0

Posmiewiskiem i frajerami w LM to jestesmy my od 4 lat

1

@Wlochaty999 chodzi mu o to ze nie mają znaczenia w kontekście El Clasico

0

@Dajnatace STAR WARS Galaxy of heroes

0

@Tales_Omletu nie wyszło bo był kontuzjowany a nie dlatego że potem grał słabo

7

Co jak co ale Coutinho to mie imponuje ostatnio .

2

@BarcaInfo raczej pogratulowal Frenkiemu mówiąc,, chłopie, rok czekaliśmy aż w koncu poslesz jakas dobra pilke do przodu " xd

6

Komentarz usunięty

2

@SonBarcaGoku i Francja xd

18

@Barca1992 większość ludzi w tym kraju to bezmozgi także owszem xd

1

@kamiVeB 13:10 przyjazd do Paryża
13:30 moja przyjeżdża do Paryża
15:00 zameldowanie w hotelu
17:30 wjazd na szczyt wieży Eiffli
19:00 Kolacja na mieście
20:30 Powrót do hotelu i pyku pyku
21:10 Obejrzenie meczu
Xd

0

Szok i niedowierzanie patrząc na nasz sklad . Ale niespodzianka .

0

@Coutinho007 albo Dest

2

@JimMorrisonFCB świętujemy powrót wirusa i obostrzeń! JUHU!

11

Znajdziemy też Xaviego Alonso XD

0

@LucaBrasi albo wirus jest rzeczywiście zakazny albo jednak nie jest . Jezeli nie jest to po kij mi maseczka .

3

@Chakalaka masakra w 40 milionowym kraju .

0

@LucaBrasi mojego znajomego żona miala Covid . Znajomy przebywal z nia na kwarantannie 2 tygodnie w domu bez maseczki i się nie zarazil xd

1

@MESSIah16 oczywiście mówimy tylko o polskich ofiarach bo żałosny rząd polski lubi uwalić swoich obywateli .
Za granicą nam to nie straszne , żyje się pięknie, nie ma żadnych cięć pensji i pozostaje tylko współczuć obywatelom RP .

7

@Chakalaka a po co te godziny dla seniorów skoro senior bedzie mial na to wywalone i pojdzie sobie kiedy mu soe podoba .
A po drugie po co godziny dla seniorów skoro są mega skuteczne i chroniące przed wirusem maseczki .

1

@Kismeth tak , to lepiej wywalic 23letniego Dembele a zostawić 33/34letniego Suareza , który nie ma siły biegać.

0

Amigo poprostu zarabiał zbyt dużo by pełnić rolę rezerwowego , proste .

2

@Keson oby Twoj wpis to byl troll xd

0

@Berniś to i tak nie byl taki gwalt jaki Davies zrobil na Semedo .

6

Ojarzabal , Ojerzabal , Ojarazabal , Ojarezabel , Ojarzbubel , Ojerzebal , Oj-arzbal , Ojarazbabol

0

@VenoM nie , absolutnie nie.

1

@MNSbEstEver a co mu się takiego stało bo nie rozumiem ?

1

@Stoiczkow chyba jednak wole cover w wykonaniu Vadera xd

0

@Misanthrope nie ma tak naprawde dobrze zdefiniowanego pojecia trashu , wiec ciezko dyskutowac na temat .
W sumie tak sobie pomyslalem ze ( nie jestem fanboyem Mety i lubie Slayera ) nawet Kill'em all wolę od Reign in Blood xd

0

@Misanthrope szczerze , mysle ze do Ride the lighting nie ma podjazdu xd

4

@semafor Postmortem i Raining blood!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?