ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Daj Boże żeby jeszcze ktoś wyciągnął od nas Busquetsa albo żebyśmy rozwiązali z nim kontrakt i będzie idealnie .
0
@Encore Lukaku posluguje sie biegle bodajże 8 językami
2
@MESSIah16 a co najlepsze , Morata juz u nich gral przeciez xd
1
@fart Luca Digne jest cały czas w gazie w Evertonie .
0
@Azi w 2014 roku Barca sprowadziła Bravo , ter Stegena , Vermaelena , Mathieu , Suareza , Rakitica , Douglasa i rok później wygraliśmy LM ale dla Ciebie w ciagu tych lat sie nic nie ruszylo ? XD
2020-6=2014 xd
2
@Rewolucja123 i dostal 5:1 od Eintrachtu
0
@Bagsik88 chłopie, chodzi o problemy i ich grę. Zinchenko pewniakiem nie jest na lewej stronie , Atletico ma problem z lewą stroną a po drugie Trippier gra tak dobrze ze mowi sie o jego sprzedaży, Azpilicueta to weteran i już prawie nie gra a.na drugiej stronie słaby Alonso , mowisz o Danilo którego klub dopiero co wymienil na Cancelo bo tak dobrze gral ? , Pavard to najgorszy obronca podstawowej jedenastki Bayernu a na zmiane mają/lub mieli Odriozole z Rralu , ktory praktycznie nie gral i musi grac Kimmich ktory jest srodkowym pomocnikiem .
0
@Bagsik88 City z lewą stroną, Bayern z prawą bo co chwile musi grać Kimmich , Juve dopiero wymienilo bocznego obronce , Atletico , Chelsea .
0
@Bagsik88 ale jest chociaz drugim wyborem . A wielu opcji na rynku nie ma jakby nie patrzeć. Inne kluby tez maja problemy z bocznymi obroncami .
0
@Bagsik88 o Boże a dlaczego wszyscy płaczą o Puiqa a w reprezentacji nie powoływali go przez 20 lat?
0
@ventriloquist1 cala Barca gra slabo przez ich bierność w defensywie .
0
@ventriloquist1 tak sie sklada ze jestem jednym z jego najwiekszych hejterow , wiec nie pieprz glupot .
2
@Janek_7 zgadzam się że Semedo z Dembele grali fajnie .
3
@Bagsik88 wpływa na to tak że obrońca glupieje kiedy przeciwna drużyna cały czas atakuje w przewadze .
A Semedo raczej pojedynków biegowych nie przegrywał, no chyba że z Daviesem ale z nim nikt sobie nie radzi .
1
@AxelF według mnie o oczywistym jest to że to wina trzonu zespołu. Jeśli my bronimy dziewięcioma zawodnikami a dwóch sobie chodzi w okolicach środkowego koła i przygląda się jak przeciwnicy klepią w przewadze naszą drugą linię to z czym do ludzi?
Mam nadzieję że Koeman przywróci pressing i zacznie rotować Messim by pressing był utrzymywany .
24
Prawda jest taka że w Barcelonie tuszuje się brak pressingu , leniwość Messiego i Suareza i to że Busquets nie nadaje się już do niczego , zrzucajać winę na obrońców.
A tak się składa że gdyby poprawić te aspekty to i obrona wyglądałaby lepiej .
Dlatego zmiana bocznych obrońców nic nie da bo na skrzydle będzie chodzacy Messi i Anorektyk Suchoklates w drugiej linii .
1
@AxelF trudno żeby boczni obrońcy coś grali przy druzynie bez skrzydlowych i z pilkarzami w drugiej linii jak Busquets czy Vidal xd
5
@Bartek22 może dlatego że Vidal to stary dziad i sami kupiliśmy go za 15 milionów a Montoya to nic nie warty grajek bez doświadczenia .
4
Nie jestem obrońcą Semedo ale warto zwrócić uwagę na fakt że on od tych 3 lat jest na prawej stronie sam .
Z przodu ma leniwca Messiego , który nigdy Semedo nie pomógł z tyłu.
Zresztą nasi obrońcy mają zawsze przerabane bo dwie ksiezniczki z przodu czy Messi i Suarez nie wracaja do tylu i przeciwnik zawsze ma tego jednego/dwóch piłkarzy więcej.
0
@vangoor jeśli mamy grać 4:2:3:1 to Puiq jest zbędny.
5
@Hubso absolutnie nie . Zdrowy Dembele to absolutny top .
7
@DanielVeB czego sie nie zrobi dla herbow
2
@Fetta chyha do tarcia chrzanu xd
0
@Lucassito nieistotnych jak z Realem , Tottenhamem czy ManU?
2
Krótka piłka bo Riqui DMem nie będzie.
1
@Coutinho007 mam nadzieję że De Jong będzie grał jako jeden z dwóch DMów w 4:2:3:1
0
@Coutinho007 biorąc pod uwagę nasz potencjal w ofensywie czyli Messi , Dembele, Coutinho , Fati , Trincao , Griezmann i Braithwaite to powrót do 4:3:3 nie wchodzi w grę a jeszcze przecież jest poruszany temat sprowadzenia Depaya .
1
@Hushovt aż sobie odpale Bitwę o srodziemie
0
@DanielOOL biorąc pod uwagę że będziemy grać w 4:2:3:1 to Puiq Koemanowi jest poprostu zbędny.
0
@matelkoveb Najlepszy zawodnik XD