1

@Piotr777 w pojedynkę ale niech też dziękuje Barcelonie że wszyscy grają pod niego , bo często piłkarze mają leosze opcje do podania czy strzelenia bramki a grają na niego.
A kapitanem , liderem jest słabym, nie trzeba tego kwestionować.

0

@RomanHoffer we Francji Intersport :D

2

@Coutinho007 nie kazdy , chcialem pozostania Valverde chociaz do konca sezonu .

0

@IMBALEO Umtiti z Pique zawalili bramkę

27

@BarcaInfo cholera a liczyłem że uda się go sprzedać i kupić Banegę albo Parejo

0

Jeden problem siedzi w naszym zespole od dawna czyli nie pomagający w defensywie Messi z Suarezem . Przez to w środku nas klepią , zajeżdżają , rozciągają grę i jesteśmy w dupie .
Każda drużyna z którą gramy atakuje zawsze w przewadze i dopóki Messi z Suarezem grają w Barcelonie to w defensywie będzie ch..

3

@mr_robot chyba nie zapłaciliśmy wystarczająco tym piłkarzom że grają padakę jakby im sie nie chciało

0

@kamilo0066 na plus Suarez , Messi i Rakitic

3

@Cochise kibice teraz powinni byc zadowoleni . Kiedy Valverde byl trenerem to mowili ze styl ważniejszy od wyniku . No to mają teraz posiadanie , kilka strzalow, koleczek Arthura ladnych dla oka i przegrane mistrzostwo .

3

@Bobo25 jestem ZA

2

@Cochise Puig przed zmianą nic nie grał, w dodatku gracze Celty nie mieli problemu przejść jego strefą.

0

Gratulacje frajerzy! Strzelić na 2:1 i oddac inicjatywę żeby rywal strzelił!

0

Boże daj żeby za Pjanica Barcelona dorzuciła do Arthura jeszcze Semedo .

3

Teraz wszyscy mówią to nie wina yrenera tylko zarządu. A wcześniej krzyczeli ino Valverde Out! :D

1

Nareszcie koniec tego dziadostwa .

0

Komentarz usunięty

0

@Pilka_jest_okragla ale nie byl MOTM tylko Rakitic .

0

@Hushovt no jak na drugi czy trzeci mecz w sezonie to biega nawet XDDD

0

Rakieta jak ja Cie k*rwa uwielbiam!

0

Są te cudowne zmiany Setiena , dziecko za Xaviego

5

Vidal o mało co nie uderzył z dystansu ale na szczęście przypomniało mu się że w Barcelonie nie można

0

@PanZagadka po naszej polowce chyba

3

Przeciwnicy Valverde teraz muszą być wniebowzięci . Mamy posiadanie , do 30 metra przeciwnika fajnie nam idzie , duzo podajemy . Poprostu cudownie. Macie styl którego Wam brakowalo XDD

0

@Coutinho007 nie , dzięki xd

0

Busquets podal celnie w pole karne! Świat się kończy

1

@hazo428 Puig przeciwko Bilbao XD gdzie Ty chcesz wepchnac dziecko miedzy Basków

0

@MrShakira pamietaj że Messi tez wiele zawdzięcza drużynie bo grają zawsze w ciemno do niego .

0

Beznadziejne zmiany Setiena w dzisiejszym meczu . Rozumiem Griezmanna ale Athur i Puiq w meczu w którym trzeba strzelić bramkę to nieporozumienie .

0

Gratulacje dla Realu Madryt za zdobycie mistrzowskiego tytułu

0

@Messinio82 Messi 7.1 za nazwisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?