1

@Coutinho007 mam nadzieję że De Jong będzie grał jako jeden z dwóch DMów w 4:2:3:1

0

@Coutinho007 biorąc pod uwagę nasz potencjal w ofensywie czyli Messi , Dembele, Coutinho , Fati , Trincao , Griezmann i Braithwaite to powrót do 4:3:3 nie wchodzi w grę a jeszcze przecież jest poruszany temat sprowadzenia Depaya .

1

@Hushovt aż sobie odpale Bitwę o srodziemie

0

@DanielOOL biorąc pod uwagę że będziemy grać w 4:2:3:1 to Puiq Koemanowi jest poprostu zbędny.

0

@matelkoveb Najlepszy zawodnik XD

2

@betonito Boże, Busquets zostaje bo ma ważny kontrakt i nikt go nie kupi, czy to tak ciężko zrozumieć?

0

@MrShakira nic , trener WBA w przerwie cisnąl sedziego za ta kartkę i dlatego oberwal czerwo .

0

@MarekKonrad Puiq to nawet Busquetsa by nie pezepchnał XD

0

@insp1re pogięło Was już do reszty . Tak prezentował się na równi z Messim bo zrobił w kilku meczach trzy klepki i dwa zwody .
Przeciętny piłkarz i nic poza tym .

1

Ja myślę że najlepszym rozwiazaniem będzie wypożyczenie Puiqa jeśli Koeman wybrał ustawienie 4:2:3:1 .
W środku na na pomocy będzie grał zapewne Frenkie z Pjanicem .
W dodatku po meczach sparingowych myślę że Trincao zrobiłlepsze wrażenie i to on mógłby być o pozycję wyżej w hierarchii niż Riqui , w obwodzie jest także Pedri i Anorektyk , więc z minutami dla Riqiego może być ciężko.

0

@Kamiloza91 to chciałeś liczyć na Puiqa? Dobre xd

0

A ja nie będę w ogóle zaskoczony jeśli pożegnamy Puiqa . Nigdy wrażenia na mnie nie zrobił .

0

@semafor jakby nie bylo to Sane juz w niemieckiej lidze kopal

1

@FC1899Barca za piękne żeby to było możliwe

3

@Ghotti akurat Rakieta nie wystąpił w tym meczu xd

1

@Geble albo Paulinho xd

2

I tak sobie oglądam ten Bayern a potem mi się przypomina że my mamy Busquetsa w składzie xd

9

Nie no Bayern przegina , zaraz zdejme pasa kurła .

0

@Herato chyba 8 zwyciestw z rzędu .

11

Powinniśmy zmienić motto na ,, mniej niż klub "

2

@macio_944 ta , wogóle nie było amigosów jak R9nnie i Deco chlali i jeździli sobie na imprezki xd

0

@JORD10 pracujący za granicą, który nie jest rezydentem czyli pracującym tam na stałe na kontrakcie odprowadza inne składki ( trochę mniejsze ) i Polska chce opodatkować tą różnicę w składkach.
Ma to wejść od 2021 roku . Dramat .

0

@Jakchcesz chodzi o dogadanie się państw, w moim przypadku będzie to Francja-Polska .

2

Właśnie się dowiedziałem że rząd chce wprowadzić podatek dla pracujących za granicą.
Do czego jeszcze te złodzieje się posuną żeby mieć więcej dla siebie . Już nawet za granicą nie mogę się uwolnić od tej bandy . Za niedługo rzeczywiście ktoś się wnerwi i wjedzie z AK do sejmu .

0

@RadekACCA Że co ?

3

@Fabik87 fajnie stracił piłkę no .

0

@damian777 dwie lub trzy asysty . Przy pierwszej bramce chyba nie miał asysty .

3

@forest szkoda nawet komentować, praktycznie same przegrywy z opaskami , brak jakiegokolwiek lidera.

0

Gdzie jest Matheus Fernandes?

18

Oficjalnie: Messi, Busquets, Piqué i Roberto pozostają czwórką kapitanów Barçy.

Oto pierwszy krok do kolejnego upokorzenia w przyszłym sezonie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?