4

Najlepsze jak wczoraj komentatorzy cisneli Neto że popełniał ,,błędy" choć popełnil jeden czy dwa i że teraz bedzie spokoj a potem ter Stegen się popisał

1

@ShinobiQWE my juz potracilismy tyle ze dramat

0

@itmustbejoke kazdy o tym wie ze Valverde to duzo lepszy trener niz Koeman czy Setien

0

@konrad1661 tak , w naszym rządzie też chodzi o dobro obywateli a nie o stolek xd

0

@matirix20 z czego? Messiego trzeba godnie pożegnać w lato i podziękować za zasługi .

0

@konrad1661 no to ciekawe kto by przestał z nich robić święte krowy . Za wywalenie ich odrazu bys sie pozegnal ze stolkiem .

0

@konrad1661 kogo Bartomeu ściągnął? Pique?Albe?Messiego?Busquetsa?Roberto?

0

@pacior95 co ma Bartomeu do braku biegania Messiego ? Do slabej psychiki przegrywów w naszej drużynie z płaczącym Albą gdy drużynie nie idzie? Do szybkości Busquetsa , który nie może się wrócić na naszą połowę bo wiatr wieje z przeciwnej i go hamuje? Co ma do baboli Pique które robi cały czas? Co ma do wczorajszego podarowania bramki dla Atletico przez ter Stegena , który kolejny raz próbował udowodnić że jest dobry jak Neuer ale znowu mu nie pykło? Co ma do De Jonga , który podanie do przodu umie wykonać jedynie przeciwko reprezentacji Polski? .

Barto narobił bagna ale teraz za wyniki są odpowiedzialni tylko i wyłącznie piłkarze.

26

@messi564 trzeba bylo dawać minuty i jemu i Paco ale trener wolał zajeżdżać Albe i Suareza po 90 minut .

0

@FC1899Barca od kilku lat mówię że z tak człapiącym Messim nie damy rady z mocniejszymi rywalamj bo z nimi trzeba atakowac i bronić całą drużyną.

1

@Przemek2323 i sylwestra na kilka dni przed i po .

0

@tobiasson92 bo Messi po przyjeciu powinien uderzać.

0

@sebasek99 przede wszystkim to Atletico nie robiło takich baboli i nie dawało prezentów jak my .

0

@VenoM pewnie że się z niego śmieję. Uważam że ten chłopak kariery w Barcelonie nie zrobi . W końcu zgodzi się pójść na wypożyczenie z którego już nie wróci.

1

@tobiasson92 narazie to robi wszystko żeby rozstać się z nim jak najszybciej.

2

@BOSSS85 ta , jeśli w szkolce mamy gwiazdy typu wiecznych talentow jak Puiq to zajedziemy do Segunda B .

0

@VenoM jestem ciekaw jakby to wyglądało, Dembele-Coutinho-Trincao i przed nimi Griezmann.

0

@Avatarr no tak , minimum 5:0 dla Dynamo

0

@blaugrana_36 prawda jest taka że każdy z tych trenerów miał taki skład .
Ale jak trzon tworzą same przegrywy typu Pique , Alba , Busquets czy Messi , to daleko nie zajedziesz .

1

@Comentateiro no tak , winmy Lengleta po meczu bo z główki nie strzelil xd

0

@Pertezm chcieliśmy

0

Bye bye Koeman , było miło!

0

@LyFT Fernandes tez XD

0

Trincao to taki sam transfer jak i Fernandesa . W aspekcie sportowym nie broni się ani trochę, totalna wpadka .

1

Wchodzi Trincało , będzie się działo

1

Narazie plan Koemana działa, bronimy dzielnie 0:1 dla Atletico .

0

@Keson a ter Stegen to co?

3

Dziękuję ter Stegen , niczego nie potrzeba tak w starciu z murujacym sie Atletico niz glupiej straty po Twoim babolu na 0:1 .
Straty punktów jesteśmy już pewni .

0

Pique to dzisiaj kryminał. To jak łatwo sie daje wyciągać z linii to wola o pomste do nieba .

0

@zxcvbnmasdqwe a oprócz tego ze dwie setki by zmarnował xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?