1

@Janiama Bayern ma taką przewagę że potrafi dobrze grać na stadionie rywali a my mamy problem z najsłabszymi zespołami gdy nie gramy na CN .

3

@Kretok odpalic Tindera i jak najszybciej znaleźć następną

0

@FilipeX Vidal w podstawie ... dramat

0

@BarcaInfo za to z Liverpoolem miał setkę na 4:0 i nie muszę mówić co zrobił

0

@FutbolToMagia Semedo to jak narazie jest totalnym niewypałem nie gwarantującym pewności ani w ofensywie ani w defensywie .
Już taki Adriano był od niego o wiele lepszy .

0

A czemu nie ma informacji o totalnym upokorzeniu Barcy przez Bayern i 7:0 czy 7:1 w dwumeczu . Tylko ,, okazali się zdecydowanie lepsi " .
Bayern nas totalnie zdeklasował i to był dwumecz gdzie nie mieliśmy najmniejszych szans myśleć o choćby remisie .

0

@Midast wszystko tylko nie Vidal w podstawie.

1

@Majsteer dokladnie, w pierwszej polowie nie bylo sie do czego przyczepic .

0

@kamilop Dembele znika na pół roku XD

2

@SHIBA dziękować! :D

3

@SHIBA ja , jeszcze dziś i jutro i miesiąc urloou xd

8

@jedrek7000 tylko że za nimi byli w formie Abidal,Puyol,Pique,Dani Alves czy Marquez a nie stary kulawy Pique , wiecznie połamany Umtiti i dwóch średniaków na PO .

0

@koziar Akinfenwa

2

@fart przynajmniej sie nie nudzą

2

@zadafcb niemozliwe , trzeba powtorzyc testy .

0

@Mow_mi_Douglas Sami sie rozpiescili gwiazdeczki a nie Valverde .
Valverde oczekiwal od nich wiecej biegania i Setien tez oczekuje ale powiedz to Messiemu albo Suarezowi .

0

Kluczowe postaci : Ter Stegen , Messi , koniec .

0

@Colon City i Atletico

0

@MichVeB w sumie w rozegraniu Suarez ma te same problsmy z przyjęciem co Lukaku

0

@Kengo słyszeliśmy zapewnienia mp Liga Mistrzow wroci w tym roku . A po wygranej 3:0 z Liverpoolem widzieliśmy tylko głowy spuszczone w dół.

6

Alena na sprzedaż, nic z tego sredniaka nie będzie.

0

@tristan87 kto wie czy za rok tez beda w takiej formie

0

@barteq Rakieta

0

Nie ma czym się podniecać ogólnie , graliśmy z jedną z najgorszych drużyn w lidze , ktora wogóle nie potrafi rozgrywać akcji piłką.

0

@NeroTFP nie zasluzyla bo wyszla z 3ego miejsca w grupie .

0

@jeyx77x we Francji znowu obostrzenia przez nowe zakazenia

20

Okazał się piłkarzem przeciętnym, który nie zrobił żadnego progresu w ciągu tych dwóch lat.

4

Wczorajsze błędy w meczu podsumowaly forme dwóch piłkarzy . Pierwszy to Pique , drugi to Busquets . Trzeba ich odstawiac juz od pierwszego skladu .

0

@szkutnik91 to Busquets zawalil nie Setien

3

Busquets oby Cie oddali nawet za darmo w najblizszym okienku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?