ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@darr0o on sprzeda wszystkich za zero i kupi Maxiego Gomeza
4
@Ghotti szkoda , z De Jongiem to byłby fajny duet .
1
@neeed Rakieta napewno lepszy niz parodysta Busquets czy Vidal
17
@BarcaInfo dla mnie trzeba nie mieć kompletnie rozumu , żeby uwierzyć w takie rzeczy .
0
@marcin000019 pewnie dlatego że grał 99% spotkań i trenerzy nim nie rotowali , gość nigdy nie miał chwili odpoczynku .
0
@Lingvo18 my go kupilismy po jego najlepszym sezonie za 18
2
@Coutinho007 i co to zmienia skoro dopiero teraz dołączają do zespołu?
1
@aleksande_r Barca nie jest przegranym , tylko od zawsze kierowała się zdaniem piłkarza gdzie chce odejść a nie żeby go sprzedać za jak największą kwotę.
4
@patrykzmc2000 a Trincao , Pedri czy Fernandes to grają z nami od ilu sezonów ?
14
Rakitic to jeden z moich ulubionych piłkarzy jacy grali w Barcelonie . Genialny transfer za 18! milionów euro i jeden z najlepszych .
Gość mało mówił a zapieprzał w drugiej linii najwięcej , nigdy nie można było mu odmówić serca do gry , nigdy nie odkładał nogi , jeździł na dupie w prawie każdym meczu robiąc sporą liczbę kilometrów.
Dzięki wielkie za bardzo ważne bramki przeciwko Realowi, City czy Juventusowi .
Rakitic zawsze będzie mi się kojarzył z walka, siłą , bombowym strzałem z dystansu , sercem do gry i poświęceniem dla drużyny .
2
Czyli Leo zostanie bo nikt nie zapłaci za niego takiej sumy , nie będziemy mieli środków by przeprowadzić rewolucję w składzie i bedziemy mieli piłkarza na boisku, któremu się nie będzie chciało dla nas grać .
Cudownie .
1
@Tomo1989 nie porównuj Liverpoolu do Romy
0
@kingorbit serio?
3
@MESSIah16 o jezu 5 lat bez Ligi Mistrzów, masakra , powinni się zastanowić nad zakończeniem działalności klubu .
Goście zarabiają w milionach euro za sezon i biegać im się nie chce .
0
@sintesox stary , pieniądze które zarabiają to gruba przesada . Oni zarabiają tysiąc razy więcej niż na to zasługują.
0
@Pilka_jest_okragla kontrakt jest za wykonywanie swojego zawodu w następnych sezonach , więc żeby dostać te pieniądze trzeba wykonać swoją robotę w następnych latach . Więc nic mi sie nie należy z góry.
0
@damiano996 tak , nie mogą zapominać że Barca stworzyła mu komfort we wszystkim , co chciał to miał i był nietykalny .
Messi dał Barcelonie wszystko ale też Barcelona dała mu wszystko .
0
@itmustbejoke ale ja mówię o tym sezonie , sorry ale jeśli zawodnik w ćwierćfinale LM w meczu przechodzi jeden kilometr odległości przez 90 minut no to co Ci może przyjscdo głowy?
0
@Malina1994 ale taki Suarez nie może już wymagać pensji na takim poziomie bo chyba zdaje sobie sprawe że już jest starym dziadem
1
@Malina1994 leniwi są Messi , Suarez i reszta ekipy Amigos . Reszta młodych czy nowycj cały czas zapieprza jak Riqui , Ansu , Braithwaite , Firpo , Semedo , Vidal , Rakieta czy Griezmann . Mimo że nie do końca im wychodzi to starają się to nadrobić zaangażowaniem czego nie można już powiedzieć o starej gwardii .
0
Wszystko fajnie ale coś ruchów transferowych nie widać . Wiadomo że okienko trwa do października ale LaLiga rusza już za dwa tygodnie a my musimy się pozbyć sporej ilości piłkarzy.
W pierwszej kolejności szrot typu Alena , Rafinha , Todibo czy Wague , starsi Rakitic czy Vidal a także Amigosi ale z nich odejdzie chyba tylko Suarez .
Piłkarze którzy doszli czy dojdą to Pedri , Trincao , Fernandes czy Coutinho i też nie wiadomo jakie plany wobec nich ma Koeman .
Wątpliwa jest również przyszłość Braithwaite'a , Roberto , Firpo czy możliwość ściągnięcia Emersona z wypożyczenia czy rychłe odejście Messiego .
Liga za 2 tygodnie a my zero przygotowań, 40 piłkarzy w kadrze , grubo ogólnie.
1
@masq Metallica - Whiskey in the jar , Alice in chains - Man in the box czy We die Young, Slayer - New Faith , Overkill - Necroshine, Godsmack- Nothing comes easy , Gojira - Love , Pantera - 5 minutes alone , Hellyeah - Rage/Burn ,Iron maiden - Powerslave , Slipknot - Duality , System of a down - Streamline , Limp bizkit - Head for the barricade , Linkin park - Qwerty , Motorhead - Ace of Spades , Ace Frehley - Outer Space , Guns n roses- Welcome in the jungle , Machine head - Davidian , Prodigy - Firestarter , Vader - when the sun downs in dark , Amon amarth - Guardians of Asgaard , Decapitated - Spheres of madness , Mushroomhead -Out of my mind , Chimaira - Resurrection , Behemoth- Slaves shall serve , Gorgororth - Destroyer , Mayhem - Deathcrush , Nails - You will never be one of us , Children of Bodom - Follow the reaper , Grave digger - Morgan le fay , Helloween - Nabatea , Cannibal corpse - Code of the slashers , Carach angren - van der deckens triumph , Carcass - Heartwork , Disturbed - Voices , Dark funeral - Birth of the Vampire , Megadeth- Super Collider , Devildriver - Driving down the darkness , Dope - Im back , Ektomorf - Holocaust , Dyscarnate -All the devils are here .
Tak wiem , nie Twój gust xd
0
@damiano996 Leo doił nasz klub gigantyczną pensją zwiększaną co roku ( a przecież mówił że za darmo nawet mógłby grać) potem Amigosi z wielkimi pensjami i oczekiwał zwycięskiego projektu .
0
@BarcaInfo bramka na 1:1 po bramce Toquero dla Bilbao . Potem jeszcze bodajże Messi , Xavi i Bojan .
0
@Encore Bruno świntuszek
0
@krefi10 ,, w lidze polskiej " sam sobie to wytłumaczyłeś
1
@jedrek7000 kto powiedzial ze Luis nie bedzie mial godnego pozegnania? Bedzie mial ale zostal na wakacjach poinformowany że to byl jego ostatni sezon i tyle .
0
@otylla12 a ja nie bo miał raka od 4 lat
0
@Myky napewno zarząd poda się do dymisji 2 tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek , pamiętaj że zarząd to również ludzie od transferów itp .
1
@vangoor bo w Barcelonie teraz okres gdzie są megaprzeceny od kilku lat