ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najlepsze jak wczoraj komentatorzy cisneli Neto że popełniał ,,błędy" choć popełnil jeden czy dwa i że teraz bedzie spokoj a potem ter Stegen się popisał
1
@ShinobiQWE my juz potracilismy tyle ze dramat
0
@itmustbejoke kazdy o tym wie ze Valverde to duzo lepszy trener niz Koeman czy Setien
0
@konrad1661 tak , w naszym rządzie też chodzi o dobro obywateli a nie o stolek xd
0
@matirix20 z czego? Messiego trzeba godnie pożegnać w lato i podziękować za zasługi .
0
@konrad1661 no to ciekawe kto by przestał z nich robić święte krowy . Za wywalenie ich odrazu bys sie pozegnal ze stolkiem .
0
@konrad1661 kogo Bartomeu ściągnął? Pique?Albe?Messiego?Busquetsa?Roberto?
0
@pacior95 co ma Bartomeu do braku biegania Messiego ? Do slabej psychiki przegrywów w naszej drużynie z płaczącym Albą gdy drużynie nie idzie? Do szybkości Busquetsa , który nie może się wrócić na naszą połowę bo wiatr wieje z przeciwnej i go hamuje? Co ma do baboli Pique które robi cały czas? Co ma do wczorajszego podarowania bramki dla Atletico przez ter Stegena , który kolejny raz próbował udowodnić że jest dobry jak Neuer ale znowu mu nie pykło? Co ma do De Jonga , który podanie do przodu umie wykonać jedynie przeciwko reprezentacji Polski? .
Barto narobił bagna ale teraz za wyniki są odpowiedzialni tylko i wyłącznie piłkarze.
26
@messi564 trzeba bylo dawać minuty i jemu i Paco ale trener wolał zajeżdżać Albe i Suareza po 90 minut .
0
@FC1899Barca od kilku lat mówię że z tak człapiącym Messim nie damy rady z mocniejszymi rywalamj bo z nimi trzeba atakowac i bronić całą drużyną.
1
@Przemek2323 i sylwestra na kilka dni przed i po .
0
@tobiasson92 bo Messi po przyjeciu powinien uderzać.
0
@sebasek99 przede wszystkim to Atletico nie robiło takich baboli i nie dawało prezentów jak my .
0
@VenoM pewnie że się z niego śmieję. Uważam że ten chłopak kariery w Barcelonie nie zrobi . W końcu zgodzi się pójść na wypożyczenie z którego już nie wróci.
1
@tobiasson92 narazie to robi wszystko żeby rozstać się z nim jak najszybciej.
2
@BOSSS85 ta , jeśli w szkolce mamy gwiazdy typu wiecznych talentow jak Puiq to zajedziemy do Segunda B .
0
@VenoM jestem ciekaw jakby to wyglądało, Dembele-Coutinho-Trincao i przed nimi Griezmann.
0
@Avatarr no tak , minimum 5:0 dla Dynamo
0
@blaugrana_36 prawda jest taka że każdy z tych trenerów miał taki skład .
Ale jak trzon tworzą same przegrywy typu Pique , Alba , Busquets czy Messi , to daleko nie zajedziesz .
1
@Comentateiro no tak , winmy Lengleta po meczu bo z główki nie strzelil xd
0
@Pertezm chcieliśmy
0
Bye bye Koeman , było miło!
0
@LyFT Fernandes tez XD
0
Trincao to taki sam transfer jak i Fernandesa . W aspekcie sportowym nie broni się ani trochę, totalna wpadka .
1
Wchodzi Trincało , będzie się działo
1
Narazie plan Koemana działa, bronimy dzielnie 0:1 dla Atletico .
0
@Keson a ter Stegen to co?
3
Dziękuję ter Stegen , niczego nie potrzeba tak w starciu z murujacym sie Atletico niz glupiej straty po Twoim babolu na 0:1 .
Straty punktów jesteśmy już pewni .
0
Pique to dzisiaj kryminał. To jak łatwo sie daje wyciągać z linii to wola o pomste do nieba .
0
@zxcvbnmasdqwe a oprócz tego ze dwie setki by zmarnował xd