ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piotr777 w pojedynkę ale niech też dziękuje Barcelonie że wszyscy grają pod niego , bo często piłkarze mają leosze opcje do podania czy strzelenia bramki a grają na niego.
A kapitanem , liderem jest słabym, nie trzeba tego kwestionować.
0
@RomanHoffer we Francji Intersport :D
2
@Coutinho007 nie kazdy , chcialem pozostania Valverde chociaz do konca sezonu .
0
@IMBALEO Umtiti z Pique zawalili bramkę
27
@BarcaInfo cholera a liczyłem że uda się go sprzedać i kupić Banegę albo Parejo
0
Jeden problem siedzi w naszym zespole od dawna czyli nie pomagający w defensywie Messi z Suarezem . Przez to w środku nas klepią , zajeżdżają , rozciągają grę i jesteśmy w dupie .
Każda drużyna z którą gramy atakuje zawsze w przewadze i dopóki Messi z Suarezem grają w Barcelonie to w defensywie będzie ch..
3
@mr_robot chyba nie zapłaciliśmy wystarczająco tym piłkarzom że grają padakę jakby im sie nie chciało
0
@kamilo0066 na plus Suarez , Messi i Rakitic
3
@Cochise kibice teraz powinni byc zadowoleni . Kiedy Valverde byl trenerem to mowili ze styl ważniejszy od wyniku . No to mają teraz posiadanie , kilka strzalow, koleczek Arthura ladnych dla oka i przegrane mistrzostwo .
3
@Bobo25 jestem ZA
2
@Cochise Puig przed zmianą nic nie grał, w dodatku gracze Celty nie mieli problemu przejść jego strefą.
0
Gratulacje frajerzy! Strzelić na 2:1 i oddac inicjatywę żeby rywal strzelił!
0
Boże daj żeby za Pjanica Barcelona dorzuciła do Arthura jeszcze Semedo .
3
Teraz wszyscy mówią to nie wina yrenera tylko zarządu. A wcześniej krzyczeli ino Valverde Out! :D
1
Nareszcie koniec tego dziadostwa .
0
Komentarz usunięty
0
@Pilka_jest_okragla ale nie byl MOTM tylko Rakitic .
0
@Hushovt no jak na drugi czy trzeci mecz w sezonie to biega nawet XDDD
0
Rakieta jak ja Cie k*rwa uwielbiam!
0
Są te cudowne zmiany Setiena , dziecko za Xaviego
5
Vidal o mało co nie uderzył z dystansu ale na szczęście przypomniało mu się że w Barcelonie nie można
0
@PanZagadka po naszej polowce chyba
3
Przeciwnicy Valverde teraz muszą być wniebowzięci . Mamy posiadanie , do 30 metra przeciwnika fajnie nam idzie , duzo podajemy . Poprostu cudownie. Macie styl którego Wam brakowalo XDD
0
@Coutinho007 nie , dzięki xd
0
Busquets podal celnie w pole karne! Świat się kończy
1
@hazo428 Puig przeciwko Bilbao XD gdzie Ty chcesz wepchnac dziecko miedzy Basków
0
@MrShakira pamietaj że Messi tez wiele zawdzięcza drużynie bo grają zawsze w ciemno do niego .
0
Beznadziejne zmiany Setiena w dzisiejszym meczu . Rozumiem Griezmanna ale Athur i Puiq w meczu w którym trzeba strzelić bramkę to nieporozumienie .
0
Gratulacje dla Realu Madryt za zdobycie mistrzowskiego tytułu
0
@Messinio82 Messi 7.1 za nazwisko