1

@FCMichalo on woli grać jako skrzydłowy

0

@Herato Ronaldo strzelił 8 bramek na jednych MŚ , to więcej niż Lewy ogólnie bo Robert ma 0 .

1

@sebo939 albo co robił Messi , kiedy stracił piłkę i patrzył się na to co się dzieję stojąc i zawalając nam dwie bramki .

0

@marcin000019 jak się ma obok Busquetsa z Vidalem to nie da się rozwijać xd

0

@foczkyyyhg czyli Rakitic zostaje xd

2

Koeman: ,, Busquets , Vidal i Rakitić zostają , razem z Pjanicem będą stanowić o sile zespołu " ~ jakiś typ pod monopolem .

0

@Gaucho gość który jechał całe życie na dobrej grze Xaviego i Iniesty .

2

@kolo123 Alba jest pierwszy do płaczu kiedy przegrywamy i jest frustratem a Ty chcesz zrobic go kapitanem? Nigdy w zyciu!

4

@pele1282 powie ,, mam najlepszy skład na świecie, cóż mógłbym w nim zmienic " XDD

0

@adamt1996 jakos kilka sezonow temu udalo sie sprowadzic Bravo , ter Stegena , Mathieu , Suareza , Rakitica , Arde i Aleixa Vidala . Potem Digne , Gomes , Suarez , Mina .
A teraz się nie da zrobić rewolucji mimo ze mamy juz nowych Fernandesa , Trincao, Pedriego ? Z wypozyczen wrocili Todibo , Alena , Rafinha i może wrócić Coutinho i mozemy sciagnac z wypozyczenia Emersona .
Da się wszystko ziomuś .

0

@masq na stoperze

0

@Elnuum gdyby został w Barcelonie to kto wie czy nie wygralibysmy z Roma czy Liverpoolem w dwumeczach .

2

@insp1re Busquets , Suarez, Vidal, Roberto , Rakitic do odstrzału .

2

@Kyman Lenglet to nasz najlepszy obrońca . Jest jeszcze młody, nie od razu można sobie wskoczyć do składu i grać wybitnie przeciwko wielkim ekipom gdzie nasi najlepsi piłkarze grają kaszanę .

4

Semedo nie na sprzedaz jaka lipa .

0

@Borneo Neto bym nie sprzedał a Firpo nie dostał prawdziwej szansy . Z resztą się zgadzam .

13

Jutro City- Barca . Ależ to będą emocje .

0

@Kwiatek67 Maxwell xd

3

@VamosRakieta wiem , za Vidala również, dlatego nazwałem to marzeniami ściętej głowy xd

2

Marzenia ściętej głowy.
sprzedajmy po 20 mln Busquetsa , Vidala , Rakiete , Suareza , Braithwaita, Semedo , Griezmanna za 50/60 to wychodzi 180 mln .
W ich miejsce Fernandes , Pjanic , Trincao , Pedri , Coutinho , Emerson i to wszyscy za darmo . Plus na wzmocnienia 180 mln .

7

https://www.givemesport.com/1592823-barcelonas-lionel-messi-has-been-accused-of-being-lazy-during-82-bayern-defeat?utm_source=facebook&utm_medium=web-view&utm_campaign=organic-social
Messi leniuszek , o tym mówię już od dłuższego czasu . Z taką postawą nie da się rywalizować na najwyższym poziomie .

4

@XdareckiX to bedzie jedna z najgorszych linii pomocy w historii Barcelony

4

@BarcaInfo nawet w Bayernie? Wlasnie nam Bayern pokazał że jest drużyną lepszą o 3 klasy .

0

Wraz z Setienem i Abidalem żegna się również Szumowski .

2

Będzie jak zawsze :D

0

@DonMatteo901 Tito też nie był wybitny

2

@KamilZ nieskalaną/przeruchaną

0

To teraz jeszcze Bartek i święte krowy .

7

@Janiama aktywnym ale jak zespołowi nie idzie to jest pierwszym który się poddaje bo jest za słaby psychicznie . Potem się zaczynają symulki , głupie faule i głupie dyskusje z arbitrem .

0

@kamilop na zmianę że środkowym pomocnikiem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?