10

Dembele w formie to po Messim nasz najlepsze zawodnik, w dodatku ma dopiero 23 lata .

2

,, Ponadto Brazylijczyk blokowałby miejsce wychowankom Blaugrany Carlesowi Aleñi i Riquiemu Puigowi " . To ta dwojka raczej wogole nie pogra i jest zbednym balastem .

5

@bernardFCB kluczowych ? Których niby?

0

@Patrykl145 Pepe i Alba

2

@damcio9707 no raczej . No chyba ze dla Ciebie De Jong to lepszy napastnik niz Braithwaite .
W dodatku Dembele jak ma miejsce to potrafi minac kilki rywali a Trincao narazie się nadaje do tarcia chrzanu .

1

Najslabsze to nietrafione zmiany Koemana . Zamiast Pjanica i Trincao mógł wprowadzić Braithwaite i Dembele .

4

No i balonik pękł . Nie ma co się dziwić. Ten sam skład, te same zmiany .
Zdjęcie Coutinho , brak Dembele . Wprowadzenie Pjanica obok kloca Busquetsa i De Jonga.
Słaba gra .

1

@Bocheno1 nie mogliby usiasc bo to trudniejszy mecz niż wczesniejsze . Obaj sie przydadza , nawet Griezmann w defensywie .

0

@Encore a ja lubie go przywolywac w bitwie o srodziemie xd

0

@LightningStrike piździernik

0

@LeoMessi1994 wirus wyslany na 2tygodniowa kwarantanne

1

@Lament no bez kasy to za wiele się nie da zrobić

2

@jeyx77x też tak uwarzam

0

@clyde nie jeden Sebix pewnie o tym wie xd

6

Trincao ocena 4 lub 3 . Wszystko co miał to stracił i do tego nie wraca a ma ocenę wyjściową jakby były jakieś plusy .

0

@VenoM ja go za takiego uważam i myślę że kariery w Barcelonie nie zrobi .

0

@xBoMBoWiECx tak jak nasza pseudo gwiazdeczka Riqui Puiq , ile ma lat i ile spotkań rozegral?

0

@Moriarty Celta tylko ze wzgledu na naszą beznadziejną grę na Balaidos jest niby ,, trudnym " rywalem bo punkty ich uratowały od spadku .

2

@robsesh ale Sociedad i Leicester to akurat dobre kluby , wiec tu strata punktów to nie jest zaskoczenie .
Co innego jak my czy Real bedziemy grali np. z Levante czy Eibarem .

0

@jeyx77x niestety kluby w Hiszpanii dostają tak mało że nie są w stanie przygotować sobie idealnej jedenastki a co dopiero ławki rezerwowych.

11

Większe pole manewru dla bogatych klubów. Dla klubów tych ze średniej i niższej półki jest to nóż w plecy i praktycznie odebranie szans na punkty w starciu z wyżej notowanym klubem mającym lepszą ławkę.

0

@JimMorrisonFCB Nacho standardowo

1

Jedyne czego mi brakuje w tym okienku to pozbycie się Busquetsa ( za niego nawet Roberto ) i wcześniejszego ściągnięcia Emersona do rywalizacji z Destem .

0

@LODOMIR to nasz wychowanek xd

0

@Prezes_sycylijczyk ja jestem 92 i czuję się młodo xd

0

@RosjaninBut a co , Koeman miał wystawiać od pierwszych minut gościa, który nie grał rok?

0

@Dziki15 Bojan nabił prawie 1000 bramek w mlodziezowych druzynach takze wiesz .

8

Ludzie przestańcie patrzeć na to ze Griezmann przyszedł za 120 mln . On w swoim primie przeszedł z Sociedad do Atletico za 30 mln . To że Barca tyle wydała to problem zarządu a nie Antoine'a .
Coutinho grał lipe totalną a teraz jest Man of the match i w każdym momencie Griezmann moze grać równie dobrze w nowym ustawieniu.
Gra w jedenastce, która narazie wygrywa bez problemów i w której praktycznie chodzi wszystko jak należy, więc spokojnie .

0

@budel17 niesamowicie wczoraj wrocil sie wczoraj dwa czy trzy razy no xd

2

@patataj ja tam nie płaczę za Puiqiem . Od kilku lat mówię że on kariery w Barcelonie nie zrobi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?