ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Dembele w formie to po Messim nasz najlepsze zawodnik, w dodatku ma dopiero 23 lata .
2
,, Ponadto Brazylijczyk blokowałby miejsce wychowankom Blaugrany Carlesowi Aleñi i Riquiemu Puigowi " . To ta dwojka raczej wogole nie pogra i jest zbednym balastem .
5
@bernardFCB kluczowych ? Których niby?
0
@Patrykl145 Pepe i Alba
2
@damcio9707 no raczej . No chyba ze dla Ciebie De Jong to lepszy napastnik niz Braithwaite .
W dodatku Dembele jak ma miejsce to potrafi minac kilki rywali a Trincao narazie się nadaje do tarcia chrzanu .
1
Najslabsze to nietrafione zmiany Koemana . Zamiast Pjanica i Trincao mógł wprowadzić Braithwaite i Dembele .
4
No i balonik pękł . Nie ma co się dziwić. Ten sam skład, te same zmiany .
Zdjęcie Coutinho , brak Dembele . Wprowadzenie Pjanica obok kloca Busquetsa i De Jonga.
Słaba gra .
1
@Bocheno1 nie mogliby usiasc bo to trudniejszy mecz niż wczesniejsze . Obaj sie przydadza , nawet Griezmann w defensywie .
0
@Encore a ja lubie go przywolywac w bitwie o srodziemie xd
0
@LightningStrike piździernik
0
@LeoMessi1994 wirus wyslany na 2tygodniowa kwarantanne
1
@Lament no bez kasy to za wiele się nie da zrobić
2
@jeyx77x też tak uwarzam
0
@clyde nie jeden Sebix pewnie o tym wie xd
6
Trincao ocena 4 lub 3 . Wszystko co miał to stracił i do tego nie wraca a ma ocenę wyjściową jakby były jakieś plusy .
0
@VenoM ja go za takiego uważam i myślę że kariery w Barcelonie nie zrobi .
0
@xBoMBoWiECx tak jak nasza pseudo gwiazdeczka Riqui Puiq , ile ma lat i ile spotkań rozegral?
0
@Moriarty Celta tylko ze wzgledu na naszą beznadziejną grę na Balaidos jest niby ,, trudnym " rywalem bo punkty ich uratowały od spadku .
2
@robsesh ale Sociedad i Leicester to akurat dobre kluby , wiec tu strata punktów to nie jest zaskoczenie .
Co innego jak my czy Real bedziemy grali np. z Levante czy Eibarem .
0
@jeyx77x niestety kluby w Hiszpanii dostają tak mało że nie są w stanie przygotować sobie idealnej jedenastki a co dopiero ławki rezerwowych.
11
Większe pole manewru dla bogatych klubów. Dla klubów tych ze średniej i niższej półki jest to nóż w plecy i praktycznie odebranie szans na punkty w starciu z wyżej notowanym klubem mającym lepszą ławkę.
0
@JimMorrisonFCB Nacho standardowo
1
Jedyne czego mi brakuje w tym okienku to pozbycie się Busquetsa ( za niego nawet Roberto ) i wcześniejszego ściągnięcia Emersona do rywalizacji z Destem .
0
@LODOMIR to nasz wychowanek xd
0
@Prezes_sycylijczyk ja jestem 92 i czuję się młodo xd
0
@RosjaninBut a co , Koeman miał wystawiać od pierwszych minut gościa, który nie grał rok?
0
@Dziki15 Bojan nabił prawie 1000 bramek w mlodziezowych druzynach takze wiesz .
8
Ludzie przestańcie patrzeć na to ze Griezmann przyszedł za 120 mln . On w swoim primie przeszedł z Sociedad do Atletico za 30 mln . To że Barca tyle wydała to problem zarządu a nie Antoine'a .
Coutinho grał lipe totalną a teraz jest Man of the match i w każdym momencie Griezmann moze grać równie dobrze w nowym ustawieniu.
Gra w jedenastce, która narazie wygrywa bez problemów i w której praktycznie chodzi wszystko jak należy, więc spokojnie .
0
@budel17 niesamowicie wczoraj wrocil sie wczoraj dwa czy trzy razy no xd
2
@patataj ja tam nie płaczę za Puiqiem . Od kilku lat mówię że on kariery w Barcelonie nie zrobi .