ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut a co , Koeman miał wystawiać od pierwszych minut gościa, który nie grał rok?
0
@Dziki15 Bojan nabił prawie 1000 bramek w mlodziezowych druzynach takze wiesz .
8
Ludzie przestańcie patrzeć na to ze Griezmann przyszedł za 120 mln . On w swoim primie przeszedł z Sociedad do Atletico za 30 mln . To że Barca tyle wydała to problem zarządu a nie Antoine'a .
Coutinho grał lipe totalną a teraz jest Man of the match i w każdym momencie Griezmann moze grać równie dobrze w nowym ustawieniu.
Gra w jedenastce, która narazie wygrywa bez problemów i w której praktycznie chodzi wszystko jak należy, więc spokojnie .
0
@budel17 niesamowicie wczoraj wrocil sie wczoraj dwa czy trzy razy no xd
2
@patataj ja tam nie płaczę za Puiqiem . Od kilku lat mówię że on kariery w Barcelonie nie zrobi .
0
@Uukasz_93 a za niego wszedł Trincao za 40 mln , który wszystko co miał to spartolil , glupio tracil i jeszcze ciężko było mu z powrotem .
No i co ?
1
@VenoM Rakitic odszedl , Semedo i Suarez sprzedani , Roberto z bramką to muszą znaleźć kogoś innego do narzekania.
7
@FC1899Barca Boże miej ich w swojej opiece .
A tak na serio to mogliby skończyć już tą parodie .
3
@damian777 bez jaj , Messi wrócił sie sprintem dwa razy.
6
@Bonobo akurat Sarabia robil bardzo dobrze . Tez bys darl morde na chodzace sobie gwiazdeczki .
0
Szkoda tej czerwonej dla Lengleta . Poza tym postawa drużyny 10/10 w dzisiejszym meczu .
Ciekawe ile tak wytrzymają.
2
Ja bym nie sprzedawał Dembele za mniej niż 100 milionów, jeśli tylko uda się zapobiec kontuzjom to mamy gracza z najwyższej półki.
0
@LucaBrasi ja sie ciesze bo mam popke do 21ej xd
0
@badej60 to dlatego ze jest obunozny i czasami mi to przeszkadza .
3
Komentarz usunięty
0
@patataj De Jong cieniutko dzis
9
De Jong i Roberto zdecydowanie najslabsi dzisiaj .
4
Antuan zgarnął 3 zawodników za sobą.
1
@bula1980 2-8 .
0
@Ratamahatta ja bym dziękował Bogu każdego dnia za pozbycie sie Suareza .
1
Suarez druga , nie zdziwię się jak zdobecie Pichichi w tym sezonie .
1
Ludzie nie podniecajcie się tym Destem . Rpk temu żaden z Was nie wiedział kto to jest wogóle a jak przyjdzie do nas i zagra zły mecz to go Roberto przyspawa do ławki.
9
@AduŚ07 a na kogo ma stawiac w obronie jak nikogo nie sprowadzilismy? xd
6
Jak Real nie może to sędzia pomoże xd
10
Co jak co ale Bravo w Barcelonie był kozakiem .
0
@Midast Lenglet nie robi postępów w Barcelonie . You made my day .
To nasz najlepszy obronca .
4
@szymek029 lekarze w PL pytaja sie czy mogą wpisać po smierci jako powód,, koronawirus " , bo maja za to wiecej placone a ten wierzy ze maseczka mu pomaga xd maseczka wiecej Ci szkodzi niz pomaga .
0
@Jersi nasz zespoł nie stosuje pressingu od jakichś dwoch czy trzech lat .
3
@masq oprocz tego że najlepsza 9 na swiecie to i najbardziej irytujacy symulant
0
@Jersi żeby pressing miał jakikolwiek sens potrzeba do tego wszystkich zawodników , jeśli jeden z nich nie bierze udziału to nie ma to najmniejszego sensu , stąd też brak pressingu w wykonaniu naszego zespołu .