ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Posmiewiskiem i frajerami w LM to jestesmy my od 4 lat
1
@Wlochaty999 chodzi mu o to ze nie mają znaczenia w kontekście El Clasico
0
@Dajnatace STAR WARS Galaxy of heroes
0
@Tales_Omletu nie wyszło bo był kontuzjowany a nie dlatego że potem grał słabo
7
Co jak co ale Coutinho to mie imponuje ostatnio .
2
@BarcaInfo raczej pogratulowal Frenkiemu mówiąc,, chłopie, rok czekaliśmy aż w koncu poslesz jakas dobra pilke do przodu " xd
6
Komentarz usunięty
2
@SonBarcaGoku i Francja xd
18
@Barca1992 większość ludzi w tym kraju to bezmozgi także owszem xd
1
@kamiVeB 13:10 przyjazd do Paryża
13:30 moja przyjeżdża do Paryża
15:00 zameldowanie w hotelu
17:30 wjazd na szczyt wieży Eiffli
19:00 Kolacja na mieście
20:30 Powrót do hotelu i pyku pyku
21:10 Obejrzenie meczu
Xd
0
Szok i niedowierzanie patrząc na nasz sklad . Ale niespodzianka .
0
@Coutinho007 albo Dest
2
@JimMorrisonFCB świętujemy powrót wirusa i obostrzeń! JUHU!
11
Znajdziemy też Xaviego Alonso XD
0
@LucaBrasi albo wirus jest rzeczywiście zakazny albo jednak nie jest . Jezeli nie jest to po kij mi maseczka .
3
@Chakalaka masakra w 40 milionowym kraju .
0
@LucaBrasi mojego znajomego żona miala Covid . Znajomy przebywal z nia na kwarantannie 2 tygodnie w domu bez maseczki i się nie zarazil xd
1
@MESSIah16 oczywiście mówimy tylko o polskich ofiarach bo żałosny rząd polski lubi uwalić swoich obywateli .
Za granicą nam to nie straszne , żyje się pięknie, nie ma żadnych cięć pensji i pozostaje tylko współczuć obywatelom RP .
7
@Chakalaka a po co te godziny dla seniorów skoro senior bedzie mial na to wywalone i pojdzie sobie kiedy mu soe podoba .
A po drugie po co godziny dla seniorów skoro są mega skuteczne i chroniące przed wirusem maseczki .
1
@Kismeth tak , to lepiej wywalic 23letniego Dembele a zostawić 33/34letniego Suareza , który nie ma siły biegać.
0
Amigo poprostu zarabiał zbyt dużo by pełnić rolę rezerwowego , proste .
2
@Keson oby Twoj wpis to byl troll xd
0
@Berniś to i tak nie byl taki gwalt jaki Davies zrobil na Semedo .
6
Ojarzabal , Ojerzabal , Ojarazabal , Ojarezabel , Ojarzbubel , Ojerzebal , Oj-arzbal , Ojarazbabol
0
@VenoM nie , absolutnie nie.
1
@MNSbEstEver a co mu się takiego stało bo nie rozumiem ?
1
@Stoiczkow chyba jednak wole cover w wykonaniu Vadera xd
0
@Misanthrope nie ma tak naprawde dobrze zdefiniowanego pojecia trashu , wiec ciezko dyskutowac na temat .
W sumie tak sobie pomyslalem ze ( nie jestem fanboyem Mety i lubie Slayera ) nawet Kill'em all wolę od Reign in Blood xd
0
@Misanthrope szczerze , mysle ze do Ride the lighting nie ma podjazdu xd
4
@semafor Postmortem i Raining blood!