2

@IronSanHybrid ta i na końcu napisał Hala Madrid xd

1

@JimMorrisonFCB Coutinho, Griezmann i Dembele to też zawodnicy z topu . Niestety brak pomysłu czy kontuzje podkreślają ocenę.

0

@RadekACCA nie można, to zasady La Liga

0

@Jaca27 ale Davies i Arnold wygladaja jal dorosli mezczyzni a nie jak dzieci

5

@Encore Cou na lewe skrzydło i Griezmann do środka. Fati ma 17 lat , nie można robić z niego piłkarza pierwszego składu.

1

@Lucky_Luke przy Messim praktycznie każdy inny piłkarz oprócz Suareza nie wygląda dobrze

2

Tak czy tak jeszcze może być pięknie gdyby Barca ściągnęła kozackiego środkowego napastnika i środkowego pomocnika . Cou na lewym skrzydle , Griezmann na 10tce w środku, Dembele prawe skrzydło i środkowy napastnik . W obwodzie jeszcze Fati czy Trincao . Wcale źle to nie wygląda.

1

@RadekACCA niewiem czy wiesz ale zastrzeżenie nr 10 oznaczałoby zmniejszenie liczby piłkarzy kadry pierwszego zespołu, bo u nas nie mogą grać piłkarze z numerami 99 czy 77 jak w innych ligach .

3

@RKS1979 i na polski kościół.

0

@michalm21 Messi jest jednym z powodów dzieki którym Barca z nim nie wygrywa LM w ostatnich latach bo teraz żaden klub nie może sobie pozwolić na to by piłkarz nie brał udziału w pressingu i się nie wracał.

5

@kingorbit nie przyjdą bo co ? Bo Messi odejdzie? Barca ma dalej dobrą kadrę, kilka transferów i można walczyć śmiało o trofea .

0

@njuerr nie mówię że odmieniłoby to losy meczu ale jak piłkarz podczas meczu robi 1km no to z czym do ludzi .

0

@michalm21 jesli jedynym znaczacym trofeum dla Ciebie jest LM to wiele sie musisz jeszcze nauczyć.

22

Plus odejścia Messiego to rozłożenie gryw ataku na trzech napastników i powrót pressingu . Tego brakuje odkąd Leo chodził sobie po boisku .

0

@Patrykl145 gdyby mu sie chcialo biegac s tym meczu to może wynik bylby ciut lepszy

2

@VamosRakieta Bisquets i kapitan , beka . Jak rezerwowi mogą być kapitanami tak wogóle.

0

@michalm21 no tak , jeden sezon bez pucharow i juz nic nie ma sensu w Barcelonie XD

0

@Kubik23 w City nie ma 10 , Bernardo może zagrać w środku jak i na prawym skrzydle .

0

@Adamski69 ekipa Amigos musi odejść, więc niestety bramka B

0

@Kacper1432 zle wygląda nasza gra ale wyniki były, mistrzostwa nie wygrywa się grając źle cały czas .

5

Śmieszy mnie ogólnie to że Messi odchodzi bo ,, kryzys " .
Nie jeden klub dałby się pochlastać za taki kryzys . Jasne , trzeba zrobić rewolucje w składzie i odstawić starą gwardię ale każdy klub przez to przechodzi . Zagraliśmy jeden z najsłabszych sezonów w ostatnich latach a i tak brakło jedynie 5 punktów do zdobycia La Ligi a w Lidze Mistrzów odpadliśmy w ćwierćfinale.
Przyszedł nowy trener , młoda krew w postaci nowych piłkarzy i bedzie tylko lepiej .
A kadry nie mamy takiej złej , mamy ter Stegena , Lengleta , Albe , De Jonga , Messiego , Dembele , Griezmanna , Coutinho , młodego Fatiego czy Puiqa . Kilka dobrych transferów i walczymy znowu o wszystko w przyszłym sezonie . Nie ma aż takiej klęski żeby odchodzić z podkulonym ogonem .

Ale jeśli Koeman powiedział Messiemu że koniec z przywilejami i chodzeniem sobie po boisku to bardzo się z tego cieszę bo był to powód przsz który nie byliśmy w stanie rywalizować z dobrymi ekipami na równym poziomie .

10

Wspaniałym meczem pożegnał się z nami Leo Messi , każdy będzie o tym pamiętał że kapitan odszedł bo drużynie nie szło i zrobił powtórkę z reprezentacji Argentyny.

0

@mistermajkel rozumuem że dziewczyną jest Messi a firmą Barcelona :D

2

@LaRoja Rakitic bez techniki , dobre XD

0

@barteq a to myślisz że przed Barto było z tym inaczej?

32

Ja myślę że Bartomeu i Messi jako kapitan zebrali się żeby wytłumaczyć na konferencji dlaczego Janiama odszedł .

0

@nvidd ja pracuje za granica , wiec mam troche inaczej ale np myslisz ze z ludzmi podczas ,, pandemii " nikt tak nie zrpbil ?

0

@Rewolucja123 należą mu się pieniądze ale za rozegranie sezonu a nie od tak .

0

@nvidd ale Suarezowi sie krzywda nie stanie bo klub sobie znajdzie i na spokojnie go ktos zatrudni na nastepny sezon , wiec dlaczego mu wypłacać pozostale wynagrodzenie?

0

@LuisSalvano dobrze wiemy jak skończyło się łamanie FFP przez City haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?