ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peniu dlaczego Roberto max 20 mln ? Nie jest stary , może zagrać jako PO , DM , PŚ czy PS lub jako wahadłowy . Dobry technicznie, nie jest wolny , potrafi dobrze podać, dośrodkować i dobrze się podłącza do akcji. Nie rozumiem dlaczego oceniasz jego wartość na tak niską .
8
Jak myślicie , ile kasy moglibyśmy zarobić ze sprzedaży piłkarzy w tym okienku , to moje pseudooczekiwania :
- Suarez - max 20 mln
- Busquets - max kilo ziemniaków ( młodych )
- Rakitic - max 15 mln
- Vidal - max 15 mln
- Todibo - max 25 mln
- Alena - max 25 mln
- Wague - max 10 mln
- Rafinha - max 20 mln
- Braithwaite - max 20 mln
- Umtiti - max 35 mln
- Roberto - max 40 mln
- Oriol Busquets - max 15 mln
Czyli odchodząc od zmysłów dałoby to: 220 mln .
Oczywiście że niestety nie pozbędziemy się wszystkich z wymienionych piłkarzy.
Gdyby sprzedać tych pilkarzy w pierwszym składzie byłby:
Bramkarze: ter Stegen , Neto
Obrońcy : Pique , Lenglet , Semedo , Araujo , Alba , Firpo
Pomocnicy: De Jong , Pjanic , Puiq , Pedri , Fernandes ,
Napastnicy: Messi , Dembele , Fati , Griezmann , Trincao , Gustavo Maia .
Do kadry sprowadziłbym Emersona z wypożyczenia , Coutinho z wypożyczenia , chodziły już pogłoski o Van De Beeku więc niech będzie i on , napastnika z górnej półki a także stopera , lecz nie mam żadnej propozycji .
Kogo byście sprowadzili a kogo zostawili , wypożyczyli? Zapraszam do dyskusji .
2
@zenoowity po to właśnie przyszedł Koeman że takimi rzeczami ma się nie przejmować jak np. że Suarez to ziom Messiego .
Oby pożegnał dalej Busiego ( nie chcę już patrzeć na tego amatora ) ,Vidala , Rakitica , Umtitiego , Semedo , Roberto , Braithwaite'a , Rafinhe , Alene , Todibo i Wague .
4
Koniec już tych bezsensownych głupot czy będziecie dalej pieprzyć o niczym?
0
@DenisioHMB kto nie ryzykuje ten Amareny nie pije
0
@messiandiniesta tak czy tak Coutinho strzelal tez w waznych meczach z Realem , Tottenhamem czy ManU.
3
Daj boże zdrowie dla tego chłopaka, ma taki potencjał a tu te kontuzje...
0
@18wojtek99 najpierw to fajnie jakby miał w realu połączenie z kimkolwiek z naszej ekipy xd
5
@robsesh chyba zapomniales o tym ze przez jakies 8-9 lat Bayerm był w dupie w LM . Raz siadl im kozacki sezon i juz trzeba robic wszystko jak oni xd
0
@KLONOWSKY tak, wiemy to od kilku dni xd
3
@Mathew86 nie przesadzaj , Rakitic to akurat byl bardzo dobry transfer
4
@parpe Busquets niech idzie już do tego MLS . Nie trawię typa od 5 lat .
0
@damian777 a Bayern nie przegral 4:0 z Realem , 3:0 z nami itp ?
0
@ElPonczato I Coutinho xd
0
@Barcza223 Bojan bezsprzecznie
0
@cat_r37 ale w kadrze nie ma Pique , Alby , Busiego , Rakiety , Vidala, Suareza , Alemi , Rafinhi , Umtitiego i Todibo .
2
@adi7adi8 9:1 xd
0
@10SzymonBarca10 1. ter Stegen
2. Neto
3. Firpo
4. Tagliafico
5. Lenglet
6. Araujo
7. Jakiś ŚO
8. Emerson
9. Semedo
10. De Jong
11. Puiq
12. Van de beek
14. Pedri
15. Trincao
16. Mateusz Fernandes
17. Messi
18. Fati
19. Dembele
20. Depay
21. Griezmann
22. Lukaku
23. Coutinho
Plus 3 chłopaczków z La Masii
0
@Lama20 w drugiej linii był Xavi , Iniesta , Busquets , Yaya czy Keita .
Yaya potrafił minac 3 rywali a Busquets nie potrafi minąć jednego.
1
@umtiti to ubogie masz marzenia . Ty sie módl żebyś jeszcze zagral w naszych barwach Samuel xd
0
@MaTt_BarcaFan tak , żaden piłkarz z naszego srodka pola negle nie potrafi grać w piłkę i nie potrafi podawać do innych pilkarzy xd
1
@MaTt_BarcaFan Messi jest i najlepszą rzecza jaką spotkała Barcelone ale powoli staje sie najgorsza.
Nie dość że gigantyczny kontrakt to po drugie każdy pilkarz musi grac na niego i za niego biegać. Moim zdaniem nie wygramy już LM z Messim w składzie bo do tego trzeba pressowac i biegać całym zespołem . U nas jest to niemożliwe.
0
@tbas jak to nie? Zwyciestwa 4:0 i 5:1 z Realem były bez niego
2
@neeed Alba by się poplakal i chciałby żeby jego ojciec go wziął na ręce.
2
@AlexDark00 Valdek napewno nie był za słaby, poprostu nie dano mu tego czego chciał. Widać było jego nerwy i frustrację na ławce kiedy Messi z Suarezem sobie chodzili a przeciwna ekipa gniotła naszych 9 pozostałych zawodników.
Jeśli trener nie może decydować kogo ściągnąć i kogo sprzedać to trochę lipa , bo nie może wdrożyć swojego pomysłu.
1
@FCMichalo on woli grać jako skrzydłowy
0
@Herato Ronaldo strzelił 8 bramek na jednych MŚ , to więcej niż Lewy ogólnie bo Robert ma 0 .
1
@sebo939 albo co robił Messi , kiedy stracił piłkę i patrzył się na to co się dzieję stojąc i zawalając nam dwie bramki .
0
@marcin000019 jak się ma obok Busquetsa z Vidalem to nie da się rozwijać xd
0
@foczkyyyhg czyli Rakitic zostaje xd