ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Bayern ma taką przewagę że potrafi dobrze grać na stadionie rywali a my mamy problem z najsłabszymi zespołami gdy nie gramy na CN .
3
@Kretok odpalic Tindera i jak najszybciej znaleźć następną
0
@FilipeX Vidal w podstawie ... dramat
0
@BarcaInfo za to z Liverpoolem miał setkę na 4:0 i nie muszę mówić co zrobił
0
@FutbolToMagia Semedo to jak narazie jest totalnym niewypałem nie gwarantującym pewności ani w ofensywie ani w defensywie .
Już taki Adriano był od niego o wiele lepszy .
0
A czemu nie ma informacji o totalnym upokorzeniu Barcy przez Bayern i 7:0 czy 7:1 w dwumeczu . Tylko ,, okazali się zdecydowanie lepsi " .
Bayern nas totalnie zdeklasował i to był dwumecz gdzie nie mieliśmy najmniejszych szans myśleć o choćby remisie .
0
@Midast wszystko tylko nie Vidal w podstawie.
1
@Majsteer dokladnie, w pierwszej polowie nie bylo sie do czego przyczepic .
0
@kamilop Dembele znika na pół roku XD
2
@SHIBA dziękować! :D
3
@SHIBA ja , jeszcze dziś i jutro i miesiąc urloou xd
8
@jedrek7000 tylko że za nimi byli w formie Abidal,Puyol,Pique,Dani Alves czy Marquez a nie stary kulawy Pique , wiecznie połamany Umtiti i dwóch średniaków na PO .
0
@koziar Akinfenwa
2
@fart przynajmniej sie nie nudzą
2
@zadafcb niemozliwe , trzeba powtorzyc testy .
0
@Mow_mi_Douglas Sami sie rozpiescili gwiazdeczki a nie Valverde .
Valverde oczekiwal od nich wiecej biegania i Setien tez oczekuje ale powiedz to Messiemu albo Suarezowi .
0
Kluczowe postaci : Ter Stegen , Messi , koniec .
0
@Colon City i Atletico
0
@MichVeB w sumie w rozegraniu Suarez ma te same problsmy z przyjęciem co Lukaku
0
@Kengo słyszeliśmy zapewnienia mp Liga Mistrzow wroci w tym roku . A po wygranej 3:0 z Liverpoolem widzieliśmy tylko głowy spuszczone w dół.
6
Alena na sprzedaż, nic z tego sredniaka nie będzie.
0
@tristan87 kto wie czy za rok tez beda w takiej formie
0
@barteq Rakieta
0
Nie ma czym się podniecać ogólnie , graliśmy z jedną z najgorszych drużyn w lidze , ktora wogóle nie potrafi rozgrywać akcji piłką.
0
@NeroTFP nie zasluzyla bo wyszla z 3ego miejsca w grupie .
0
@jeyx77x we Francji znowu obostrzenia przez nowe zakazenia
20
Okazał się piłkarzem przeciętnym, który nie zrobił żadnego progresu w ciągu tych dwóch lat.
4
Wczorajsze błędy w meczu podsumowaly forme dwóch piłkarzy . Pierwszy to Pique , drugi to Busquets . Trzeba ich odstawiac juz od pierwszego skladu .
0
@szkutnik91 to Busquets zawalil nie Setien
3
Busquets oby Cie oddali nawet za darmo w najblizszym okienku .