0

@jeyx77x we Francji znowu obostrzenia przez nowe zakazenia

20

Okazał się piłkarzem przeciętnym, który nie zrobił żadnego progresu w ciągu tych dwóch lat.

4

Wczorajsze błędy w meczu podsumowaly forme dwóch piłkarzy . Pierwszy to Pique , drugi to Busquets . Trzeba ich odstawiac juz od pierwszego skladu .

0

@szkutnik91 to Busquets zawalil nie Setien

3

Busquets oby Cie oddali nawet za darmo w najblizszym okienku .

0

W drugiej polowie zmiany : Busquets , Umtiti i Araujo .

0

@Janek_7 w Barcelonie tak nie można

0

Jest Fati , Puiq , Araujo , De Jong , Lenglet , Pedri , Trincao , Fernandes , moze byc jeszcze Alena czy Busquets , moze Setien bedzie chcial Coutinho . Nie najgorzej .

0

@ramon59 Puiq wspanialy , 0 lluczowych podań.

1

@MichalZZZ Quaresma , Giovanni Dos Santos , Gai Assulin , Bojan , Tello zepsuty przez Martino .

0

@CZaras no a na poczatku nie gral Messi z Suarezem xd

2

@Chwytliwy pamietam ze u nas podczas kontuzji Alby nikt juz za Jordim nie tesknil ale Messi jak to Messi , do Digne nie chcial podawac bo by wygryzl jego ziomka ze skladu .

1

@Geble jeden z najgorszych błędów Barcelony ze dawali mu tak malo szans .

0

@konrad1661 może dla dzieci do lat 6 :D

0

@Barca1992 nuda i zero strachu .

4

Był conajmniej solidny Digne ale to przecież nie ziomek Messiego to nie mógł grać.

0

Dzieki Ansu! I po mistrzostwie .

2

W drugiej polowie za Messiego Vidal i bronimy wyniku .

1

Spoczko, sprzedamy pbu w przyszłym okienku za 7 i 5 milionow euro bo trza latac budzet .
Jak juz puscili Cucurelle to kazdego juz mogą sprzedac .

2

@Greenalley w jednym meczu...

0

@olikwierk10 mozliwe ale Villareal dobrze kontruje i szybkosc Semedo moze sie przydac

1

W przerwie odrazu powinna byc zmiana Rakieta za Vidala

3

Setien jaka mina , gość mówi,, nie wierzę "

0

Boże znowu Vidal i Suarez , dramat . Ja niewiem czy oni są naprawdę tak glupi w tym zarzadzie ze dalej wystawiaja Griezmanna na skrzydle , przeciez to jest niepojete .

3

@sevs ta , posadzenie tych trzech pilkarzy na lawce = dimission .

2

Bole byśmy nie musieli oglądać kaleczenia Arturo Vidala

1

Oto moje przemyślenia na temat kadry na przyszły sezon :
Bramkarze - bez zmian , nie ma co dyskutować .
Obrona - ściągnąć Emersona , Roberto przesunąć do pomocy . Czyli PO Semedo/Emerson . Środkowi obrońcy bez zmian Pique-Lenglet plus Umtiti/Araujo . LO Alba z Juniorem .

Środek pomocy - pożegnać się z Rakiticem , Vidalem , Busquetsem rotować z ławki rezerwowych . Kadra w środku pomocy De Jong , Puiq , Pjanic , ściągnięcie z wypozyczenia Coutinho i Fernamdesa , ewentualnie włączyć już Trincao .

Atak- Fati , Dembele , Messi , Griezmanna ustawić na środek ataku i uczynic go graczem podstawowej jedenastki , Suarez , Braithwaite i bodajże Pedri .
Kadrs bez żadnych kosztów zakupu , ewentualnue plus ze sprzedaży Rakitica , Vidala i chciałbym żeby Busquetsa xd

I próbować ze zmianą ustawienia , najlepiej na 4:2:3:1 , bo w 4:3:3 jesli gra Messi z Suarezem to nie mamy szans z zadnym lepszym zespolem .

2

@Comentateiro no to jak wyjasnic cos co jest sprzeczne naturze ? dwoch ojcow raczej nie jest zgodne z tym wszystkim .
Pomyslmy ze nagle wszyscy zamieniaja sie w gejow albo lesbijki , no bo to przeciez normalna i wszystko jest git . I co sie dzieje ? cywlizacja ginie za 100 lat , jest to normalne ? jak dla mnie nie .
Niewiem czy to jest choroba czynie ale dla mnie cos jest z czlowiekiem nie tak , jest to jakies uchylenie . A oczywiscie ze nie powiedza tego glosno bo przeciez bylbys homofobem itp itp . Dzisiejszy swiat schodzi na psy .

2

@Comentateiro gejem sobie może być , ogolnie nie mam z tym problemu ale jak wychodza z tym na ulice itp to wtedy mam problem .
Jak bylem rok temu w Saint Michel i widzialem obsciskujacych i calujacych sie gejow to myslalem ze sie porzygam z obrzydzenia .

Ogolnie jak dla mnie moze byc jak najwiecej gejow . Nie dosc ze nie zajmują kobiet to jeszcze zajmuja kolejnych gosci , którzy nie zajmują kolejnych kobiet . Byle nie obok mnie .

Jedyne co moglbym powiedziec synowi to że mi przykro , bo w tym momencie nasz ród wygaśnie XD

0

@APRA dokładnie a nasz Ciemnogród polski dalej nic nie robi . Mieszkam we Francji aktualnie i zaluje że nie mamy jaj jak tutejsi obywatele . Nie pasuje im coś to robią strajki itp i prezydent nie rządzi tutaj tak jak mu sie spodoba .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?