ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Tito też nie był wybitny
2
@KamilZ nieskalaną/przeruchaną
0
To teraz jeszcze Bartek i święte krowy .
7
@Janiama aktywnym ale jak zespołowi nie idzie to jest pierwszym który się poddaje bo jest za słaby psychicznie . Potem się zaczynają symulki , głupie faule i głupie dyskusje z arbitrem .
0
@kamilop na zmianę że środkowym pomocnikiem XD
2
@kamilop on nic nie daje z przodu i z tyłu od 3 lat xd
0
@Suzu moze Becks ich przyjmie
0
@JimMorrisonFCB o właśnie, to by było dobre i Coentrao na PO za Semedo , bo juz nie mogę patrzeć na tego gościa.
0
@Kwiatek67 nasz zarząd tak robi , więc to z nich porządne śmieszki xd pozbywać się Malcoma , Coutinho czy Pereza.
0
@Yoshi94 już lepiej gra w dziesięciu xd
4
Jak już Koeman będzie z nami to przydaloby się sprzedać Fatiego i Dembele i kupić dwóch środkowych pomocników . Najlepiej Banege i Khedire .
0
@KibicBarcy84 a może w końcu czas odciążyć resztę drużyny z biegania za Messiego i Suareza?
1
@Kubox tez mialen kilka razy , pilecam film Mara odnosnie tego xd
1
@l0Messini Alba jest za slaby psychicznie na najwazniejsze mecze , nie daje sobie rady z presją.
0
@SzahMatt ale z Valverde jak odpadalismy w LM to jedna bramka ,wygrywalismy z Borussia , Interem , gromilismy Tottemham , wygraliśmy Ligę.
Mam nadzieję że Koeman nie zostanie nowym trenerem , juz lepszy Blanc .
2
@kubix05 dzisiejsze mięso jest już wcześniej faszerowane sterydami i innymi koksami żeby kurka itp szybciej rosły
1
@Cochise dokladnie. Najlepsze jest to że cały ten trzon trzeba wywalić ale są w takim wieku i z takimi pensjami że nikt ich nie kupi . Trzeba do Beckhama zadzwonić że mamy kilku kandydatów do jego klubu xd
0
Cholera jeszcze nikogo z Barcelony nie zwolnili ani nie wyrzucili? Co się dzieje z tym klubem?
0
@pax co więcej Vidal po otrzymaniu szansu od Enrique asystował i strzelał .
0
@FCB24 w dwumeczu z Romą i Liverpoolem przegralismy jedna bramką w obu tych przypadkach , wygraliśmy trudna grupe z Borussia i Interem i bylismy 1si w . Przyszedl Setien , stracił Ligę, przegrał z Realem w Lidze 2:0 i jego drużyna została upokorzona najbardziej w historii klubu .
2
@IronSanHybrid dla mnie Pique odwalił kawał dobrej roboty w tej akcji XD
4
@Mow_mi_Douglas akurat tych trzech musi zostać
0
@pax oczywiscie chodzi mi o akcję Daviesa a nie bramke, mój błąd.
6
Czekam tylko z utęsknieniem na wiadomości Bartomeu out , Setien out , Pique , Alba , Semedo ,Busquets , Rakitic , Vidal , Suarez out .
1
@pax przy bramce Daviesa to Pique odwalił najlepszą robotę XD
4
@FCB24 sorry ale Dembele ma umiejętności Fatiego i Puiqa x10
1
@sendesara dani alves vs kto? XDDDDD
3
Równie dobrze możemy napisać że Barca nie awansuje bo:
1. Nie możemy złapać formy przez cały sezon
2. Jak Messiego wyłączą z gry to koniec naszej taktyki .
3. Nie mamy prawdziwego prawego obrońcy
4. Busquets nie zagrał meczu na swoim poziomie od 4 lat
5. Pique się kopie po czole
6. Nie mamy skrzydłowych
7. Nie potrafimy grać na innych stadionach
8. Nie mamy ławki rezerwowych
9. Nasz trener nie ma żadnego doświadczenia w meczach LM
0
@FutbolToMagia Semedo , Puiq XDDDD
0
Tam się nauczył grać a na Camp Nou znowu zapomniał jak się to robi.