia ny sie poplakal na widok Twojego wposu xd

1

@Munio oby dostali baty

0

Chciałbym środek Rakitic-Arthur-De Jong

1

@Barca_Big_Moment Busquets to juz moglby akurat pójść w odstawke po tym sezonie.

1

@trolownik skoro nie ma wychowanka ktory prezentuje odpowiedni poziom to wiadome ze nie zagra .

0

@Shapiro wiem że wierszyk murzynek Bambo ma być zabroniony na całym świecie.

0

@pax ale ładnie prowadził piłkę a to najważniejsze dla tutejszych oceniajacych xd

1

@Janiama jak narazie to od przyjscia Setiena nie ma absolutnie żadnej zmiany w porównaniu z Valverde , w dodatku przegraliśmy z Realem co raczej także się nie zdarzało.

0

Najgorsze to znowu oddanie inicjatywy rywalowi przy wyniku 1:0 i bronienie sie przed wlasnym polem karnym .

6

@Piotr777 to będzie się tak kojarzył tylko Tobie . Ja zapamiętam to że biegał i walczył praktycznie najwiecej , nie odstawiał nogi , za bramki z City , Juventusem czy Realem .

0

Suarez to przegiął z tą pietką .

0

@Piotr777 teraz to taki Rakitic nie ma do kogo grać bo naszej trójce z przodu njlie chce sie biegac

0

@SuperPatsonFCB Bilbao przynajmniej grało pressingiem i gryzlo trawę przez cały mecz , u nas Messi zrobi 4 sprinty i tyle chłop powalczyl .

0

@kokodzambo13 czyli ja też bo mam ten sam dresik XD

0

@Bykunn rzecz się stała bo ludzie poszkodowani zgłaszali sprawę do sądu że przez machlojki wyrzucono ich na ulicę i pozostawiono bez niczego , mówię tu o szarych ludziach jak Ty i ja . A o sądach w naszym kraju lepiej nie wspominać bo to jak działają to woła o pomstę do nieba

0

@Bykunn to że ktoś nie poniósł odpowiedzialnosci za dany czyn , nie znaczy że się nie dokonał . Taki się dokonał a odpowiedzialności nie ponosi nikt .
Tak a co powiesz gdybym pracował za granicą na polskiej umowie dla polskiego pracodawcy? Również mnie osądziłeś a dowodów nie masz XD

1

Tak samo jak ja nie mam dowodów na to że tak jest , tak samo on nie ma dowodów że tak nie jest . To jest tylko moja opinia i ona nie stwierdza faktu .
Nie bój się, nie mieszkam w PL i pozbieralbym się bez problemu .

0

@norbi77 Dudy też nie szanuję , więc mi to bez różnicy :D

0

@MarFan Zresztą Polska to pokręcony kraj i większość ludzi w sejmie kręci byle na czymś zarobić . Nie licząc już naszego śmiesznego prezydencika który najpierw przekazuje 2 mln na TVP a potem robi z siebie debila w hotchallenge na zbiórkę pieniędzy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?