0

@RosjaninBut a co , Koeman miał wystawiać od pierwszych minut gościa, który nie grał rok?

0

@Dziki15 Bojan nabił prawie 1000 bramek w mlodziezowych druzynach takze wiesz .

8

Ludzie przestańcie patrzeć na to ze Griezmann przyszedł za 120 mln . On w swoim primie przeszedł z Sociedad do Atletico za 30 mln . To że Barca tyle wydała to problem zarządu a nie Antoine'a .
Coutinho grał lipe totalną a teraz jest Man of the match i w każdym momencie Griezmann moze grać równie dobrze w nowym ustawieniu.
Gra w jedenastce, która narazie wygrywa bez problemów i w której praktycznie chodzi wszystko jak należy, więc spokojnie .

0

@budel17 niesamowicie wczoraj wrocil sie wczoraj dwa czy trzy razy no xd

2

@patataj ja tam nie płaczę za Puiqiem . Od kilku lat mówię że on kariery w Barcelonie nie zrobi .

0

@Uukasz_93 a za niego wszedł Trincao za 40 mln , który wszystko co miał to spartolil , glupio tracil i jeszcze ciężko było mu z powrotem .
No i co ?

1

@VenoM Rakitic odszedl , Semedo i Suarez sprzedani , Roberto z bramką to muszą znaleźć kogoś innego do narzekania.

7

@FC1899Barca Boże miej ich w swojej opiece .

A tak na serio to mogliby skończyć już tą parodie .

3

@damian777 bez jaj , Messi wrócił sie sprintem dwa razy.

6

@Bonobo akurat Sarabia robil bardzo dobrze . Tez bys darl morde na chodzace sobie gwiazdeczki .

0

Szkoda tej czerwonej dla Lengleta . Poza tym postawa drużyny 10/10 w dzisiejszym meczu .
Ciekawe ile tak wytrzymają.

2

Ja bym nie sprzedawał Dembele za mniej niż 100 milionów, jeśli tylko uda się zapobiec kontuzjom to mamy gracza z najwyższej półki.

0

@LucaBrasi ja sie ciesze bo mam popke do 21ej xd

0

@badej60 to dlatego ze jest obunozny i czasami mi to przeszkadza .

3

Komentarz usunięty

0

@patataj De Jong cieniutko dzis

9

De Jong i Roberto zdecydowanie najslabsi dzisiaj .

4

Antuan zgarnął 3 zawodników za sobą.

1

@bula1980 2-8 .

0

@Ratamahatta ja bym dziękował Bogu każdego dnia za pozbycie sie Suareza .

1

Suarez druga , nie zdziwię się jak zdobecie Pichichi w tym sezonie .

1

Ludzie nie podniecajcie się tym Destem . Rpk temu żaden z Was nie wiedział kto to jest wogóle a jak przyjdzie do nas i zagra zły mecz to go Roberto przyspawa do ławki.

9

@AduŚ07 a na kogo ma stawiac w obronie jak nikogo nie sprowadzilismy? xd

6

Jak Real nie może to sędzia pomoże xd

10

Co jak co ale Bravo w Barcelonie był kozakiem .

0

@Midast Lenglet nie robi postępów w Barcelonie . You made my day .
To nasz najlepszy obronca .

4

@szymek029 lekarze w PL pytaja sie czy mogą wpisać po smierci jako powód,, koronawirus " , bo maja za to wiecej placone a ten wierzy ze maseczka mu pomaga xd maseczka wiecej Ci szkodzi niz pomaga .

0

@Jersi nasz zespoł nie stosuje pressingu od jakichś dwoch czy trzech lat .

3

@masq oprocz tego że najlepsza 9 na swiecie to i najbardziej irytujacy symulant

0

@Jersi żeby pressing miał jakikolwiek sens potrzeba do tego wszystkich zawodników , jeśli jeden z nich nie bierze udziału to nie ma to najmniejszego sensu , stąd też brak pressingu w wykonaniu naszego zespołu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?